nlc.hu
Sztárok

Bódi tesók Bódi Bencéről: „Felnéztünk rá, mint egy szentre!”

Bódi Hunor és Bódi Megyer édesapjukról, és idősebb testvérükkel, Bencével való viszonyukról is beszéltek egy interjúban.

A story-nak adtak interjút az Ázsia Expresszben még mindig menetelő Bódi ikrek, Hunor és Megyer, ahol, a többi között, az idősebb testvérükkel, a Nyerő Párosban szereplő Bódi Bencével való viszonyukról is meséltek, aki, elmondásuk szerint, sokáig apjuk helyett apjuk volt.

Bódi Hunor és Megyer

Bódi Hunor és Megyer (Fotó: TV2)

„Felnézünk rá, és sokat köszönhetünk neki. Sok cikk született azzal kapcsolatban, és mi is beszéltünk már róla – főként a színpadon –, hogy édesapánk sok szempontból megnehezítette a gyerekkorunkat. Bántott minket verbálisan és fizikailag is. Ő már nincs köztünk – elvette a saját életét –, így nem akarom őt szidni”- mondta el a magazinnak Hunor.

Édesapjuk kapcsán elmondták, hogy neki sem volt könnyű élete: egy meg nem értett zseni volt, de 29 évesen már megjárta a pszichiátriát.

„A miskolci egyetemen volt professzor, sokáig agysebész akart lenni, de a szülei nyomására végül tanár lett. De mint ahogy rosszat sem szeretnék róla mondani, úgy felmenteni sem akarom. Volt időnk feldolgozni azt, amit nekünk okozott.

A bátyánk tényleg egyfajta apapótló volt. Megyerrel úgy tekintettünk rá, mint egy szentre.

„Ez akkor változott meg, amikor fiatal felnőttként egy céghez kerültünk, és a főnökünk lett. Ez az alá-fölé rendelt kapcsolat sokat ártott nekünk. De felmondtunk, eljöttünk, majd belevágtunk a közös motivációs projektünkbe. Évek kellettek hozzá, de rendeztük a nézeteltéréseinket” – idézte fel a konfliktusokkal terhelt éveket Bódi Hunor.

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top