Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Használt holmik eladása

Timike76
Létrehozva: 2019. szeptember 16. 12:41

Kedves Mindenki!


 


Még sohasem adtam el semmit neten, vagy máshogyan, ezért kérdezem tőletek - ha van ilyen jellegű tapasztalatotok - ti hol hirdettetek, vagy hol adtátok el a használt, de jó állapotú holmijaitokat? Gondolok itt ruhákra, lábbelikre, könyvekre, stb?


Jó pár használt, de jó minőségű lábbelim van, ezen kívül kabátok, felsők, nadrágok, no meg rengeteg könyv. Jó lenne belőlük pénzhez jutni, de elkótyavetyélni sem szeretném egyiket sem. Szerintetek hol próbálkozzam, mi válna be? Nekem a Jófogás, stb. nem igazán szimpatikus, és arra sem időm, sem kedvem nincsen, hogy én méreteket, centiket számoljak, csomagoljak, postázzak, stb.

  1. 2019. október 5. 18:089.

    Vannak piacok....

    előzmény:
    Timike76 (6)
    2019-10-02  15:04
  2. 2019. október 5. 07:128.

    You want to sell things, but you don't wanna lose them. That's crazy.


    talking tom gold run game

  3. 2019. október 2. 15:057.

    Mi ez a hülyeség? Hogy kerül ide ez a zagyva, angol szöveg???

    előzmény:
    maitrishah7281-5@yahoo.com (4)
    2019-10-02  14:23
  4. 2019. október 2. 15:046.

    Nem értem ezt a hozzászólást. Mit kellene privátban?????

    előzmény:
    crutsbenny (3)
    2019-09-26  17:00
  5. 2019. október 2. 15:035.

    Kedves Dawnton!


     


    Köszönöm szépen az ötleteidet. Még nem tudtam ezzel érdemben foglalkozni, mert sok egyéb közbejött. A facebookon nézegettem a marketplace lehetőséget. Azt hiszem, oda fogom felrakni az eladásra szánt holmikat.


     


    Az viszont nem tudom, miért van, hogy csak te írtál ide érdemi hozzászólást. Ennyire meghalt a "topikolás", vagy nem érdekli az embereket egy ilyen téma? :( Ezt a kérdést persze nem neked szántam, hogy te válaszold meg, csak elgondolkodtam.

    előzmény:
    Dawnton (2)
    2019-09-16  13:58
  6. 2019. szeptember 26. 17:003.

     




    vagy akár privátban? 


     


    Shell Shockers full version.


     

  7. 2019. szeptember 16. 13:582.

    Szia!


    Elég rutinos eladó vagyok.Először is, a méricskélést nem úszod meg, hacsak nem mész ki személyesen árulni, vannak erre szakosodott piacok, magánembereknek is.


    Viszont neten egyszerűbb. Én azt javaslom, ilyenkor érdemes csatlakozni olyan face-csoportokhoz, amelyek kifejezetten azokkal a holmikkal foglalkoznak amiket eladnál. Szóval én facebook-ot javaslom, és ott minél több felületre felrakni. ;)

Címlap

top