Paralimpia 2016: Bronzérmes az asztaliteniszező Pálos Péter

nlc | 2016. Szeptember 13.
Pálos Péter a riói magyar paralimpiai küldöttség hatodik érmét szerezte: három ezüst mellett ez a harmadik bronz.

Az asztaliteniszező Pálos Péter (S11) bronzérmet szerzett a riói paralimpia hétfői versenynapján. Az enyhén értelmi fogyatékos kategória londoni bajnoka a dél-koreai Kim Dzsi Tae ellen játszott, s 38 perc alatt 3-2-re nyert.

MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

A finálé után meglehetősen csalódottan nyilatkozott az M5 televíziónak és kijelentette: talán élete legrosszabb játékát produkálta: “Kicsit jobban akartam, ez csak a szív diadala volt.”

Pálos végül hozzátette: sajnálja, hogy a nehezebbik ágra került, mert kis szerencsével második helyen is végezhetett volna, de “egy rossz szavam sem lehet, mert éremért jöttem, és az megvan”.