Sztárok

Babos Tímea elképesztő összeget teniszezett össze egyetlen hónap alatt

A tajpeji tenisztorna és az Australian Open nem csak a sport szempontjából volt siker.

Babos Tímea számára csodásan indult az év, pályafutása negyedik WTA-versenyét nyerte meg egyesben, miután a tajpeji tenisztorna döntőjében legyőzte az ukrán Katerina Kozlovát.

Ezzel a magyar teniszező a világranglista 35.helyére ugrott, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy másfél hete Grand Slam-győztes lett.

A Bors arról ír, hogy Babos remek szereplése anyagilag jól hozott. Melbourne-ben 97 millió forinttal, Tajvanon pedig újabb 10 millióval gazdagodott az ország jelenlegi legjobb teniszezője.

Tímea most egy kicsit pihen, hazalátogat, aztán édesapjával Dohába utaznak, ahol újra pályára lép. Hosszú idő után ismét találkozhat a szerelmével, Péterrel, aki a munkája miatt nem tudta elkísérni a párját.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.