nlc.hu
Sztárok

Bochkor Liptait akarja Boros helyére

Meglepő kijelentést tett Bochkor Gábor. A rádiós legenda kifejtette, hogy ha Boros Lajos visszavonul, Liptai Claudiával szeretne együtt dolgozni.

Bochkor Liptait akarja Boros helyéreEgyre többet a gondol a jövőjére Bochkor Gábor. A rádiós fenegyerek ha egyszer abbahagyja a rádiózást, akkor éttermet nyit, vagy olyan céget alapít, ami a rádiós hallgatottsággal foglalkozik. Ám Bochkornál egészen biztosan előbb vonul vissza Boros Lajos. Bochkor – ha már Boros nem lesz – mindenképpen nőt akar majd maga mellé. Határozott elképzelése is van, Liptai Claudiával szeretne együtt dolgozni, akit nagyon tökös, belevaló nőnek tart.

 

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top