Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Farmer beszűkítése

katabohoc
Létrehozva: 2007. szeptember 20. 12:49

Sziasztok,

vettem 2 farmert, ami nagy lett. Be lehet szűkíteni? Ha igen, tudtok ajánlani valakit Budapesten vagy valahol Buda környékén? Köszi

  1. 2008. május 27. 20:114.

    Sziasztok!

     

    Nekem is fontos lenne farmernadrágot beszűkíttetni. Mivel széles a csípőm, a derekam pedig keskenyebb, ezért annak is már örülök, ha találok olyan nadrágot, ami felmegy a csípőmre. :( Emiatt sajnos szinte mindig csak a csípőnadrágok jönnek be, amikből meg kilóg a derekam, és amik szintén kicsit bőek.

    Szóval, nekem sajnos muszáj bevetetni a nadrágot, mert nem vagyok egy konfekcióméret...

    Van aki tud ajánlani olyat, aki tud farmert bevenni Pesten? Nagyon hálás lennék érte! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. szeptember 20. 13:123.

    Nem lenne egyszerűbb gyorsan kicserélni 1 számmal kisebbre?...  

    Az oldalán (lábszárnál) beszűkíteni még csak-csak lehetne, de ha már derékban is be kell venni, akkor az nagy meló, ráadásul soha nem lesz olyan, mintha a "pont-jó" méretet vetted volna.

    Nagyon nehéz a farmer anyagot varrni, meg a legtöbb varrása "dupla-franciahajtással" készült, ezt normál háztartási varrógép nem tudja átvarrni...

    Szóval, én inkább a gyors cserére beszélnélek rá.

     

    előzmény:
    katabohoc (1)
    2007-09-20  12:49
  3. 2007. szeptember 20. 13:072.
    Én múltkor voltam a Duna Plázánál egy kedves hölgynél, aki ügyesen és olcsón dolgozik, de nem találom a telefonszámát... na most sokra mentél velem  A nevelt lánya ajánlotta a hölgyet itt a fórumon, hátha jelentkezik ismét.  
    előzmény:
    katabohoc (1)
    2007-09-20  12:49

Címlap

top