Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lakberendezési tippek

Torolt_felhasznalo_356864
Torolt_felhasznalo_356864
Létrehozva: 2019. május 14. 14:37

Kinek milyen lakberendezési tippje van? Ti hogyan dekoráljátok a szobákat, fürdőt, folyosót?

  1. 2019. szeptember 25. 12:5512.

    Nagy belmagasságú házban lakom, és most láttam egy jó megoldást a függöny "toldására". Két sötétítő függönyt összevarrnak úgy, hogy egy bordűr szalag kerül a két szín közé. Ez az elválasztó összeköti a két színt és egy új, csodálatos, elegáns belsőt teremt. Nincs toldozott érzés egyáltalán, sőt! A szükségből erényt kovácsolhatunk ezzel a módszerrel.


    Itt van néhány bordűr inspirálódáshoz.

  2. 2019. augusztus 17. 11:0711.

    Ezt készítettem el. Hogy tetszik?
    Még több kép itt. https://woodenathome.blogspot.com/2019/03/egyedi-barpu lt-epoxy-gyanta-es-fa.html

  3. 2019. május 17. 20:4610.

    ha elkeszultel fotozd le mutasd meg jo munkat

  4. 2019. május 16. 20:409.

  5. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 16. 19:418.

    Na, ez is törölte magát!


    Már neki sem érdekes az általa hozott téma.

  6. Torolt_felhasznalo_115115
    Torolt_felhasznalo_115115
    2019. május 15. 14:367.

    Én szeretek művirágokkal dekorálni. Sajnos általában nem jut időm egy élő növény gondozására, de a művirágokkal szerencsére nem kell annyit foglalkozni :D Na de itt nem a gagyi pár száz forintosokra gondolok. :D Minőségieket szoktam venni, amik tényleg szépen mutatnak és sokáig kitartanak, nem fakul a színűk. Általában a neten szoktam nézelődni és online rendelek. A múltkor egy mangófát rendeltem a topseller oldaláról, és tökéletes dísze lett a nappalinknak. Rendkívül fel tudja dobni a szoba hangulatát.

  7. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 15:236.

    Megnézhettem bizonyos színű festékek hogyan hatnak reggeli homályban, napsütésben,árnyékban és pl esti naplementében.


    Nagyon jó iskola volt.Csodák voltak,mert  a fény nagy szerepet játszik minden berendezésnél,és általában is.


    Szerintem kicsit próbálkoznod kellene, akár drapériával is imitálni adott helyiségen mi az ideális össz szinhatás


    .És ahhozz kellene hozni az apróbb/nagyobb díszeket, tárgyakat és  ha hely van akár bútorokat is (polcokat,kisbútorokat,fonatokat).


     


     

    előzmény:
    Csend Ike (4)
    2019-05-14  15:13
  8. 2019. május 14. 15:155.

    Na, most hogy belegondoltam  a folyosón is van dekor elem: tükrök. az nagyon jól feldobja, a kis tereket meg nagyítja is. Nálam pl világosabbá is teszi a keskeny, sötét közlekedőt. 

  9. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 15:134.

    Annyi de annyi féle új termék és trend van, hogy civilként nehéz követni,


    Sok sok órát töltöttem el azzal,hogy utánajártam dolgoknak egy rokon lakásának berendezéséhez.Sok szakemberrel egyeztettem is anyagokról, stílusokról, minőségről,stb...


    Vannak barátaim akik ilyesmivel foglalkoznak, és már a kezdetekben is kicsit beleláttam a  dolgok menetébe.


    De,azért, még így is szép "férfimunka" volt!


     


     

  10. 2019. május 14. 15:133.

    Folyosót nem dekoralok, de a szobát én fényképekkel dobom fel. Illetve nagyon tetszenek a színes/mintás tapéták, ha az a helység egy kis részén van, sztem nagyon jól feldobja.

  11. 2019. május 14. 14:422.

    En ezt szakemberre bizom .Elmondom az en ohajaimat O meg tervet keszit bemutatja es vagy jova hagyom vagy modositasokt kerek meg .

Címlap

top