nlc.hu
Aktuális

Ne várj szerdáig a tankolással!

Az üzemanyagok árai nem fagytak be, három-három forinttal drágulnak literenként szerdán.

Úgy értesült az MTI, hogy három-három forintos áremelésre készül a MOL, már ami a 95-ös benzin és a gázolaj literenkénti árát illeti. A szerdai áremeléssel a benzin átlagára 370 forint, a gázolajé 382 forint lesz. A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került, míg a gázolajért 2012. január közepén kellett eddig a legtöbbet fizetni, átlagosan 449 forintot.

Legutóbb múlt hétfőn változott a 95-ös benzin ára, bruttó 3 forinttal nőtt, a gázolaj ára akkor változatlan maradt. Érdemes több benzinkutat is felkeresni, mert akár 25 forintos különbség is lehet az egyes töltőállomások árai között.

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top