A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.
Részletes leírás
A farsang idején nemcsak a nagy báloknak vagy a városi mulatságoknak van itt az ideje, de megszaporodnak a beöltözős házibulik is. A mókás partikellékek bevetésével tovább fokozható a hangulat!
Hacsak nem olyan helyen laksz, ahol a szomszédok hallótávolságon kívül esnek, illik szólni a lakóközösségnek, hogy hangosabbak lesztek a megszokottnál. A legjobb lenne hermetikusan elzárni a partizónát, de a terület elkerítése is jó megoldás. Főleg az erre a célra kitalált szalagokkal.
A buli hangulatát tetőző fény- és hangtechnikáért már a lakásból sem kell kimozdulnod. Morteza Faghini tervező megmutatta, hogyan varázsolhatunk a szobából táncparkettet. A falra rögzíthető világítóberendezések egyben hangfalak is, amelyeket össze lehet kötni a számítógéppel vagy a hifivel.
Elegánsabb partin gyakran látni megrakott tányérral és teli pezsgőspohárral a kezükben ügyetlenkedő embereket, ahogy igyekeznek enni, beszélgetni és inni is egyszerre. Ken Goldman formatervező kitalálta, hogyan vethet gátat az etikettrombolásnak, és megalkotta a papírból készült ujjtányért.
Az italok jópofa kiegészítője lehet, ha nem hagyományos alakú jégkockával hűtjük le őket. A formák függvényében készíthetünk virág, hal, Lego építőelem vagy akár protkó alakút is.
Az ember élete első házibuliján megtanulja, hogy kötelezően papír- vagy műanyag poharat készítsen elő. A legjobb, ha egy filc is kéznél van, hogy mindenki megjelölhesse a poharát. Ennél sokkal ötletesebb, jóval viccesebb és nehezen összetéveszthető megoldás a lent látható megkülönböztetés. A fékezhetetlen kacagás garantált.
Minden megvan? Kezdődhet a buli! A pezsgőből kiszálló dugó is igazi partikellékké válik egy kis kiegészítéssel. A törés-zúzás helyett a partit jelző ejtőernyővel ereszkedhet alá mindenki legnagyobb meglepetésére.