Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mosás és vasalás

Torolt_felhasznalo_736563
Torolt_felhasznalo_736563
Létrehozva: 2019. október 10. 11:14

Sziasztok. 


Azért indítottam ezt az topikot, hogy piackutatást végezzek. 


Konkrétan és egyszerűen az lenne a kérdésem, hogy te fizetnél-e vagy egyáltalán igénybe vennél - e mosási, szárítási, és vasalási szolgáltatást?


Manapság alig van időnk a háztartásra, a gyerekeinkre és a hobbinkra munka mellett. Ezért gondoltam indítok egy vállalkozást ahol ez lenne a fő profil. 


Futár menne a holmiért, és a kért időpontban vissza is vinné. A szolgáltatásokat külön- külön is igénybe lehetne venni. Sok más, az igénylő kérésének megfelelő szolgáltatás is megoldható. Csak nem tudom mik lennének ezek. Mi az ami nektek fontos lenne, ha igénybe vennétek?


Várom a véleményeket és az ötleteket is.. 


Üdv:Anita 

  1. 2019. október 14. 12:1514.

    LELÉPETT!

    előzmény:
    Kövesdiági (12)
    2019-10-11  18:29
  2. 2019. október 11. 20:2413.

    Ígerem, nem feledkezem meg róla, ha gazdag leszek....

    előzmény:
    Mozdonj (9)
    2019-10-11  07:06
  3. 2019. október 11. 18:2912.

    Régen  a PATYOLATBAN mosattam.....nagyon olcsón, szépen dolgoztak...

  4. 2019. október 11. 11:0011.

    Bármely intim szférában történő szolgáltatás kiszolgáltatottá tesz, nincs olyan, akinek ne lennének negatív tapasztalatai.


    Nem csak a ruhatisztítás, de a lakás is ilyen.


    Egy idegen olyan szinten lesz részese az életednek, amit nem biztos, hogy szeretnél, ha egyszer is végiggondolod.


    Aki nem gondolkodik, vagy nem fogja fel, annak természetesen nem probléma, majd akkor lesz, amikor pofára ejtik.


    Aki ma nem képes a gépekben cserélgetni a ruháit, az megérdemli.


     


     


     

  5. 2019. október 11. 08:0610.

    Hát én nem, ez azért nem nagy meló a gépek korában, és már létezik is ilyen szolgáltatás nem egy.

  6. 2019. október 11. 07:069.

    Mert gazdag embernek azert van penze , hogy koltse . Ez egyben kotelessege is , a gazdagnak , a penzkoltes , kulonben Zola népe balra el....

    előzmény:
    nidda (3)
    2019-10-10  19:23
  7. 2019. október 11. 07:008.

    Sok más, az igénylő kérésének megfelelő szolgáltatás is megoldható


    Ezt a mondatot nem tudom hova tenni : csak disznosagok jutnak az eszembe

  8. 2019. október 11. 06:567.

    Ja.


    Adott idopontban megerkezik hozzank  a futar , kipakolja az osszeszedett szennyesunket , atnezi egyenkent az orrunk elott a hasznalt alsonemunket , eszreveszi a lukat a gyerek kisbugyijan , jegyzokonyvet allit ki es alairatja velem...
    Aztan rohan mashova , mert kert idopontra szallit...


    Hany mosast kellene elvegezni ahhoz , naponta , hogy hasznot hozzon egy maszek Patyolat ?
    Hany mosas ara megy ra egy futarra ?
    Hany mosogepet fogsz hasznalni ? 
    Hany gepet hasznalsz , ha a csomag szennyesemben 4 db feher cucc , 2 piros abrosz , harom gyapjupulcsi , 11  hernyoselyem ing  es 2 olajos farmer van es masnapra akarom mert mar minden szotykos es csak a pizsamamat tudom felhuzni ?

    Csak azert kerdezem , mert most altalaban arrol olvasok , hogy a most "fizeto" vallalkozas a harmadik gyerekkort elo angyalkak apolasa fele iranyul...de ha Patyolat a mai meno penzkeresesi forma , akkor ....
    // off :  ha gyereket orokbe fogadsz , akkor lesz-e idod ? //

  9. Torolt_felhasznalo_736563
    Torolt_felhasznalo_736563
    2019. október 10. 21:436.

    Nem mindenkinek van szárítógépe.

    előzmény:
    nidda (3)
    2019-10-10  19:23
  10. Torolt_felhasznalo_736563
    Torolt_felhasznalo_736563
    2019. október 10. 21:425.

    Én sem szeretném más ruhájával össze mosni a sajátom. Nonszensz még a feltételezés is, hogy más holmiját az enyéim közé tegyem. 


    A hibás ruhadarabokról pedig feljegyzés készül az átvételkor, amit a megrendelő alaír.


    Köszi a válaszod... 

    előzmény:
    Nikita 666 (4)
    2019-10-10  20:02
  11. 2019. október 10. 20:024.

    Én nem szeretném ha mosás közben a mi dolgaink másokéval együtt lenne kimosva. Azért irtam, mert talán akadnak akik szintén nem szeretnék, és hiába bizonygatnád és oldanád meg hogy külön van mosva, az leellenőrizhetetlen.


    Ha valakinek hibás a ruhaneműje, azt nagyon könnyen rád foghatja, kártéritést követelhet.


    Gondold át még egyszer.

  12. 2019. október 10. 19:233.

    Na, akkor a következö férfivélemény:
    Nálam a fürdöszobában áll egymás mellett az automata mosógép és a szárító. A mosott ruhát egy csuklómozdulattal dobom a szárítóba. Miért kellene valakit alkalmaznom erre a "tevékenységre"?
     

  13. 2019. október 10. 11:402.

    ...a mosonok koran halnak..
    A cipelestol reszket a labuk  es fejuk faj a vasalastol...

Címlap

top