Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alak szerinti öltözködés

Szintigörl
Létrehozva: 2007. november 10. 14:49

Sziasztok!

Annyi hülye topic van, gondoltam gazdagítom egy picikét a sort..  

 

A kérdés voltaképpen egyszerű: hogy öltözködjön egy nem tökéletes alakkal megáldott lány? (164/58, tehát nem kövér, de van mit fogni azért elégg&eacute

Az egyik ismerősőm szerint bővebb ruhák, ami nem tapad az emberre, pulóverek, egy számmal nagyobb pólók, semmi csípőnadrág, semmi csini ruci, inkább laza, egyszerű dolgok.

Szerintem meg nem. Oké, a pocit kitenni túlzás. De... szoknya, kivágott felső (buliba), magassarkú, rövidnaci, egyberuha, hátul nyitott dolgok. Ezek mind beleférnek, hisz egy férfit akkor is jobban megfog egy csinos, szexis nő picit teltebben, mint ugyanez talán a takarás miatt pár kilóval kevesebbnek látszó, de pont ezért magát el is rejtő egyén. Meg eleve vannak dolgok, amik úgyse takarhatóak....

Ti mit gondoltok?  

  1. 2010. június 3. 15:0356.

    Lányok!

     

    Hol lehet jó minőségű használt, de szép, ízléses darabokhoz hozzájutni? Ahol nem áll meg 42-esnél az élet, mint a plázákban? És ezek milyen árkategóriában vannak? Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. június 3. 14:5055.
    Én amikor ennyi centisen annyi kiló voltam, kúúúúúúúúúúúúúúúúúúrva jól néztem ki!! Mindegy mit vettem fel!!! nem értem mi a gond!??
    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  3. 2008. szeptember 15. 09:2254.

    Szia!Szerintem sem kell elrejtened magad a világ elől, azért mert nem vagy modell alkat.Én 163 centi vagyok és 60 kiló.Nem takargatni kell magunkat, hanem elfogadni. Szerintem nem csak a kivillanó lapos has lehet szexis, hanem mondjuk egy szabadon hagyott hát vagy egy kivillanó váll is.Szerintem bátran felvehetsz mindent amiben jól érzed magad.Mondjuk a hasamat én sem teszem közkincssé, így azt takargatom egy hosszabb felsővel amiben van egy kis rafinéria, viszont hozzá én simán felveszek egy szűkebb egyszerű nacit vagy egy sima szoknyát.Csinirucit is nyugodtan fel lehet venni, csak meg kell találni azt a fazont, színt amiben bikavadítóan jól nézel ki és úgyis érzed magad.

    Sok sikert!

    Andi

     

    Ui.:A használtruha boltokat csak ajánlani tudom ilyen téren!Nekem nagyon bejöttek!

    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  4. 2008. szeptember 4. 14:5053.
    Csatlakozom az előttem szólóhoz, én 160/75 kg vagyok. Nem szeretem azokat a ruhákat, amiket a molettruhaboltok árusítanak, szerintük egy testesebb nő akár a kukás zsákot is magára húzhatná ennyi erővel. Meg azok a minták... Nem tudom hol élnek. Én nyáron szívesen viselek szoknyát, és tavaly télen életemben először kaptam magamra végre térdcsizmát a vastag vádlijaimra, olyan boldog még sosem voltam. Fekete "bőr" csizma, harisnya vagy legging, farmer szoknya combközépig, és egy finom kötött garbós nyakú pulcsi, igazán szexi voltam. És az önbizalmam is megnövekedett, hogy találtam magamnak megfelelő ruhadarabokat, amiben igazán jól érzem magam. Szeretek turiban vásárolni, mert nagyon válogatós vagyok és ott nem nézik ki az embert, ha a 20. ruhát próbálja, mert egyszerre 10-et vihet be, de van amikor 12-ért sem szólnak és ha nem jó istenem visszateszik gond nélkül. Egydeül csak azt sajnálom, h kicsi és kevés a próbafülke.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. július 12. 16:5052.

    Nyugodtan öltözködj csak, ahogy neked tetszik, gondolom, egyáltalán nem vagy túlsúlyos. 

