Csonka András kedd este extrém helyzetbe került az M1-es autópályán, amikor Győrből indult haza, ám a hirtelen jött, zord téli időjárás teljesen megbénította a forgalmat. A színész hosszú órákra a dugóban rekedt, tapasztalatairól pedig az Instagram-oldalán számolt be követőinek. A nehéz hazaút után sem fellélegezhetett teljesen: elmondása szerint a másnapra tervezett pécsi utazása is erősen kérdésessé vált, a körülmények alapján szinte kivitelezhetetlennek tűnik.

Fotó: Olajos Piroska
„Az M1-esen állunk nagyjából 20 perce egy helyben” – kezdte 24 óráig elérhető Instagram-történetében Csonka András, aki egy hatalmas dugóban ült, miután nem takarították el a havat az autópályáról és járhatatlanná vált.
Én egyetlen hókotrót nem láttam, miközben folyamatosan esik a hó, hóátfúvások vannak, szél van, a hóbuckák megdobják a kocsit
– magyarázta Csonka András, majd hozzátette: „Remélem, reggelig hazaérek!”
A videóban látható, hogy hosszú sor áll előtte: ez nem csoda, sok autó és kamion is elakadt a hatalmas hóban. „Legalább 10 kilométeres dugó… az is lehet, hogy több” – sóhajtott a színész.