Egész Magyarországot sokkolta október elején, hogy B. Katalin halálra késelte kétéves kisfiát, Alexet Olaszországban. A nő halott kisfiát egy áruházi pénztárszalagra rakta, mielőtt elfogták volna a rendőrök.
![A gyilkos anya megrázó levelet írt kisfiának (Illusztráció: Pexels.com)](https://nlc.hu/uploads/2021/12/level.jpg)
A gyilkos anya megrázó levelet írt kisfiának (Illusztráció: Pexels.com)
Kiderült az is, a kisfiút ideiglenesen az apjánál helyezte el a bíróság, ám a nő önkényesen magával vitte Olaszországba.
Most a Bors jutott hozzá ahhoz a levélhez, melyet Katalin írt saját édesapjának címezve. Ebben a gyilkos nő halott kisfia bocsánatáért esedezik és azt ígéri, hogy hamarosan utánamegy.
Megszólalt a cikkben Katalin apja is, aki azt mondja, bármit is tett a lánya, ő továbbra is szereti és reméli, hogy látja még az életben.