Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lenne a legjobb döntés?

Torolt_felhasznalo_722376
Torolt_felhasznalo_722376
Létrehozva: 2019. november 3. 21:54

Na szóval arról van szó hogy van egy férfi akit nagyon szeretek. És eddig nincs semmi baj viszont az a baj h nagyon nagy a korkülönbség köztünk ami igazából engem nem zavar meg stb. De a másik dolog az ami igazán aggaszt és ami miatt bizonytalan vagyok. Ugyanis hiába szeretem ot ő az a fajta aki egyszerre több nővel kavar és szerintem meg egy komoyl kapcsolata se volt. És ez emgem nagyom bánt de nem tudok semmit se csinálni. Ő azt mondja mem olyan mint a többi és ő kedvel de nem tudom hogy ezt mennyire gondolja komoylan mert amikor volt hogy eltűntek egy veszekedés után egy kis időre és akkor aggódott meg szb meg mkdnta h fontod vagyok neki  meg amikor vele vagyok akkor is érzem h kedvel. 


enegm nagyon bánt h van neki egy csomó nő meg. Egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak. Nagyom szeretem ot és mem akarom hagyni mert az nagyom fájna nekem. Viszont ez. Ez is faj nekem h meg egx csomó nővel ilyne egyszerűen nem tudom h mit csináljak. Nem tudom h ő tényleg kedvel e nem tidom h neki vsak olyan e mint a többi 


egyszerűen nagyon faj a tudtad h tudom h mással is iylen és mással van


szeirntetek mit csináljak?


mi lenne a legjobb döntés?


es mi az amitől nem fájna enynite?

  1. 2019. november 10. 20:0316.

     


    keress egy magadhoz valo legenyt!

  2. 2019. november 5. 19:4415.

    Feltételezem, már elözöleg is sejtette, hogy másokkal is osztoznia kell szíve választottján. Sejtése beigazolódott, tegye azt, ami csak egyszer fáj és nem pedig, ki tudja meddig. Természetesen fájdalmas valakit elveszíteni,-mint pl. egy kutyát. Nagyon sokat enyhít a fájdalmon egy másik kutya,......természetesen jóval fiatalabb.

    előzmény:
    terdszelikatica (10)
    2019-11-04  19:01
  3. 2019. november 5. 19:2714.



    előzmény:
    terdszelikatica (9)
    2019-11-04  18:58
  4. 2019. november 5. 16:3413.

    Olyan döntés kevés van, ami valamilyen módon nem fáj. A fájás a döntések velejárója. Itt mindig mérlegelni kell, hogy hogyan jövünk ki egy helyzetből jobban. Ebben az esetben is - bár a TI időközben kijelentkezett - nem kérdés, hogy a párkapcsolatot borítani kell, és ez akkor is így logikus, ha a döntés nagyon fáj...


    Mi könnyű helyzetben vagyunk, mert érzelmileg nem vagyunk érintve. De - régen rossz, ha nem hozunk meg egy fájdalmas döntést, aminek a meghozatala szükségszerű, csak azért, mert tartunk az utólagos fájdalomtól! /A fájdalom ugyanis mindig megszűnik idővel, viszont a rossz döntés következményei bizony évekre, évtizedekre szólnak.../


    előzmény:
    terdszelikatica (10)
    2019-11-04  19:01
  5. 2019. november 4. 19:0712.

    Arany szabaly : senkit nem tekinthetunk tulajdonunknak es bennunket sem tekinthet senki tulajdonanak egy parkapcsolatban . 


    Tessek elmondani h Neked mi faj .Aztan vagy valtoztat rajta vagy nem . Te meg vagy turod vagy nem . 

  6. 2019. november 4. 19:0411.

    Senkit nem tekinthetunk tulajdonunknak egy parkapcsolatban .

  7. 2019. november 4. 19:0110.

    Niddam Te mint ferfi mit javasolsz a TI nek ?

    előzmény:
    nidda (8)
    2019-11-04  18:07
  8. 2019. november 4. 18:589.

    off: Niddam igazan okos amit irtal de nem mindenki  szamitogep elott ulve adztali geprol netezik, es vannak olyanok is akik tabletrol,telefonrol tobb ablakot nyitva tobb nyelven irogatnak olykor , olykor vagy eppen munkajuk kozben .


    Legyel megerto sot vannak olyanok akiknek talan nem is az oly kevesek altal beszelt nyelv az anyanyelve ....


     


     

    előzmény:
    nidda (8)
    2019-11-04  18:07
  9. 2019. november 4. 18:078.




     
    Torolt_felhasznalo_722376
     


    2019. november 3. 21:562.
     




    Huhh bocsánat hogy ilyen furcsa lett







    Elküldés elött kell átolvasni és a furcsaságokat helyesbíteni, akkor nincs szükség a bocsánatkérésre....

  10. 2019. november 4. 12:017.

    Mivel nem azonos az értékrend, így soha nem lesztek egy nevezőn.


    Ha mazochista hajlamaid vannak, akkor próbálkozz a lehetetlennel, reménykedj.


    Ha van önbecsülésed, túllépsz rajta.

  11. 2019. november 4. 07:476.

    Kerdezed :Mi lenne a legjobb megoldas ? ez Toled  fugg . El tudod- e fogadni Ot olyannak amilyen vagy sem Jo ha tudod oreg ember szokasai nem fognak gyokeresen megvaltozni 

  12. 2019. november 4. 07:425.

    Van ilyen tipus , akinek 100 is keves es van olyan akinek egy is eleg .

  13. 2019. november 4. 07:414.

    Itt nem a korkulonbseg  a problema ,az en elettarsam is sokkal idosebb nalam .

  14. 2019. november 4. 06:203.

    Ittal ? Ez a szoveg olvashatatlan , tele van hibaval es meg csak nem is magyaros . Analfabeta vagy ?


    enegm nagyon bánt h van neki egy csomó nő meg. Egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak. Nagyom szeretem ot és mem akarom hagyni mert az nagyom fájna nekem. Viszont ez. Ez is faj nekem h meg egx csomó nővel ilyne egyszerűen nem tudom h mit csináljak. Nem tudom h ő tényleg kedvel e nem tidom h neki vsak olyan e mint a többi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722376 (2)
    2019-11-03  21:56
  15. Torolt_felhasznalo_722376
    Torolt_felhasznalo_722376
    2019. november 3. 21:562.

    Huhh bocsánat hogy ilyen furcsa lett

Címlap

top