Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jarnatok penzes palival?

Dollar
Létrehozva: 2007. október 29. 22:55

Kedves NLS-s tarsaim!

Mar annyiszor hallotam illetve irtatok hogy nektek a penz nem szamit. Ezert most a nevembol kifakadva gondoltam hogy irok egy pont errol szolo topicot.

Szoval jarnatok egy penzes palival. Es ha mar erre azt valaszoljatok hogy igen. Akkor a kovetkezo kerdesem az hogy jarnatok csak a penz miatt?

Mennyi penz kompenzalna a hutlenseget?

Mennyi penz kompenzalja a kort, es meddig (marmint menyi korig pl 55 igen de mar 70 nem erted?, vagy 70 csak ha 1 milliodolarja van ha 900,000 akkor nem erted?)

Nos varom a kesoesti friss hozaszolasokat.

Udv

$$$

UI holnap is irhatok, bar ha tudtok akkor jobb lenne most 

  1. hus
    hus
    2011. június 15. 06:45372.

    " Reszemrol az egyetlen fontos dolog kimaradt a felsorolasbol: nos, ha az agyban is ilyen remek lenne, akkor szivesen elegereszgetnek vele egy ideig, de azt mar nem nagyon szeretnem, ha athelyezne a telephelyet hozzam ilyen bentlakas szerusegre. Majd egyszer....talan....kesobb, most meg egy par evig elni szeretnek, meg zavarosban halaszgatni-)))) Lehetoleg jo sokat-) Baj? "

     

    A baj akkor lenne, ha a penzes pali akarna hozzad koltozni amikor mindenben tokeletes lenne es meg penze is lenne.

    Vigyazni kellene az ilyenekre, mert teged kellene, hogy a kisfiaddal elraboljon es egy palotaba koltoztetne.

     

    Kiskiszolgalok meg finom kaveval ebresztenenek.

     

     

    " Ellenben ha egyszer majd megis faladom a szabadsagomat, akkor egy tomott penztarca bizony fontos tenyezo lesz, mert a hocipom tele van mar a csorokkal.....es kulonben is, az olyan jooo, hogyha elmulik a szerelem (mindig elmulik, csak az egeszen hulyek hiszik el, hogy orokke tart), meg mindig talal valamit az ember rajta, amit lehet szeretni-)  "

     

    Ne sokaig legyel szabadsagon, ha talalsz egy ilyen nagyonjooooooooot, akkor rogton mondd meg neki, hogy eppen most jart le a szabid. Mit szol hozza.

     

    Karhoztasd csak magad amikor megtalalod azt,  akivel szentseget szeretnel torni aprora , ne torodj semmivel.

     

    10 ev mulva is megtehetned, de a te idod most a legszebb.

    előzmény:
    PG13 (371)
    2011-06-13  08:06
  2. 2011. június 13. 08:06371.

    "Mi tortenik akkor, ha a termeszete szereny, meg jokepu, meg nem is bogaras, meg penze is tobb van, mint kellene, meg szepen is tudna bokolni?

     

    Kapos lenne itt a NLC-n? "

     

     

     

    Hat persze, hogy kapos lenne, ahogy nezem sokan barmit megtennenek erte, hogy egyaltalan valakinek kellejenek, az sem baj, ha eppen csak egy fokkal szebb az ordognel-)))  

     

     

    Reszemrol az egyetlen fontos dolog kimaradt a felsorolasbol: nos, ha az agyban is ilyen remek lenne, akkor szivesen elegereszgetnek vele egy ideig, de azt mar nem nagyon szeretnem, ha athelyezne a telephelyet hozzam ilyen bentlakas szerusegre. Majd egyszer....talan....kesobb, most meg egy par evig elni szeretnek, meg zavarosban halaszgatni-)))) Lehetoleg jo sokat-) Baj?

     

    Ellenben ha egyszer majd megis faladom a szabadsagomat, akkor egy tomott penztarca bizony fontos tenyezo lesz, mert a hocipom tele van mar a csorokkal.....es kulonben is, az olyan jooo, hogyha elmulik a szerelem (mindig elmulik, csak az egeszen hulyek hiszik el, hogy orokke tart), meg mindig talal valamit az ember rajta, amit lehet szeretni-) 

     

    Egyebkent pedig nagylany vagyok, ezt a tomott penztarca dolgot ugyis megoldom en magamnak hamarabb, mint hogy elmenjen az eszem es tartos karhozatra iteljem magam..... na, most akkor behuzott nyakkal elosonok, mielott megerkeznek a tiszta lelku erenycsoszok, akik csak ugy tudjak elkepzelni az igaz szerelmet, ha pasijuknak kilog a segge a lukas gyatyabol-) 

     

    előzmény:
    hus (369)
    2011-06-10  05:43
  3. 2011. június 10. 10:51370.
    Persze, hogy járnék, nehezen tudom elképzelni, hogy valaki megtetszik, szeretnék vele együtt lenni, de amikor kiderül, hogy gazdag, akkor azt mondom, hogy "ja, akkor mégsem, köszi!" :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. hus
    hus
    2011. június 10. 05:43369.

    De itt mifelenk,  hogy lehet meglatni valakin, hogy  mennyi penze van?

     

    Az volt a kerdes, hogy el lehet-e viselni es mennyiert a bogarait.

     

    Tehat a kerdes nem nekem szolt, en csak terelem a figyelmet arra, hogy az is jol jon, ha normalis. Nem csak a penze.

     

    "  A szerenyseg pedig a legveszelyesebb megjatszas, elobb utobb felfigyelnek ra, es mindenki bedol neki-)"

     

    Mi tortenik akkor, ha a termeszete szereny, meg jokepu, meg nem is bogaras, meg penze is tobb van, mint kellene, meg szepen is tudna bokolni?

     

    Kapos lenne itt a NLC-n?

     

     

    Paris Hilton.

     

    Talan egy sex filmben szerepelt. A gerinctelen, akivel egyutt volt nyilvanossagra hozta.

     

    Szereny volt, mert szerenke lett emiatt.

     

    előzmény:
    PG13 (367)
    2011-06-08  16:45
  5. 2011. június 8. 16:47368.

    Ha veletlenul szembetalalkoztok egy elkoborolt milliardossal, rantsatok ki alola a jarokeretet...azonnal indulok es megmentem!

     

    Kilencven ev alattiak kimeljenek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. június 8. 16:45367.

    Most nem normalisabb ferfiakrol beszelunk, hanem milliomosokrol.

     

    Jaj, dehogynem jatsszak meg magukat, maximum nem hallatszik el idaig.

     

    A szerenyseg pedig a legveszelyesebb megjatszas, elobb utobb felfigyelnek ra, es mindenki bedol neki-)

     

    Apropo, lattam a teveben a Paris Hiltont a heten....vagy a mult heten. Kapitulaltam-) Na ezt sem gondoltam volna-)

     

    Ki nem allhattam azt a sotet szobaban is rovidlatoan hunyorgos, agyonfestett, aluloltozott, megjatszos, agyatlan feher-agarkutyat!

    Ha ujsagban szerepelt, gyorsan atlapoztam rajta, ha a teveben, akkor meg gyorsan atkapcsoltam, mert komoly fizikai fajdalmat okozott.

     

    Most is kapcsoltam volna hirtelen...de....eloszor is nem hunyorgott....ugy latszik valaki szolt neki, hogy amikor ezt a tanacsot kapta valakitol, be lett csapva-) A sminkje olyan szolid volt, hogy csak a vakok nem figyeltek fel ra....a ruhaja fekete, egyszeru vonalu, mely dekoltazzsal, es piszok jol allt rajta, a haja leengedve es csillogott a szokesege, halkan, megfontoltan beszelt, nem rangatozott, nem vihoraszott, nem pakolta magat....es meg mindennek a tetejebe OKOS dolgokat is mondott.....ez no titokban kinotte magat egy megfontolt, komoly, tehetseges uzletasszonnya....hova jut igy a vilag.....mondom en, hogy a szerenyseg a legfeltunobb-))))

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (364)
    2011-06-08  05:59
  7. 2011. június 8. 16:30366.

    OK, sajnalom, hogy neked kuldtem az irasomat.

    Az viszont, ha egy "tuskoledi" tortenetesen hozzamegy egy penzes zsakhoz, mitol lesz a no egybol "urino"? Na meg a penzes zsak sem feletetlenul uriember.

    idézet:
    Sissi52 (353)
    2011-06-02 16:25:14

    jaj, dehogynem-)

     

    Nehany  milliocskaval a hata mogott (nem forintban!!!), mindenki uriember. Attol meg nem biztos, hogy a meg nagyobb uriemberek befogadjak maguk koze, mert ezek nagyon finnyasak, de attol meg az uriember biza-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339382 (353)
    2011-06-02  16:25
  8. 2011. június 8. 16:27365.

    Nem a Gezaval van a baj, hanem a szakmajaval....

     

    ......mert a szakma kerem nagyon fontos!

     

    A rez es bodzagyujtes egy olyan iparag, amihez rendszerint  igen nepes csalad tarsul....talan azert, mert bodzagyujtes kozben van ido...ize...na,....hat az izere!

    előzmény:
    Fikusz-Gizus (363)
    2011-06-08  05:21
  9. hus
    hus
    2011. június 8. 05:59364.

    De regen inditott  topik ez.

     

     

    "  Jarnatok penzes palival?  "

     

    Normlisabb ferfi nem dicsekszik.  Max. a lábai allnal ugy. $-$ 

     

    Kerem  ennel az esetnel  nem  a  hölgyválasz-t.  

     

     

    Meg normalisabb ferfi nem jatssza meg magat, ha van penze.

    Szereny, mint az ibolya.

    előzmény:
    Dollar (1)
    2007-10-29  22:55
  10. 2011. június 8. 05:21363.

    Én is, ha a paraméterei 9o-12o-9o, vagyis 9o éves, 12o milliója van, és 9o féle betegsége. Amúgy meg a szomszéd kerületben lakik a Gazsi, jól megy neki a réz- és bodzagyűjtés, milliói vannak, Mercivel és 3 kilós aranyakkal jár a segíjjjeket felvenni, nnnna, vele nem járnék, akárhány milliója van.

    Amúgy a topik is lassan 1oo éves, nem tudom, vannak-e milliói...

    előzmény:
    PG13 (362)
    2011-06-08  03:19
  11. 2011. június 8. 03:19362.

    A penz mennyisege es az eletkor is nagyon fontos.

     

    Szoval a valaszom igen.

     

    De csak abban az esetben, ha a milliok tobbszazrol szolnak, es az eletkor is legalabb olyan szep magas, minimum kilencven felett.

    Jah, es ha akar hat tolem meg huncutkodhat es felre is lephet, nem vagyok valami feltekeny tipus-)

     

    Egyeb hulye kerdes?

    előzmény:
    Dollar (1)
    2007-10-29  22:55
  12. 2011. június 8. 01:54361.
    Az neked bibi volt? Ha tudtam volna, kolcsonkertem volna.
    előzmény:
    malnahabbal (360)
    2011-06-03  20:40
  13. 2011. június 3. 20:40360.
    20 éves koromig éltem egy pénzes pasassal, csak az volt a bibi, hogy az apám volt.)
    előzmény:
    Dollar (1)
    2007-10-29  22:55
  14. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. június 3. 16:16359.
    Úgy érted, hogy egy Dollárpapával?
    előzmény:
    Dollar (1)
    2007-10-29  22:55
  15. 2011. június 3. 13:45358.

    Miert volna K egy no, aki gazdag pasival el? Ilyen alapon minden no K, aki ferjhez megy es eltartatja magat.

    Mas: az en gazdag pasimtol semmit nem kaptam, igaz, meg jo hamar lapatra tettem. Mutogatott egy tervrajzot egy gyonyoru hazrol, almaim netovabbja volt. Hogy ez kettonknek akarja epittetni. Aztan megkerdezte, hogy en takaritanek-e egy otszobas hazat? Tudta, hogy nem elso viragzasomban vagyok, ertsd, nem voltam mar fiatal, (oreg sem). Ha olyan gazdag, nem telt volna egy takaritora, aki a nagyjat elvegezte volna? Mit nyertem volna, a szegeny csak 1-2 kisebb szobat takarit, a gazdag meg palotat. Rohej. Jo zsugori volt az urge, rajtam akart sporolni? El ne hidd, hogy sok no nem megy ebbe bele, belemegy.

    előzmény:
    szembenéző (356)
    2011-06-03  08:18
  16. 2011. június 3. 08:27357.

    Az, hogy vkinek van pénze, az önmagában nem kizáró ok. 

    Ha tetszik a pasi és, ha normális.

    A kor mindig mellékes dolog. Persze bizonyos határig. És nem kompenzálható, ha teszem azt 90 éves.

    A hűtlenség soha nem elfogadható számomra. Bármit tesz is, hogy megbocsássam, páros lábbal rúgom ki. Tökmindegy mennyi pénze van.  

     

    Ha kizárólag a pénz miatt jársz vkivel, azt úgy hívják:prosti 

     

    előzmény:
    Dollar (1)
    2007-10-29  22:55
  17. 2011. június 3. 08:18356.

     

    az urinő fogalmát ironikusan használtam.

     

    egy kurva nem urinő, a smukkos hím nem uriember.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339382 (353)
    2011-06-02  16:25
  18. 2011. június 3. 08:16355.

     

    abszolut igazad van. a hímringyót kimondottan undorító jelenségnek tartom.

     

    csak azért szorítkoztam a női nemiség körére, mert a kérdés is, és a hsz-ek is ezen belül mozogtak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_723425 (354)
    2011-06-02  16:32
  19. Torolt_felhasznalo_723425
    Torolt_felhasznalo_723425
    2011. június 2. 16:32354.
    Inkább írjuk úgy, hogy prostituált, sehol em írja, hogy nő járna-e pénzes pasival, hanem ti, ergo lehet  férfi is, aki szeretne járni  férfival, és hímringyók is vannak, stb. bisexek... szóval....
    előzmény:
    szembenéző (348)
    2011-06-01  09:59
  20. 2011. június 2. 16:25353.

    OK, sajnalom, hogy neked kuldtem az irasomat.

    Az viszont, ha egy "tuskoledi" tortenetesen hozzamegy egy penzes zsakhoz, mitol lesz a no egybol "urino"? Na meg a penzes zsak sem feletetlenul uriember.

    előzmény:
    szembenéző (352)
    2011-06-02  16:06
  21. 2011. június 2. 16:06352.

     

    ez teljesen rendben van.

    de te is tudod én nem erről írtam.

    olvasd csak vissza szépen az urinők hozzászólásait, és látni fogod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339382 (351)
    2011-06-01  18:04
  22. 2011. június 1. 18:04351.
    Nem az a kerdes, hogy erzelmek nelkul hozzamenel vagy vele elnel, hanem, hogy jarnal-e gazdag pasival? Nos, en jartam. Semmiben nem kulonbozik egy nem gazdag pasitol, csupan annyiban, hogy neki van penze. Ez az, neki van penze, es nem nekem. Az o penze nem az enyem. Jo erzes volt, amikor elvitt klassz ettermekbe, meg ha jott, egy oriasi bimbo voros rozsaval jott, tudta, az a kedvencem. Cserebe en foztem neki nagyon finom kajakat. A vegen ugy vagtam ki, mint szel a b...ajtot, mert egyertelmuen rajottem, hogy megcsalt. A baratnomnek panaszkodott, hogy ovele meg igy soha senki nem bant. Mondtam a baratnomnek, akkor most ezt is megtapasztalta, mert en nem esek hasra a penze elott. Ami ismetlem, az ove volt, nem az enyem. Pedig mar kozos jovonket tervezte. Na, nekem igy nem kellett semmi kozos ovele. Igen, vonzodtam pedig hozza, nem a penzeert kellett az urge. Felolem azutan megvasarolhatta az egesz vilagot, csak en nem fertem bele ebbe.
    előzmény:
    Dollar (1)
    2007-10-29  22:55
  23. 2011. június 1. 11:18350.

    Valahogy én is így látom, hogy ez a pálya... de azért még egy közös nyaralás v utazás belefér, hogy ne egyedül menj és a buksza mindig kéznél legyen Igaz ott is "vehet" de egy nyaraló helyen pl nem hiszem hogy vannak örömlányok... a kurva nekem kissé durva még akkor is ha tudom, hogy ez is egy szinonima a jó módban élő pasik alkalmi barátnőjére.

     

    Az a nő aki azzal védekezik hogy szereti az ilyen pasit és szerelemből is van vele nem csak a pénzéért és képes elnézni a hogy a menő manus még más nővel v nőkkel is ficánkol az meg ne sírdogáljon hogy nem boldog és nem találja meg az Igazit.

    előzmény:
    szembenéző (348)
    2011-06-01  09:59
  24. 2011. június 1. 11:09349.
    Persze, hoyg lennék pénzes pasival, de csaka pénz miatt nem. azt nem bírnám hosszú távon. A korkülönbség nálam nem nagyon számít. Persze 20-30-40 év már nem valószínű, hogy működbe, de 10-15 még biztosan.
    előzmény:
    Dollar (1)
    2007-10-29  22:55

Címlap

top