Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elektrolízis szőrtelenítés

Lizi123
Létrehozva: 2019. július 27. 17:22

Szeretnék információt kérni, hogy hol végeznek megbízhatóan - (nem marad heg, vagy nem feltűnő, a szőr viszont hatásosan eltűnik) - elektrolízissel, tű segítségével történő szőrtelenítést?


Kérem írjon, akinek van bármiféle tapasztalata az eljárással, esetleg tud jó szalont, megbízható szakembert (mindegy, hogy melyik településen)! Az árakra is kíváncsi vagyok.


Ha jól végzik, tényleg elpusztul a szőrtüsző és nem termel többé szőrszálat?


Ami még fontos, hogy STERIL tű legyen. Erről hogy tudnék megbizonyosodni?


Más szőrtelenítő eljárások (IPL) nem érdekelnek.


Köszönöm!

  1. 2019. július 29. 15:263.

    Igen, tudom, hogy sokan hirdetik, épp ezért (is) írtam ki a kérdést, mert meg kell válogatni, kiben lehet megbízni.
    Tudod, nem minden nőnek van olyan tökéletes teste, hogy sehol egy szőrszál, meg csak pihék nőnek rajta. Vannak nők, akik olyan helyen is szőrösödnek, ahol csak férfiak szoktak. Igen. voltam már orvosnál, többnél is. magánorvosoknál is. Semmit nem kezdenek a problémával, kizárólag a fogamzásgátlót akarja nyomni mindegyik. De megkérdeztem, és el is mondták az orvosok is, hogy ha abbahagyom, a tünetek visszatérnek. Emberek véleményei alapján pedig olykor még súlyosabban, mint a gyógyszer előtt. Örök életemre pedig nem fogok fogamzásgátlót szedni. Sajnos van, akinek mérlegelnie kell, hogy szőrös akar lenni, vagy elvisel néhány pici heget..... Mi lesz a faggyúval? Szerintem így is többet termel a szervezetem, mint kéne.

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2019-07-29  06:55
  2. 2019. július 29. 06:552.

    Ha jól végzik, tényleg elpusztul a szőrtüsző


    Remelem , hogy nem
    A szortuszonek "feladatai" is vannak s az nem csak az , hogy bajuszos legyen a Marineni arca/puncija ....
    Mivel helyettesitened pl a faggyut , amire a borodnek szuksege van ?
    Rugalmas arcbor az nem erdekel ?
    Jobb a rancos szaraz arc ?
    Kulonben ezeregy kollegad hirdeti es csinalja ...

Címlap

top