Sztárok

Mit üzennek nekünk fotóikkal az Instagram legnagyobb sztárjai?

Több százezer, sőt millió követőjük van, és ha kitesznek egy új fotót, az mindig eseményszámba megy. Az nem lehet, hogy az emberek csak azért követik őket, mert híresek és szépek, kell lennie valami mélyebb, rejtett üzenetnek is a képeik mögött. Megpróbáltam megfejteni.

Ha nincs pénzetek fűtésre, akkor a legjobb, amit tehettek, hogy szorosan összebújtok, és a testhőmérsékletetekkel melegítitek egymást.

Date night

Dan Bilzerian (@danbilzerian) által közzétett fénykép,

Ha ajándékot kapsz, akkor tegyél ki róla egy fotót az Instára, mert ez a biztosíték arra, hogy legközelebb is kapsz ajándékot.

#surprise ???????? Thank you @nikesportswear !!! ???? #nike #nikesportswear #af1 #airforce1 #prague #boscolohotel

Regina Dukai (@reginadukai) által közzétett fénykép,

Ha híres leszel, akkor a szobában is biciklizhetsz.

A pénz és a jó ízlés nem jár mindig kéz a kézben.

Ha medencét látsz, fényképezned kell, különben nem is láttál medencét.

Nem azért veszel magángépet, hogy ne posztolj róla.

LV NV

Gigi Hadid (@gigihadid) által közzétett fénykép,

Ha hírességgel találkozol, azonnal jöhet a közös kép, mert hiába vagy piszkosul híres, együtt még híresebbek vagytok.

???? of Coachella ???? @vanessahudgens

Emily Ratajkowski (@emrata) által közzétett fénykép,

A vékony lányok is esznek.

#veggieburger ????????????????

Szabo Zsofi (@szabozsofi) által közzétett fénykép,

A peace jel nem halt meg a hippikkel, sőt divatosabb, mint valaha.

mood ✌️????

Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) által közzétett fénykép,

A sok bikinis/koktélruhás kép közé időnként kell egy olyan is, amin szemüvegben vagy, és csak az arcodat láthatjuk, hiszen van egy gondolkodós/lelkizős oldalad is, amit szintén meg kell mutatnod. Ebben az se akadályozzon meg, ha nem vagy szemüveges. A szemüveg okossá tesz.

Zzz

Selena Gomez (@selenagomez) által közzétett fénykép,

A szépségnél és a hírnévnél csak a cukiság nagyobb hatalom, de ha a szépség és a hírnév együtt jár a cukisággal, az az igazi.

Wally Hudson upstaging @nicolestuartla work out ????☺️ #PuppiesAndPilates #fabletics #PuppyLove #Shihtzu

Kate Hudson (@katehudson) által közzétett fénykép,

Amikor már nincs mit kiírnod egy 5897. rólad készült ugyanolyan képhez, akkor egy “Szép napot mindenkinek!” bármikor megteszi.

Szép napot mindenkinek! ???????????????????? #today #goodday #gildamax #frenetic #work #love #youknow

Kata Sarka (@katasarka) által közzétett fénykép,

Nem kell edzeni vagy diétázni, ezzel a teával simán ledobod a felesleges kilókat. Ez biztosan így van, mert egy sztár mondja. És nem kap ezért pénzt, ó nem…

you know me you know I love my @fittea .. Gives you that extra boost to stay fit & feel good ????????

King Kylie (@kyliejenner) által közzétett fénykép,

Nem állsz készen addig, amíg nem posztoltál arról, hogy készen állsz.

Just about ready… @beaucaspersmart

Jennifer Lopez (@jlo) által közzétett fénykép,

Ha eleget jársz a konditerembe, belőled is lehet Instagram-sztár.

I take my kegels seriously @chelseahandler @benbrunotraining

Kate Upton (@kateupton) által közzétett videó,

 Olvasnál még az Instagram legmenőbb sztárjairól?

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top

Szeretnél értesítést kapni?

Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.

A hét legizgalmasabb cikkei!
Friss sztárhírek itthonról és külföldről
Tudd meg, mit mond a horoszkópod!
Regisztráció

Elfelejtett jelszavad helyett könnyen tudsz új jelszót megadni, ehhez az alábbi lépéseket kell csak követned:

  1. Add meg az alábbi beviteli mezőben az e-mail címed vagy felhasználóneved
  2. A hozzád tartozó címre kiküldünk egy levelet a jelszócseréhez. Ellenőrizd a SPAM mappádat is, ha nem látod pár percen belül a levelet a beérkezettek között.
  3. A levélben kapott linket 24 órán belül lekattintva eljutsz egy felületre, ahol megadhatod az új jelszavad
  4. Jelentkezz be a friss jelszóval

Fiókod törléséhez add meg a jelszavadat:

Itt tudod a jelszavadat megváltoztatni:

Új jelszó mentése