A Beköltözve Hajdú Péterhez című műsor vendégei L. L. Junior és párja Frey Timi voltak. A pénteki adás előzeteséből kiderült, hogyan zajlik meglehetősen viharos kapcsolatuk: többször szakítottak, aminek a közösségi médiában hangot is adtak. Nyilvánosan összevesztek, majd ugyanígy kibékültek, most azonban úgy tűnik, egy ideje jól megvannak.

Frey Timi és L.L. Junior (Fotó: Birton Szabolcs)
Szóba került a párosuk finoman szólva vehemens dinamikája is ennek kapcsán elmondták, hogy minden esetben elmentek a falig, és mindannyiszor úgy gondolták: most már tényleg vége.
Le voltunk tiltva egymásnak, annyiszor, hogy már nem engedte a Facebook, hogy újra letiltsuk egymást, mert már 24 órán belül egyszer letiltottuk és feloldottuk egymást. Titkos számról, más telefonjáról hívtuk egymást, már a Gmailt is feltörtük, hogy hogyan lehet ott is letiltani a másikat. Minden platformon. Tehát ez egy nagyon nagyon tüzes, nagyon vehmes dolog volt
– mesélték egymás szavába vágva a szerelmesek.
A műsor premierje november 21-én lesz a YouTube-on a Frizbi TV csatonáján.