Szabadidő

Hatalmas meccset kapott Kassai az Európa-bajnokságon

A magyar játékvezetőé a német–olasz negyeddöntő szombaton Bordeaux-ban. Ha jól bíráskodik, a döntő sem elérhetetlen.

Közzétette az európai szövetség a negyeddöntők bíráit. Kassai Viktor a forduló slágermérkőzését kapta, a Németország–Olaszország negyeddöntőt.

A 40 éves magyar játékvezetőnek ez lesz a harmadik találkozója a tornán, ő dirigálta a francia–román nyitómérkőzést (2-1), majd június 17-én is ő fújta a sípot az Olaszország–Svédország meccsen (1-0). Segítői ezúttal is Ring György, Tóth Vencel, Bognár Tamás és Farkas Ádám lesznek, a negyedik játékvezető pedig a lengyel Szymon Marciniak.

Kassai a horvát–spanyol (2-1) és a portugál–horvát (1-0) mérkőzésen negyedik játékvezetőként működött közre.