Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vállalkozási ötletek falun

BGabella
Létrehozva: 2006. július 27. 11:44
Először is a helyzet!

Egy békés megyei községben élek, kisebbik csemetémmel vagyok itthon GYED-en. Munkalehetőség helyben szinte kizárt, közeli városokban sem egyszerű. Indítani kellene valami vállalkozást, de semmi ötletem! A kocsmák mindig megélnek, de azt nem akarok!

Valakinek esetleg van valami ötlete? Esetleg jólmenő falusi vállalkozása? Adjatok tippeket! Konkurencia tuti nem leszek senkinek!
  1. Torolt_felhasznalo_873155
    Torolt_felhasznalo_873155
    2008. szeptember 28. 13:1854.

    Sziasztok!

     

    Remek kérdés, ezen már én is többször gondolkoztam... Amikor volt úgy 6-8 millió tőkénk akkor azt csináltuk, hogy vettünk egy hosszú parasztházat pár millióért, és kis költségvetéssel kétlakásos sorházzá alakítottuk, majd eladtuk olyan áron, hogy olcsóbb lgyen egy paneltől, és a bankhitelesknek is hozzáférhető legyen. 7.5 millióért ment el/db, Fejér megyében.

    Kb fél év alatt majdnem megdupláztuk a pénzt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. szeptember 28. 13:0753.

    Szió!

     

    Én ugyan nem falun élek (bár vidéken), de mindig gondolkozom... A saját munkám miatt kevés az időm a gyerekekre, így próbálok valamit kitalálni én is. Ha van a faludban, esetleg a környéken még néhány vállalkozó szellem, és érdekel minden, ezt megnézheted:

     

    www.retextil.shp.hu

    előzmény:
    BGabella (1)
    2006-07-27  11:44
  3. 2006. július 28. 09:3552.
    Sajnos már mindkettővel beelőztek! És milyen jól megy nekik az üzlet!) Én valami egész kicsi vállalkozásra gondolok, ahol minimális befektetéssel lehet indulni, mert nem állunk valami jól!

    Azért köszi!
    előzmény:
    házikusz (51)
    2006-07-28  09:31

Címlap

top