Olimpia 2016

Olimpia 2016: Douchev-Janics Natasa középfutamba jutott 200 méter kajakban

Harmadik lett előfutamában, így középfutamban folytatja Douchev-Janics Natasa K-1 200 méteren a riói olimpián.

Harmadikként ért célba a női kajak egyesek 200 méteres számában, így középfutamba jutott a riói olimpiánnégy éve, Londonban bronzérmes Douchev-Janics Natasa. Ebben a számban nem lehetett egyből a döntőbe jutni, a futamok első hat-hat helyezettje a később sorra kerülő középfutamban folytatja szereplését.

Douchev-Janics Natasa az első előfutamban rajtolt, csakúgy, mint a címvédő új-zélandi Lisa Carrington. A versenyt az új-zélandi nyerte, a Győr háromszoros olimpiai bajnok kajakosa portugál Francisca Laia mögött ért célba.

A női K-1 200 méter fináléját kedden rendezik.

Hírek, érdekességek, interjúk, fotósorozatok a 2016-os Olimpiáról az NLCafén.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.