Sztárok

Kéjutazáson szerelmeskedik Bochkor és Várkonyi

Napok óta Egyiptomban nyaral a Bumeránggal Bochkor Gábor és Várkonyi Andrea. Bocsi elsősorban dolgozni ment, de információink szerint amikor leteszi a fülhallgatót, állítólag rohan is Andihoz, akivel képtelenek betelni egymással.

Tombol a szerelem Bochkor Gábor és Várkonyi Andrea között. A rádiós fenegyerek napok óta Egyiptomból jelentkezik a Bumeráng stábjával, és az egzotikus üdülőhelyre kedvese, Várkonyi Andrea is elkísérte. Állítólag alig engedik el egymás kezét, szerelmesen andalognak, és igyekeznek kihasználni a nyaralás minden szabad percét. Informátorunk szerint olyanok, mintha kéjutazáson lennének, sugárzik róluk a szerelem.

 

Kéjutazáson szerelmeskedik Bochkor és Várkonyi

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top

Szeretnél értesítést kapni?

Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.

Engedélyezem Nem kérem
A hét legizgalmasabb cikkei!
Friss sztárhírek itthonról és külföldről
Tudd meg, mit mond a horoszkópod!
Regisztráció

Elfelejtett jelszavad helyett könnyen tudsz új jelszót megadni, ehhez az alábbi lépéseket kell csak követned:

  1. Add meg az alábbi beviteli mezőben az e-mail címed vagy felhasználóneved
  2. A hozzád tartozó címre kiküldünk egy levelet a jelszócseréhez. Ellenőrizd a SPAM mappádat is, ha nem látod pár percen belül a levelet a beérkezettek között.
  3. A levélben kapott linket 24 órán belül lekattintva eljutsz egy felületre, ahol megadhatod az új jelszavad
  4. Jelentkezz be a friss jelszóval

Fiókod törléséhez add meg a jelszavadat:

Itt tudod a jelszavadat megváltoztatni:

Új jelszó mentése