Fotó

25 fotón az eddigi legszebb magyar pillanatok a riói olimpiáról

Az elmúlt hét óriási sikereket hozott a magyar olimpiai csapatnak. Az öt aranyéremmel hatodik helyen áll Magyarország az éremtáblán, olyan sportnagyhatalmak előtt, mint Oroszország, Franciaország vagy Nagy-Britannia.

Park Szang Jung és Imre Géza a férfi párbajtőrözők egyéni versenyének döntőjében

Imre Géza párbajtőröző csak egy pontra volt az aranyéremtől

Imre Géza 14-10-es vezetésről 15-14-re kikapott a dél-koreai Park Szang Joungtól a riói olimpia férfi párbajtőr döntőjében, így ezüstérmes lett

Hosszú Katinka a 400 méter vegyes előfutamán elképesztő előnnyel nyert

Hosszú Katinka 200 méter vegyes győzelme után

Madeline Dirado gratulál Hosszú Katinka győzelméhez a 100 méteres hátúszás döntőjében

Hosszú Katinka aranyérmes és Madeline Dirado ezüstérmes úszó a 400 méter vegyes eredményhirdetése után

Katinka a 400 méter vegyes eredményhirdetésén harmadik aranyérmével

Hosszú Katinka a célban a 4×200 méteres női gyorsváltó döntőjében. Mögötte csapattársai: Késely Ajna, Jakabos Zsuzsanna és Kapás Boglárka. A magyar váltó a hatodik helyen végzett.

Verrasztó Evelyn, Kapás Boglárka, Késely Ajna és Hosszú Katinka a női 4×200 méteres gyorsváltó versenyszámának előfutama után

Kapás Boglárka épphogy csak lecsúszott a dobogóról, és a negyedik helyet szerezte meg a női 400 méteres gyorsúszás döntőjében

Kenderesi Tamás úszik a férfi 200 méteres pillangó döntőjében

Kenderesi Tamás gratulál Michael Phelpsnek, miután megszerezte 22. olimpiai aranyérmét is

A férfi 200 méteres pillangón bronzérmes Kenderesi Tamás és a győztes Michael Phelps

Kenderesi Tamás a bronzmedállal

Szász Emese (jobbra) és az olasz Rossella Fiamingo a női párbajtőrverseny döntőjében

Emese 15-13-ra győzött az olasz Rossella ellen, ami aranyat ért

Szilágyi Áron az amerikai Daryl Homert győzte le férfi kard egyéni versenyének döntőjében

Szilágyi Áron aranyérmes (középen), Daryl Homer ezüstérmes (jobbra) és Kim Junghwan bronzérmes vívók (balra)

Ungvári Miklós küzd az amerikai Nicholas Delpopolo ellen a férfi cselgáncsozók 73 kilogrammos súlycsoportjának vigaszágán. Miklós az 5. helyen végzett.

Sidi Péter a riói nyári olimpia férfi légpuska versenyszámának döntőjében szintén az ötödik helyen végzett