Tóth Gabi a fideszes Békemeneten vitatkozott össze az őt kérdező Osváth Zsolt influencerrel vasárnap. Tóth Gabi hétfőn közösségi oldalán fejtette ki az esettel kapcsolatos gondolatait. Tóth Gabi és Osváth Zsolt felvonuláson folytatott beszélgetése nem tartott sokáig, mégis heves vita lett a dolog vége.
Tóth Gabi így írta le a konfliktus lényegét
„Sziasztok! Tegnap egyébként nagyon jó hangulatban meneteltünk a békemeneten.

Sokan voltunk, nyugalom volt. Amikor is egyszer csak oda szökkent mellém Osváth Zsolt, és egyértelműen provokálni próbált a kérdéseivel. Sajnos többé-kevésbé sikerült is, mert elvesztettem a nyugalmamat” – mondta videójában Tóth Gabi.
Az énekesnő ezután határozottan visszautasította Osváth állítását. Tóth Gabi szerint Osváth legsúlyosabb vádja az, hogy ő felbérelt volna valakit Osváth Zsolt megzsarolására. Tóth Gabi szerint ez hazugság.
„Valami olyannal vádol, ami nagyon nem igaz, és már lehozták az újságok. Most meg fogom magam védeni és nem fogom hagyni, hogy valami olyanokat terjesszenek rólam ami nem igaz”
– közölte.
Tóth Gabi szerint Osváth Zsolt állításai minden alapot nélkülöznek.
„Azzal vádol, hogy én valakit felbéreltem hogy őt megzsarolják és ez nem igaz” – szögezte le Tóth Gabi. Az énekesnő ezután enyhe személyeskedésbe kezdett: „Én nem fogok videóban acsarkodni Osváth Zsoltival. Neki látom nagyon jól megy, hogy hogy kell nőkbe beleállni pláne belém, hogyha like-okat kell vagy nézettséget gyűjteni” – mondta. Ezután pedig elpanaszolta, hogy a youtuber egyáltalán nem kíméli őt: „Így is rengeteget viseltem el már neki, amiket a videóiban velem kapcsolatban gúnyolódott, becsmérelt, a külsőmet kiparodizálta.”
Tóth Gabi videója végén jogi lépéseket ígért be Osváth Zsoltnak: „Azt gondolom, hogy eddig igyekeztem csendben némán tűrni de ez most túlmegy egy határon úgyhogy egyeztettem az ügyvédemmel és meg fogom tenni a megfelelő jogi lépéseket”– jelentette ki.
Kép: Youtube