TV-sztárok

Megvan az Exatlon női győztese, ő nyerte a 15 millió forintot

Az élményeken túl 15 millió forinttal lett gazdagabb Busa Gabriella, az Exatlon nő versenyének győztese.

A 108 napos maratoni küzdelem után megérdemelten állhatott a dobogó felsőfokára Busa Gabriella, aki megnyerte az Exatlon Hungary második évadának női versenyét.

A rendőr százados kick-boxos fölényes győzelmet aratott Pap Dorci felett, az élményeken túl pedig gazdagabb lett 15 millió forinttal is.

exatlon győztes busa gabi

Busa Gabi nyerte az Exatlon női versenyét (Fotó: Instagram/Exatlon)

„Nem hittem, hogy képes vagyok erre, tényleg felfoghatatlan, még kell egy pár nap, mire ez leülepszik, és tényleg elhiszem, hogy nyertem” – mondta Busa Gabi a győzelme után.

A 31 éves bajnok számára az volt a legnehezebb, hogy most egyedül volt a nagy megmérettetésen családja és edzője nélkül.