Hello Kittyből például nem lehet annyifélét kitalálni, hogy beteljen vele a cukiságra kiéhezett lelkünk. A dr. Romanelli álnevet használó formatervező ennél is tovább ment. Nyitható és csukható Kittyje látni engedi kedvencünk cuki szívecskéjét, rózsaszín tüdejét és édes vastagbeleit is.
Az internet természetesen kiapadhatatlan forrás, tovább szörfözve olyan anatómiai játékokra bukkanunk, amelyeknek minden mini-természettudós örülne. Így legalább biztos, hogy a kíváncsi csemete nem az ártatlan kisállatokat boncolja fel.
Ha már a szerveknél tartunk, kevesen vannak, akik ne kaptak volna szív alakú párnát vagy plüsst a szerelmesüktől. Vajon akkor is a szívecske lenne a befutó, ha a gyomrot, a tüdőt vagy éppen a méhet ábrázoló puha, színes plüssök közül is választhatott volna a lovagunk?
És ha még mindig nem elég a husiból, akkor mit szólnál egy sonka, steak vagy szalonna formájú párnához?
Morbid játékokkal nemcsak egymást, hanem házi kedvencünket is meglephetjük. Azért mégiscsak jobb anyagból összefércelt galamb- és halfejekkel szembenézni, mint valódiakkal. Arról nem is beszélve, hogy ezek nem maszatolnak és nem büdösek. A kedvencünk az arisztokratikus Marie Antoinette-változat.
A levágott karú, szomorú polipocskák láttán még az is elgondolkozik, mennyi szusit eszik a közeljövőben, aki amúgy rajong a japán étekért. Elgondolkodtató játék arról, hogy a világon tomboló szusiláz miatt a halállomány jelentősen megcsappant.