Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A Karácsonyi ünnepek

timcsi68
Létrehozva: 2019. október 13. 07:36

Sziasztok. Ismét jön a Karácsony, amit én személy szerint egy ideje nem igazán kedvelek. Ennek sajnos több oka is van. Szeretnék valami mást csinálni, kiruccani, akár összejönni, játszani, bármit. Aki egyedül van, esetleg úgy érez, ahogyan én, tegyük jobbá ezeket a napokat. Ötlet?

  1. 2019. október 14. 07:573.

    Nem tudom, hány éves vagy   - én 71, de legalább 3 "szerveződésbe" járok  kikapcsolódni, pedig vidéken élek...Keress jó társaságokar a környezetedben  - VAN!

  2. 2019. október 13. 09:062.

    Micsoda szerencsed van !
    Pont a mult heten nyitogatott vagy 5 topikot egy maganyos lelek , karacsony ugyben ide kattints : nosza rajta ,beszelgethettek s karacsonyozzatok egyutt !!!


     

Címlap

top