nlc.hu
Aktuális

Ezt állítsd be, ha nem akarod, hogy lássák: olvastad-e az sms-t

Így tilthatod le egyszerűen az sms olvasási visszaigazolását.

Ha nem szeretnénk, hogy mások lássák, már elolvastuk az üzenetüket, akkor egészen egyszerűen beállíthatjuk, hogy az sms küldője ne kapjon értesítést erről. A legtöbb üzenetküldő alkalmazásban beállítható az olvasási visszaigazolás be- illetve kikapcsolása, így például a Messengerben is. Azt viszont, hogy a Google Messages-ben is lehetséges a dolog, már kevésbé köztudott – írja az ATV.

Ennél az alkalmazásnál pedig annyi

csupán a teendő, hogy az sms-alkalmazásba belépve, a beállítások között az RCS-csevegések bekapcsolása menüpontot kiválasztva átállítjuk az „olvasottsági jelentések küldése” kapcsolót.

Ezt állítsd be, ha nem akarod, hogy lássák: olvastad-e az sms-t

Ugyanitt az is módosítható, hogy az üzenetküldés wifin vagy adatkapcsolaton keresztül történjék, a pluszköltség elkerülése céljából.

A beállítások között az értesítések,

a spam-védelem mellett a Gemini használata is ki-bekapcsolható.

A potenciális átverésekre való figyelmeztetés a Google Messages-ben automatikusan be van kapcsolva.

kép: Pixabay

ajánlott videó


Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top