nlc.hu
Sztárok

VV Jerzy elhagyja az országot

Napi 13ezer forintnak megfelelő euróért fogja riszálni magát Mallorcán VV Jerzy – írta meg a Bors.
 Még több sztárhír, itt!

VVJerzy elhagyja az országotMallorcára utazik a Való Világ második helyezettje, hogy ott éljen meg chippendale-show-jából, de zsíros fizetés helyett alig fog 50 eurót keresni a táncikálásával.

„Itthon nem nagyon szegődött mellém a szerencse, pedig próbálok egyről a kettőre jutni anyagilag, emberileg és erkölcsileg is fejlődni. Nyilván nem fogok ebből a pénzből meggazdagodni, de gyönyörű környezetben élek majd, ahol a szállásomért nem kell fizetnem, s a kaja is olcsóbb, mint itthon” – magyarázta Jerzy a Borsnak, aki abban bízik, hogy tíz nap alatt csak összegyűlik 500 eurója. A férfi még nem tudja, mennyi időre hagyja el az országot, amíg nem utazik el, továbbra is vidéki diszkókba jár majd haknizni.

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top