Olimpia 2016

Olimpia 2016: B-döntőbe jutott a magyar férfi kajak négyes 1000 méteren

Ötödikként ért célba, így a B döntőben folytatja a Somorácz Tamás, Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor, Kugler Attila alkotta férfi kajak négyes 1000 méteren a riói olimpián.

A B döntőben folytatja a Somorácz Tamás, Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor, Kugler Attila alkotta férfi kajak négyes 1000 méteren a riói olimpián, miután zárták középfutamukat.

MTI Fotó: Kovács Tamás

A hatos pályán indult a magyar négyes egyszerre a többi hajóval. 250 méternél a negyedik helyen állt a magyar hajó. Fél távon már a továbbjutást jelentő harmadik helyen volt a hazai négyes, de 750 méternél már visszaelőzte hajónkat a szerb egység, akik belehúztak a végére, és kiszorították a magyarokat az A döntőből.

Hírek, érdekességek, interjúk, fotósorozatok a 2016-os Olimpiáról az NLCafén.