    Hát, én mindenesetre örülnék neki,ha ismét csak 58 kg lennék a 164 cm-emhez. A mostani 74 helyett.

    előzmény:
    Szintigörl (51)
    2007-11-14  09:48
  6. 2007. november 14. 09:4851.
    Na hát azért nem egy-két kb a plusz. Inkább 6-7  
    előzmény:
    péer (50)
    2007-11-12  16:14
  7. 2007. november 12. 16:1450.
    Hihi...azt hittem,csak én vizualizálok pont ilyet az 1-2 kg pluszra
    Kérdésedre a válaszom:amiben a legtermészetesebben érzed magad!Egyértelműen! Volt olyan csoporttársnőm,aki tényleg amolyan Ursula(by Dr Bub&oacute alkattal volt megáldva,de épp ilyennek fogadta el magát,szexis cuccokat hordott,feszülős felső simán mindennapos viselet volt nála,majd kicsattant az életörömtől,és olyan pasik tapadtak rá anno a JATE klubban,hogy az állunk is leesett "Fullos" vízilabdás "macik"...azóta hiszem,hogy mások olyannak fogadnak el Téged,amilyennek Te saját magadat!
    előzmény:
    Szintigörl (47)
    2007-11-12  14:47
  8. 2007. november 12. 15:1749.
    ott a pont.
    előzmény:
    stefffii (48)
    2007-11-12  14:59
  9. 2007. november 12. 14:5948.
    Nagyon egsyerű, szerintem mindenki öltözzön úgy, ahogy jól érzi magát . Én speciel normál alkatú, még sem érzem jól magam feszülős, kivágott cuccokban, állandóan igazgatom magamon, baromira feszélyez. Ha viszont xy több kiló túlsúly ellenére is kényelmesen érzi magát bármiben, lazán, természetesen tudja viselni a kihivóbb darabokat is, akkor miért ne?  
    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  10. 2007. november 12. 14:4747.
    Az index szerintem hülyeségeket mutat, én is tisztában vagyok vele, hogy rendesen van hájam és mégis normálra ír ki.
    Gondolj bele, amikor vki azt mondja, hogy "jaj, csak 1-2 kg felesleg van rajtam". Na akkor most képzelj el 4 db fél kilós kocka sertészsírt és képzeletben ragaszd magadra. hm... nem is kevés még az a plusz 2 kg se....
    előzmény:
    ayten (41)
    2007-11-10  17:54
  11. 2007. november 12. 14:4346.
    Akkor kezdtem... voltam már jóval 70 fölött is
    De még azért jó lenne pár kg mínusz....
    Minden vágyam hogy csak egyszer az életben felvehessek egy toppot
    előzmény:
    SSszonja (45)
    2007-11-12  13:59
  12. 2007. november 12. 13:5945.
    Atyaég nekem is az jutott eszembe hogy pont ezzel a magassággal mikor 58 voltam hát bombajónak találtam magamat. Bárcsak annyi lennék megint..(jelenleg 63)Szerintem 65 körül kezdj el gondolkodni a takargatásokon:D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. november 12. 13:3944.
    Köszönöm mindenkinek a segítséget. a kedves ismerősőmnek is ajánlottam, hogy olvassa el ezt a topicot.
    Én meg vagyok őrülve a pici nacikért. Nem seggkitevős, de jóval comb közép fölé érős. , 30-40 denes harisnya és csizma..., de rájöttem, hogy igazatok van, már miért ne venném fel...akinek nem tetszi az ne nézzen rám ezentúl.
    előzmény:
    lovelybaby (43)
    2007-11-10  19:19
  14. 2007. november 10. 19:1943.
    előzmény:
    Ametyst (38)
    2007-11-10  17:26
  15. 2007. november 10. 18:0042.
    en pedig azt nem ertem, hogy miert a "szexi" az elsodleges szempont! miert nem a joizles, a stilus, az elegancia, a vagany megjelenes. miert kell allandoan mutogatni a "hust"...sokszor nevetseges, es baromi izlestelen...
    előzmény:
    ayten (41)
    2007-11-10  17:54
  16. 2007. november 10. 17:5441.
    Jézusom, hová fajult a világ, hogy ilyen méretekkel ducinak érzed magad!!!Ne hordj bő, de feszülős holmit se.A ruháid lazán kövessék az alakod, az a bizonyos homokóra alkat, akinek van melle, csípője, de azért látszik a dereka is, ha nem is szupervékony, hozza a tipikus női formát, és az nagyon szexy tud ám lenni.Puha, laza szövésű anyagokat hordj, az szépen kihangsúlyozza a melleket, anélkül , hogy feszülne.Merev , vastag anyag tilos, kivétel persze mondjuk, egy miniszoknya.Pulcsiban se vegyél fel vastag , kötött garbót, inkább öltözz rétegesen.Nagyon szépen nyújt egy laza kámzsanyak,vagy, ahogy a többiek írták, a v-nyak.Amit hangsúlyozni akarsz, ami szép rajtad, oda kerüljenek a világos színek, ahonnan el akarod terelni a figyelmet, oda a sötétebbek.A színek, egy külön téma, mostanában volt valamelyik topikban szó róla. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_638476
    Torolt_felhasznalo_638476
    2007. november 10. 17:4140.
    Jajjjj...ne már megint ez a hülyeség ,hpgy a 164/58 az túlsúlyos, meg stb....
    Tökéletes súly ez a magassághoz. Csinos, nőies és egészséges...ennyi. ÉS azt vehet fel, amit akar.
    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  18. 2007. november 10. 17:3139.

