Szex

Menő Manó ihlette a szexjátékot

Menő Manó és Tapsi Hapsi is beszállt a +18-as műfajba, vibrátorként álmodták őket újra.

Sokan leírták és megfogalmazták már, hogy a szex akkor jó, ha játékként fogjuk fel. Nem kellett ezt kétszer mondani, legalábbis nem annak az amerikai gyártónak, amelyik – gyanítjuk – egy gyerekszobányi játékból merített ihletet, a termékpalettáján fellelhető vibrátorok ugyanis erősen játékokra emlékeztetnek. Sőt, egyik szexkellékben Menő Manó vonalait is felfedezni véltük – a hátsó sárgára gondolunk.

Tényleg inkább játékok, mint erotikus szexkellékek
Inkább játékok, mint erotikus szexkellékek

 

Az újgenerációs színes szexkütyük csak első pillantásra ártatlan eszközök, erőteljesen pulzáló, vízhatlan, testbarát szilikonalapú, diszkrét kéjdarabok. Áruk körülbelül 50 dollár (10 ezer forint) körül mozog, interneten is megrendelhetők.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top

Szeretnél értesítést kapni?

Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.

Engedélyezem Nem kérem
A hét legizgalmasabb cikkei!
Friss sztárhírek itthonról és külföldről
Tudd meg, mit mond a horoszkópod!
Regisztráció

Elfelejtett jelszavad helyett könnyen tudsz új jelszót megadni, ehhez az alábbi lépéseket kell csak követned:

  1. Add meg az alábbi beviteli mezőben az e-mail címed vagy felhasználóneved
  2. A hozzád tartozó címre kiküldünk egy levelet a jelszócseréhez. Ellenőrizd a SPAM mappádat is, ha nem látod pár percen belül a levelet a beérkezettek között.
  3. A levélben kapott linket 24 órán belül lekattintva eljutsz egy felületre, ahol megadhatod az új jelszavad
  4. Jelentkezz be a friss jelszóval

Fiókod törléséhez add meg a jelszavadat:

Itt tudod a jelszavadat megváltoztatni:

Új jelszó mentése