nlc.hu
Aktuális

Tetkós Barbie-t dobtak piacra – trendi vagy ijesztő?

Pink hajkorona, tetkók, leopárdmintás leggings – így néz ki a legtrendibb baba.
Barbie és mérges kutyusa, Bastardino
Barbie és mérges kutyusa, Bastardino

Rengetegféle Barbie-t láttunk már: balerinát, rocksztárt, farmerlányt és orvost – a lista végtelen. A legújabb, limitált példányszámú kiadás külsejét a Tokidoki márka ihlette, jellegzetessége leginkább kihívó külseje, a márka szokott mintáival. Ennek a Barbie-nak tetkója is van, méghozzá rajzfilmfigurákat varratott magára.

Sokaknál kiverte a biztosítékot a szezon legmenőbb babája, de a szülők felháborodása ellenére a gyártó Mattel tartja magát és nem vonja vissza a terméket, amelynek eladásából (egy baba körülbelül 11 ezer forintba kerül) már így is szép bevételeket tudhat magáénak. És hol van még karácsony?  

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top