Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orvosi fogfehérítés

beus23
Létrehozva: 2007. augusztus 16. 11:57
Tudom, van ezer topik fogfehérítés témában, de nem volt kedvem mindegyiket átolvasni, inkább csináltam egyet.
Ma elmentem fogorvoshoz, hogy szeretnék fogfehérítést csináltatni. Meg is beszéltük hogy betömi a lyukas fogamat+kicseréli a régi amalgámtömést és megcsinálja+ ad addigis egy tájékoztatót hogy olvassam át. De elfelejtette ideadni és én is elfelejtettem elkérni. A lényeg, hogy le fogja venni a mintát a fogamról csinál egy sínt ad hozzá gélt és én itthon fogom magamnak felrakni naponta 2-3 órára vagy éjszakára.
Tapasztalatokat szeretnék ha megosztanátok, akiknek csináltak ilyen módszerrel fehérítést.
  1. 2008. január 25. 14:529.
    szio Agnes, olvastam a HSZ, es gondoltam irok neked, infot szeretnek kapni, hogy meg tudnad talan mondani, hol tudok ilyen fogfeherito,higénikus fogfeherites  tanfolyamot, képzést elvegezni, mert ha jl tudom ,ehhez kell egy kulon képzés..nem ??tehat ..nem tudom pontosan mlyen neven fut???Gondoltam mivel ilyen helyen dolgozl van talan tobb infod??varom valaszod ,elore is koszi!!
    előzmény:
    agnese007 (2)
    2007-08-16  12:13
  2. 2007. augusztus 17. 10:438.
    Köszi a hsz-kat!
    Valakinek még valami tapasztalat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. augusztus 16. 12:217.
    én tavaly használtam ezt és nagyon meg voltam vele elégedve. persze azt nem árt tudni hogy amíg használod (első alkalommal 8-12 éjszaka) érzékenyek lesznek a fogaid, de kibírható. amint vége a kezelésnek el is múlik az érzékenység. nekem alapból nem voltak sose hófehérek a fogaim, így természetesen nem lett tőle vakítóan fehér halivúdi mosolyom, de több árnyalattal világosodott. most tervezem hogy elkezdem megint, de mivel csak 1 év elszíneződését kell eltüntetni, ezért sztem 2-3 éjszaka elég is lesz. csak az első 1-2 éjjel volt furcsa, utána már észre se vettem hogy a számban van a sín.
    előzmény:
    beus23 (1)
    2007-08-16  11:57
  4. 2007. augusztus 16. 12:206.
    előzmény:
    beus23 (1)
    2007-08-16  11:57
  5. 2007. augusztus 16. 12:175.
  6. 2007. augusztus 16. 12:164.
    nekem van ilyen opalescense a neve asszem v vmi ilyesmi. en csak 1 fogamra hasznalom. kiskoromban lefejeltem a falat es visszatört a fogam aminek kovetkezteben joval sötetebb mint a többi fogam. injekcios tü szeru bigyoban van a gel, belenyomod a sinbe es fel a fogadra. több fajta izü van de persze nem kene lenyalogatni.... 2-3 arnyalatot tud vilagositani a fogakon.
    előzmény:
    beus23 (1)
    2007-08-16  11:57
  7. 2007. augusztus 16. 12:153.
    Én csináltam ilyet pár éve. Nem sárgák a fogaim, csak nem vakítóan fehér hollywoodi sztármosoly. A doki le akart beszélni, de nem hagytam magam. Kár volt. Először is a sín+ a gél együtt volt valami 30 rugó.  Összesen egyszer használtam, mert annyira zavart. Olyan, mintha hiperérzékennyé válnának a fogaid. Nem tudom leírni az érzést, de szerintem kellemetlen, pedig nem vagyok egy nyafogós típus. Használni használt valamit már az első alkalom után is, de igazából úgy kell csinálni, hogy használod egy ideig, aztán kúraszerűen meg kell ismételni, mert visszasárgulnak a fogak, nem örökké tartó megoldás. 
    előzmény:
    beus23 (1)
    2007-08-16  11:57
  8. 2007. augusztus 16. 12:132.

    Szia Beus,

    én egy fogászati cégnél dolgozok, van egy kis ismeretem a témában. A kíméletesség szempontjából az egyik legjobbat ajánlotta a fogorvosod, ez nem károsítja durván a fogzománcot, mint a 30-40 perces eljárások. Viszont hosszabb idő kell hozzá, és sok türelem, hogy tényleg értelme legyen. Szóval jól döntöttél és kitartást hozzá!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top