nlc.hu
Sztárok

Kiakadtak a nézők: Stohl András szereplését A Nagy Ő-ben sokan nagyon nem nézik jó szemmel

A nézők egy részét feháborította a TV2 bejelentése. Szerintük nagyon nagy hiba, hogy Stohl András lett az új Nagy Ő.
Stohl András Nagy Ő botrány

Júniusban elején derült ki: Stohl András és Stohl Vica házassága véget ért. A hírek szerint nehéz időszak előzte meg döntésüket, még párterápián is segítséget kért a házaspár, mégsem sikerült megmenteni kapcsolatukat.

A szakítás híre azonban még szinte le sem csengett, máris újra Stohl András nevétől vált hangossá a sajtó. A TV2 ugyanis bejelentette, az 58 éves színész és műsorvezető lesz a következő Bachelor – A Nagy Ő.

A csatorna választása azért esett éppen őrá, mert a magánéletében bekövetkezett változások „különleges élethelyzetet rajzoltak ki, mely átírta az eredeti terveket” – árulta el Fischer Gábor, a TV2 Csoport Programstratégiai és Tartalomgyártási igazgatója. Mint elmondta, a műsor bejelentését követő nézői visszajelzések is azt mutatták, hogy sokan őt képzelnék el a realityben.

Többen azonban másképp vélekednek: az Instagramon közzétett promóciós videó mellett ugyanis a kommentek igencsak kritikusak.

„Jól meggyászolta a válását. Nem azt mondom hogy többé ne csajozzon de könyörgöm, még csak most derült ki, hogy elválnak. Oké, hogy már valószínűleg régebben tönkrement a házassága, de egy kicsit várhatott volna még” – írja az egyik hozzászóló.

„Egy háromszor elvált, 6 gyerekes férfiért harcoljon 20 csinos, fiatal néha még értelmes fiatal nő?” – áll egy másik kritikában. „Mérhetetlenül sajnálom a volt feleségét Vicát, mert azért ez bizony megalázó helyzet rá nézve!” – szól egy másik komment.

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top