A 92 éves II. Erzsébet királynő helikopterrel érkezett Windsorból a Kensington-palotához közeli leszállópályára, ahol autóba szállt, és elindult meglátogatni legifjabb dédunokáját, Louis, vagyis Lajos herceget. Ez a brit uralkodó első találkozása a kis herceggel, mivel Erzsébet a csípőműtétből lábadozó férjével, Fülöp herceggel volt Windsorban az elmúlt hetekben.
A látogatásnak azonban nemcsak Lajos születése adott apropót, hanem a kis Sarolta hercegnő születésnapja is. A királyi család nagy kedvence ugyanis ma hároméves. II. Erzsébet egy csokor virággal érkezett, amit állítólag maga szedett és kötött egybe, de az nem derült ki pontosan, hogy a születésnapra vitte, vagy Katalin hercegnének.
Mindenesetre Sarolta hercegnő és a királynő között a pletykák szerint szoros a kötelék, sokszor hasonlítják őket egymáshoz, és talán a dédi látogatása már önmagában is ajándék a kis hercegnőnek, aki a virágnak is biztosan örült.
Mi ezzel a képes összeállítással ünnepeljük Sarolta hercegnő harmadik születésnapját:



