Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pogácsa, almás süti - S.O.

botsáska
Létrehozva: 2007. október 7. 14:28

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Szeretnék pogácsát sütni és alma töltelékkel valami kis sütit. A feltétel, rém egyszerű legyen az elkészítés és ne nagyon pepecselős. Szóval egyszerű. A főzés terén nagyon jó vagyok, viszont még a sütikészítés területén nem remekelek. Eddig nem mertem bevállalni, de egyszer el kell kezdeni.

Egy kérdés még: a minap megpróbáltam piskóta tésztát sütni, a széle igen hamar kész lett, barnább is, mint kellett volna, viszont a közepe nem sült még át. Ilyenkor mi a teendő? Teljesen dilettáns vagyok a sütés területén, kérlek segítsetek!

Köszönöm!!

  1. 2010. november 22. 10:342291.

    Ezt "sütöttem" a hétvégén:

     

    Mézes krémes

     

    Hozzávalók:

    1 csomag (3 lapos) mézeslap

       A túrókrémhez:

    25 dkg tehéntúró

    1 rúd vanília

    4 evőkanál porcukor

    2 dl tejszín

    1 cs. vaníliás cukor

       A karamellkrémhez:

    4 evőkanál barnacukor

    3 dl tejszín

    1 cs. habfixáló

     

    Elkészítés:

    A túrót villával áttörjük, összekeverjük a porcukorral, a hosszában kettévágott és kikapart vanília belsejével. A hozzávaló tejszínt habbá verjük, a fixálóval együtt. A krémet kettéosztjuk.

     

    Egy tésztalapot megkenünk a túrós krém felével, ráhelyezzük a másik lapot és a maradék krémet rákenjük. Ezután rátesszük a harmadik lapot és pihentetjük néhány órát, esetleg egy éjszakát, a hűtőben.

     

    A karamellkrémhez a cukrot karamellizáljuk, felöntjük 1 dl tejszínnel és krémmé főzzük.

    A többi tejszínt habbá verjük, és összekeverjük a kihűlt karamemellel. Rákenjük a harmadik lap tetejére és szeleteljük.

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  2. 2010. szeptember 30. 11:322290.

    Ha már elfogyott a tyúkólból az összes kakas, akkor főzzél ilyet:

     

    Kelkáposztaleves máshogy:

     

    Hagymát kell apróra vágni, megdinsztelni, ebbe mustármagot és majoránnát tenni, a végén pirospaprikát és felönteni vízzel, majd  a  káposztát vékonyra szelni, a krumplit ugyanúgy, és  készre főzni. Amikor megpuhult, tejfölbe el kell keverni mustárt, és összefőzni a levessel.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218024 (2289)
    2010-09-24  19:48
  3. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. szeptember 24. 19:482289.

    Szia Tini ,Dor Dic és Kati !

     

    Bedugulunk néha ! 

     

    Nálunk még mindig kakas szezon van . Ma is kukori levest főztem , jó nagy fazékkal . 

     

    Holnap paradicsomos káposzta lesz , sült oldalassal . 

     

    Mostanában nem nagyon srtapálom magam a sütéssel főzéssel .

     

    Utoljára almás pitét sütöttem , linzer tészta közé raktam a reszelt almát , cukrozva , fahéjjal megszórva . Alája és az alma közé is szórtam búzadarát , hogy ne ázzon el . A meggyest is így csinálom . 

     

    Szép hétvégét , habár esőt mond .

     

    Tegnap kirándultam a barátnőmmel Gántra és Majkra . Szalonnát sütöttünk hagymával . A nedves fa majdnem meghiusította a tervünket , de a rácsepegett szalonna zsír felélesztette a tűzet . 

    előzmény:
    tini71 (2285)
    2010-08-14  16:56
  4. 2010. szeptember 3. 21:282288.

    Szia Tini71!

                Ne aggódj, mindjárt vége a Ramadannak....és akkor lehet enni inni!

    Hogy vagytok ott a távolban? Itt most nagyon lehült a levegő!

                Minden jót kívánok!

    előzmény:
    tini71 (2285)
    2010-08-14  16:56
  5. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. augusztus 29. 20:032287.

    Sziasztok !  

     

    Szia TINI !   Jó hogy itt vagy újra  !  Kezdődok a suli , talán több időd marad ! 

     

    Szia Kati és DorDic ! 

     

    Én el vagyok a csirkéimmel , foglalva . Már tojnak kettőt naponta . Nem kaptam darált kukoricát , turmixolom a szemeket !  Ki tudja meddig bírja a gép ?  

     

    Ma sárgarépa+zabpehely fasírozottat csináltam rizzsel sült céklával . 

     

    A sült céklát próbáljátok ki , fincsi vacsorának való . 

    A céklát vékonyabb kockákra vágod , berakod egy jénaiba , meglocsolod olajjal , sózod , borsozod és 2 gerezd aprított fokhagymával kis balzsam ecettel összekevered . Mehet a sütőbe  , előszür letakarva , majdsütni kell kicsit .  Lehet rá tejfölt is rakni .

    előzmény:
    Kati48 (2286)
    2010-08-19  11:11
  6. 2010. augusztus 19. 11:112286.

    De jó hogy előkerültél. Jól vagytok?

    A gyerekek szeretik még a sütiket

    Babapiskóta 8 főre

    4 tojás csipet só10 dkg kristálycukor 1 cs vaníliás cukor12,5 dkg liszt 2 ek porcukor Elkészítés  A tojásfehérjéket a csipet sóval kemény habbá verjük. A végén hozzáadjuk a cukor harmadát, és tovább verjük, amíg szép fényes nem lesz a hab.A tojássárgákat egy másik tálban a maradék cukorral és a vaníliás cukorral habosra keverjük. Az átszitált lisztet és a kemény tojáshabot több részletben, felváltva hozzádolgozzuk a cukros tojáshoz.A masszát habzsákba töltjük és sütőpapírral bélelt tepsire kb. 10 centis babapiskóta formákat nyomunk: a rudacskák végei ducibbak legyenek.Porcukrot szitálunk a tetejükre és légkeverésen 160 fokra előmelegített sütőben 12 perc alatt világos színűre sütjük.Rácsra szedve hagyjuk kihűlni. (kb. 50 babapiskóta lesz a fenti mennyiségből)  
    előzmény:
    tini71 (2285)
    2010-08-14  16:56
  7. 2010. augusztus 14. 16:562285.

    Kellemes hetveget mindenkinek.Elokerultem nagyon zsufoltak a napjaim el kezdodott nallunk a Ramadan itt Jordaniaban eleg keso van az eves este fel 8 kor !szoval no komment.

     

    Nagyon jo az a rakott cukkini recept Veve valami ilyesmit ennek most azt hiszem ki is fogom probalni a napokban.

     

    probalok jonni de nem igerem .azert be be nezek

     

    van esetleg baba piskota receptetek?

    mert sajna itt nem kapok

     

    koszi szepen es mindenkinek tovabbi kellemes napot

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. augusztus 13. 14:432284.

    JÓ NAPOT !

     

    Dehogynem ,  én vagyok . NÉHA !

    RabÓ taTTY !

    Teljes az elsötétítés , meleg kirekesztése . 

    Tökfőzelék nem sikerült az elképzeléseim szerint ! Mit lehet ezen elrontani ?  Nekem a rántás mennyisége okoz gondot még mindig ! 

    Meg aztán már nincs nagy kedvem a főzőcskézéshez !

     

    Saláta minden mennyiségben , az IGEN !   MINDENT bele  !

     

    Piros színű húsos paprikákat a gáz láng felett feketére sütök , elég körülményes !  Majd nylon zacskóban pihen , aztán könnyen lehúzható a böre . Csíkokra vágva  , meglocsolva oliva olajjal , csepegtetve citrom lével , sózva , akár oliva bogyóval díszítve , finom .

    Nem szabad hűtőbe rakni , mert megdermed az olaj , pár órát hagyni kell érni .

     

    További vidám nyarat ,  sok vidámsággal . 

     

     

     

    előzmény:
    Kati48 (2283)
    2010-08-09  09:53
  9. 2010. augusztus 9. 09:532283.
    Még mindig sehol senki??????????
    előzmény:
    Kati48 (2282)
    2010-07-25  17:07
  10. 2010. július 25. 17:072282.

    Nocsak, nocsak, úgy látom, nem csak én voltam szabadságon.

    Mára már lehült a levegő, több kedvetek lesz itt lenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. július 16. 22:032281.

    Jó volt a minden zöldséget bele lecsó! Rántva mégjobb lett volna....

       Fincsi lehet ez a padlizsánnal töltött paprika! Ezt cukkinivel is meg lehetne csinálni !

        Azért porszívóztam, mert a ventillátor felkeverte volna a port..

    Már nem tudom, hová bújjak a meleg elől....ez nem fehér embernek való...

        Igen, úgy vigyázzunk magunkra, ahogy a "képregényedben" írtad....

                        Kellemes időt!

    előzmény:
    Kati48 (2280)
    2010-07-13  19:54
  12. 2010. július 13. 19:542280.

    Nálam a padlizsán a nyerő, kíváncsi vagyok neked hogy válik be. Szerintem az egyik legjobb zöldség a padlizsán és a brokkoli. Kirántva nagyon szeretem. Fínom lesz az a mindent beledobálós tojásos, pláne ha elég éhes a társaság.

    Tegnap hallottam egy töltött paprikát, hús nélkülit. Hagymán kell megdinsztelni a lereszelt padlizsánt, rizzsel összekeverni, egy tojást bele, és ezt betötleni a paprikába. A többit úgy kell csinálni, mint a hagyományost, paradicsimmal.

    Én szójával szoktam csinálni, de ezt is ki fogom próbálni.


    Ha be van sötétítve minek porszívózol, úgy sem látszik sem a por, sem az hogy dolgoztál vele. 

     

    Vigyáznánk mi magunkra, de hogyan kell?

    Így ki lehetne bírni a hőséget, de sajnos

    kell.

    előzmény:
    Dor-Dic (2278)
    2010-07-12  11:20
  13. 2010. július 13. 19:352279.
    Ha már csináltad biztos így is finom, de én úgy tudom, hogy kockára kell vágni a tököt, legalábbis valamikor egy  receptben  így olvastam.
    előzmény:
    Alettina (2277)
    2010-07-12  11:18
  14. 2010. július 12. 11:202278.

    Sziasztok "lányok" !

                       Itt pihegek a félig lesötétített szobában...."csak" egy kis porszívózásra és feltörlésre volt energiám!

           Ma a tegnapi zacskóban sült csirkecombok II. felvonását esszük....

    Holnap francia lecsót szeretnék csinálni, de még padlizsánt csak most vettem életemben először....Általában a cukkinit részesítem előnyben!  Majd összedobálom az itthon lelhető zöldségeket + tojásokat ütök rá.....valami csak lesz belőle???

           Szerintem a resztelt máj spagettivel is finom!! Minden körettel finom!

           Vigyázzatok magatokra ebben a melegben!

           Jó fagylaltozást mindenkinek!  Puszik!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218024 (2274)
    2010-07-07  09:30
  15. 2010. július 12. 11:182277.

    Ananász tökből

    1 kg tök gyalulva, 80 dkg cukor és 1 citrom igen vékonyra felvágva. Egy edénybe tesszük és 24 óráig állni hagyjuk, majd felfőzzük, de nem túl sűrűre. Üvegekbe szedjük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218024 (2275)
    2010-07-10  11:05
  16. 2010. július 12. 11:012276.

    Én sajnos nem tudok segíteni a tökananász recipében.

     

    Jókat főztél, csak úgy nyelek nagyokat, pedig az előbb ettem meg a májkrémes kenyeremet.

     

    Én tegnap este 7 óra után majdnem  összeállítottam a citromos álmot meggyel, csak az volt a bibi, hogy úgy eltettem a tejszínt, hogy nem talaláltam meg. Kénytelen voltam meggyes-mákos kevertet sütni, mert nem akarok ma vendégségbe menni sütemény nélkül.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218024 (2275)
    2010-07-10  11:05
  17. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. július 10. 11:052275.

    HAHÓ !!!! 

     

     

    Itt a konyha RABJA !!!!  

     

    Ma ünnepi ebéd lesz a nagy meleg tiszteletére ! Élvezet a főzés ! 

     

    Kakas pörkölt holnapra !   Ma a javából rántott petrezselymes burgival , ubi salival .

     

    Ha esetleg nálatok fellelhető a tökből készült ananásznak álcázott befőtt receptje , küldjétek el nekem !

     

    Köszi szépen !

     

    Leégés mentes nyaralást ! 

    előzmény:
    Dor-Dic (2273)
    2010-07-06  16:40
  18. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. július 7. 09:302274.

    Szia !

     

     Itt napi főzőcske van , a többi teendő mellett !

     

    Tegnap resztelt májat  csaptam  öszze ! spagetti volt hozzá . Ilyet még sosem csináltam , de gondolván , hogy a tésztára mákot is lehet rakni !

    Estefelé főztem egy habart meggylevest , úgynevezett  " köpkodőst "  lusta voltam kimagozni .

     

    Mot elhúzok a piacra , szemrevételezem a lehetőségeket . Főleg leveske ügyben kell kutakodnom .

    Nem maradtál le semmiről , most indultunk   ÚJRA !  

    Várjuk az ötleteidet ! 

     

     

       

    előzmény:
    Dor-Dic (2273)
    2010-07-06  16:40
  19. 2010. július 6. 16:402273.

    Szia VEVE!

                      Előkerültetek??? Juhéjj!!!Fogalmam sincs miről írtatok eddig, csak hirtelen megörültem Nektek!! Most nekem a cukkínilecsó készül!

            Jaj, ez a rakott cukkíni is nagyon finom lehet!

    Örülök, hogy megvagytok, majd visszaolvasok, de le kell mennem megnézni a kaját....

             mindenkinek! Kellemes délutánt és estét!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218024 (2272)
    2010-07-04  15:50
  20. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. július 4. 15:502272.

    A grízes tésztára én pár csepp barack lekvárt csöpögtetek . Nem szeretem az édeset !

     

    Rakott cukkini 

    Felkarrikázod a cukkinit , nem kell a héját leszedni ha gyenge . Aztán lehéjazol 1-2 paradicsomot , zöldpaprikát szeletelsz , és hagymát karikázol. Mindezeket előkészíted   tányérra  . Aztán kiolajozol finoman egy jénait , meghinted zsemlemorzsával . kezded rétegezni , közben ne felejtsd el sózni !  cukkini , hagyma ,  paradicsom ,  paprika . Mikor elfogyott , 2 egész tojást kikeversz egy fél pohár tejföllel , teszel hozzá egy kávéskanál lisztet , de ez el is maradhat . Raksz még bele zúzott fokhagymát , és petrezselymet . Ráöntöd a rakományra !

    A tetejére szórhatsz reszelt sajtot , de margarin forgácsok szükségeltetnek !!!! Sütőben kb 20-30 percig sütöd , amíg kicsit megpirul .

     

    Húsnélküli ! Kaporral is csinálhatod . 

     

    Jól néz ki ez a parfé itt a kezdőoldalon !   Hamm !  kellene csinálni , na az ilyet azt szeretem !

    előzmény:
    Kati48 (2271)
    2010-07-02  10:13
  21. 2010. július 2. 10:132271.

    Van ilyen is, de én nem voltam napközis. Sokszor irigyeltem őket, amikor ették a mormoládélt én meg a házi lekváros kenyeret.

     

    Pont tegnap volt eszembe, hogy grízes tésztát kellene főznöm. Mára van ennivalóm, a hétvégére pedig rizottót készítek, így a grízes tészta marad a jövő hétre. Még azt kell kitalálnom, milyen lekvárt bontsak fel hozzá

     

    A Te grízesedet mivel eszitek? Érdekel a hús nélküli eledel.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218024 (2270)
    2010-07-01  18:31
  22. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. július 1. 18:312270.

    A menyem turmixol , mert a gyerekek nem minden zöldséget hajlandóak megenni !  Így meg krémleveseknek mondja , mégis csak desingesebb !

    Ismered Te is ! a menzán a meggy szószhoz mindig azt adták . 

    Pirított búzadara , nem császármorsza !  csak egyszerűen  , csipet sóval cukorral , kis vízzel felöntve , és puhára főzve . A darás tésztához is éppen így csináljuk . Kedvenc szakácskönyvemből való . 

     

    Én vagyok a nyisszantó !  De 2 emberes , mert a szárnyát és a lábát , kesztyűs kézzel fogja aZuraMM !

     

    Nincs is kedvem semmihez , inkább a diófa alatt olvasok !  

    előzmény:
    Kati48 (2269)
    2010-06-30  11:09
  23. 2010. június 30. 11:092269.

    Nálam a gyerek gyakran kért meggylevest, de  a meggyet nem ette meg, ezért azt találtam ki, hogy mixelem. Így semmi nem veszett kárba és mindenkinek ízlett. Azóta csak így csinálom. Milyen jó amikor hazaérek kitikkadva és kanalazom a fínom, hideg lét

     

    Nem ismerem a hajdú kását, leírnád? 

     

    Az íze is más a "hazai" tyúknak nem csak a színe. Ki vagdossa le? Van vele munka, meg költség, de egész más, mint a bolti.

     

    Nálunk is nyár van hétfő óta, sőt nagy volt a váltás a 12 fokról a jelenlegi 30-ra.  Nem is a dolgozóban kellene lenni, hanem a strandon.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218024 (2268)
    2010-06-29  18:31
  24. Torolt_felhasznalo_218024
    Torolt_felhasznalo_218024
    2010. június 29. 18:312268.

    Jót nevettem  !!!   mert én is vanilia pudinggal főztem a gyümölcs szószt csak nem turmixoltam le .Hajdú kását főztem hozzá , tudod az mi ???

     

    Tegnap megint baromfi irtás volt , áldozatul esett 2 kakaska . Nem könnyű aZÉLet a farmon !   De ilyet mostanában nem láttam , mármint ilyen sárga husikat . Eddig a húslevesbe kurkumát kellett tennem , hogy színe legyen , most elhagyhatom .

     

    Itt nem esett az eső , mostanában , csak ijesztgetett !

    előzmény:
    Kati48 (2267)
    2010-06-27  20:27

Címlap

top