Jada nem egy pillanatnyi népszerűséget hajhászó lány, hanem erőszak áldozata. Néhány hete házibuliba ment barátaival, ahol valamit belekevert az italába az őt meghívó srác. Elvesztette eszméletét, meztelenre vetkőztették, majd állítólag megerőszakolták. A képei – amelyeken eszméletlenül hever a földön – gyorsan elterjedtek az interneten. Ennek köszönhetően tudta meg, hogy mi történt vele.
Gyorsan megjelentek azok, akik elkezdtek viccelődni, és Jadát utánzó pózban üzengették, hogy készen állnak az aktusra. Állítólagos erőszaktevője persze lekurvázta és árulkodónak nevezte, a barátai pedig őt támogatva nevetnek Jadán.
Bár ilyen esetben az áldozatok sokszor a névtelenséget választják, Jada nem ijedt meg tőlük, és hamar támogatókra talált. Nők és férfiak kezükben feliratot tartva, vagy öklüket felemelve fényképezkednek a #IAmJada oldalon, azt üzenve: Jada én vagyok. Vagyis ez bárkivel megtörténhet. Ezzel is elítélve azokat, akik szerint az erőszakon lehet viccelődni.
Mi kell még, hogy elhiggyék egy áldozatnak, mi történt vele, és ne vegyék félvállról, mintha csak netes baromkodás lenne? Miért nem támogatja a társadalom egy emberként? Miért hagyják magára? – teszik fel a kérdést amerikai újságírók. Jada ezután magántanuló lesz.