nlc.hu
TV-sztárok

Geszti Péter Presser Gáborról: „Élő legenda, a legnagyobb ikon a hazai popzenében”

Az Adom a napom csütörtöki epizódjának vendége Presser Gábor, akiről Geszti Péter csak jókat tud mondani.

Presser Gábor napját követhetjük ma végig, este pedig Geszti Péter vendége lesz a popikon. A műsorvezető nagyon örült, hogy a zenész elfogadta a meghívását a műsorba.

presser gábor az adom a napom vendége

Fotó: Reviczky Zsolt

„Mai vendégem egy intézmény, egy élő legenda, talán a legnagyobb ikon a hazai popzenében. Nekem majdnem a szomszédom, és állhattam vele egy színpadon. Mégis őszintén izgultam, hogy vajon elfogadja-e a meghívásomat. Nem sok interjút ad, és ha valamit el akar mondani, azt legtöbbször dalban teszi. De ő a legnagyobb örömömre igent mondott. Őszintén megmondom, kicsit izgulok is, de nagyon érdekel, hogy milyen lehet az belülről, ha az ember zsinórmérték, igazodási pont, mindenki mestere. Vajon mit ér a siker annak, aki hosszú évtizedek óta élvezheti? Mi motiválja, és vajon ki az, akit ő tisztel úgy, ahogy én őt. Próbálok élni ezzel a páratlan lehetőséggel, remélem, sikerül” – mondta Geszti Péter.

Kövesd Presser Gábor napját! 

Ha érdekel, hogy mivel tölti a csütörtöki napját Presser Gábor, akkor kövesd élőben a www.nlc.hu/adomanapom oldalon, ha pedig még többre vagy kíváncsi, nézd 19 órakor a VIASAT3-on az Adom a napom esti talk show-t, ahol Geszti Péterrel beszélgetnek egy jót a mai nap eseményeiről, na meg persze sok másról is.

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top