Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kolon hidroterápia

funnycatty
Létrehozva: 2004. szeptember 2. 11:40
Sziasztok! Lenne aki meg tudná velem osztani a tapasztalatait? Minest szeretnék tudni.
  1. Torolt_felhasznalo_873849
    Torolt_felhasznalo_873849
    2004. október 7. 14:588.
    Ide várom az érdeklődőket: http://www. nlc. hu/forumkifejt. php?forumid=36859&id=74
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743037 (3)
     
  2. 2004. szeptember 8. 02:267.
    1 kellemetlenség volt a dologban: amikor átment a cső a végbél záróizmán. Akkor mintha beszarnál, már bocsánat a durvaságért. De ha elengeded magad, amikor teszik fel a csövet, áll. még ennyi sincs. Semmi szag, senmmi kaki az asztalon, tök steril.
    No, hajrá.
    előzmény:
    funnycatty (1)
     
  3. 2004. szeptember 8. 02:246.
    Szia!
    Én voltam 3 éve ilyenen, egy 5 alkalmas kúrán, már ha az kúrának nevezhető. Az első alkalom után alig értem haza, csak tyúklépésben tudtam megtenni az utolsó trolimgállót, szétizzadva az erőlködéstől, hogy ne az utcán fossam szét magam. A fürdőt kétszer kellett felmosni, és hihetetlen bűzös, darabos ügyek távoztak belőlem. Mintha a szüret után egy 3 éve lezárt hordót nyitnál fel. Utána ráborultm az asztalra és aludtam 2 órát. tuti jó a módszer, de normális esetben-az enyém nem az, mondta a hölgy, aki csinálta, hurrá!-már ott a helyszínen, a csövön beindul a kaki. Én egy ragaszkodó típus vagyok, nem tudom elengedni, ami bennem van.
    tényleg menj el szerintem, ha hasznosra, és érdekesre vágysz, de utána idd azt a joghurtot ám!
    ja, és a menzeszem is megjött 21 napra. az nagy szó az én 34-38 napos ciklusom mellett.
    Megírnád a tapasztalataidat nekem, köszi, Lilla
    előzmény:
    funnycatty (1)
     
  4. 2004. szeptember 2. 14:205.
    Jó néhány hónapja volt ilyen topik. Számomra az volt a végkicsengés, hogy kényelmetlen procedúra (beöntés), sok pénzért, kevés eredménnyel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. szeptember 2. 13:064.
    Veszprémben voltam, egy alkalom 3 évvel ezelőtt 5ezer Ft volt.
    Biztos nagyon jó dolog, de én rosszul viseltem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_743037
    Torolt_felhasznalo_743037
    2004. szeptember 2. 12:293.
    Engem is érdekel a téma! Címeket, elérhetőségeket is írhatnátok (aki már próbálta) és árakat is. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. szeptember 2. 12:132.
    Szia! Szerintem nagyon jo dolog, meregtelenito diétŕval kombinŕlva.
    előzmény:
    funnycatty (1)
     

Címlap

top