nlc.hu
Életmód

Pataki Ági odaszúrt a luxizó politikusfeleségeknek

Más hírességek is egyetértettek a legendás manökennel.
Pataki Ági, Fotó: Birton Szabolcs / Fotócentrál

Hadházy Ákos posztjai révén jól követhető egy ideje, hogy mely luxuscégek termékeit viselik a NER-feleségek. Ehhez a témához most hozzászólt Pataki Ági is – írja a 168.hu. A magyar divatvilág egyik legelismertebb személyisége beszólt a luxizó politikusfeleségeknek.

Pataki Ági a Telex cikke nyomán posztolta a véleményét. „A magyar gazdasági-politikai elit feleségeinek nagy része, fittyet hányva a nagy magyar divatstratégiára, nem magyar tervezői darabokban jár. Választásaik pedig azt is megmutatják, mit gondolnak egy, a kormány számára gazdaságilag és kulturálisan is kiemelt területről, a divatról” – olvasható a cikkben. 

A 73 éves legendás sztármodell és manöken, Balázs-Béla-díjas filmproducer azt kifogásolta, hogy hiányoznak a magyar tervezők kreációi a NER-es luxusfeleségek ruhatárából. Miközben szerinte magyar tervezőt hordani „cool és szexi”

Érdekes cikk jelent meg a telex.hu-n a magyar gazdasági és politikai elit feleségeinek divat-érzékenységéről, illetve érzéketlenségéről. A cikk áttételesen szól a magyar divatról és a kormány hivatalos stratégiájáról is, mely szerint a magyar divat deklaráltan kiemelt terület gazdasági és kulturális szempontból egyaránt. Akkor ez a nagyon vékony, de jól látható réteg miért is nem tesz érte semmit? Pedig magyar tervezőt hordani cool és szexi! Jó lenne őket meggyőzni, hogy a divatra ne csupán státuszszimbólumként, hanem önkifejezési formaként tekintsenek”posztolta észrevételét a közösségi oldalán.

 

Pataki Ági véleményéhez több más híresség is csatlakozott, többek között Kovács Patrícia és Gryllus Dorka is.

Kiemelt fotó: Birton Szabolcs / Fotócentrál

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top