    szia!

    van egy munkatarsam, aki csupa cici,- es popsi, azt ugyan nem tudom hogy hany kilo, de van mit fogni!:- )
    olyan kifinomult izlessel oltozik, hogy mi csak divanak hivjuk, -didi-nek becezzuk!:-)
    az  O elve, hogy soha semmi ne szoritson, ne feszuljon, ne legyen tul rovid, es tul hosszu. tehat finom esesu -de nem bo-szoknyat, nadragot hord, olyan inggel, bluzzal vagy vekony puloverrel, ami felig eltakarja a feneket, de nem feszul sehol (csak a cicin) nem is bo, de lagy vonalu.
    kozepmagassarku cipovel, csizmaval. mindig nagyon csinos

    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  19. 2007. november 10. 17:2638.
    Végre egy öntudatos fiatal lány, aki nem hagyta, hogy átmossák az agyát!!! Remélem, ilyen maradsz később is!
    előzmény:
    lovelybaby (35)
    2007-11-10  17:10
  20. 2007. november 10. 17:2437.
    Nekem a magasságom és súlyom kb. annyi, mint a tiéd, bár nekem a felsőtestem vékonyabb, inkább a csípőm széles. Én is megkaptam már, hogy "husi" vagyok (szerintem nem, csak nem vagyok csontgizda, de nálam a husiság nem itt kezdődik...), de rájöttem, hogy nem kell vele foglalkozni, mert aki vékony, annak nagy valószínűséggel úgyis az az etalon, ahogy ő kinéz, és mindenki, aki akár egy kicsit is vastagabb nála, kövérnek számít... Pedig pl. a te BMI index-ed 21,56, ami teljesen a 19-25-ös "normál alkat" határon belül van, elég szomorú világ az, ahol ez már kövernek, husinak számít... Egyébként én is voltam 51 kg is, hát ne tudd meg, hogy néztem ki, alig volt mellem (most sincs sok, de legalább valami), a mellkascsontom kiállt, a csípőcsontom szintúgy, a lábaim pedig piszkafák voltak... Nem kívánom vissza, egyébként is úgy vettem észre, hogy sokkal kevesebb pasinak jön be a vékonyság, mint ahogy az a médiákban be van állítva...

    Pár tanács (általánosságban, pontosabbat akkor lehetne adni, ha tudnánk, hogy nézel ki)
    - Megfelelő méretű ruhákat hordj. Tudom, néha szar érzés, amikor mondjuk az M-es helyett az L-es kell levenni a polcról, de abban nem fogod "kövérnek" érezni magad, és nem fog kibuggyanni semmi. A túl bő pedig alaktalannak fog mutatni, az azért nem ajánlom.
    - Hangsúlyozd azt, ami előnyös rajtad világos vagy élénk színekkel, ami előnytelen, azt sötét árnyalatokba bújtasd. Ahol vékonyabb vagy, ott vehetsz fel egészen szűk cuccokat, ahol kevésbé, ott pedig az icipicit lezserebb, de nem bő viseletet ajánlom.
    - Hosszítja az alakot a V-kivágás, a magassarkú cipő, a fenék alá érő tunikákat viszont kerüld, mert az még a legkisebb popsit is nagyítja (pláne, ha kötött).

    És, ami a legfontosabb: nehogy bedőlj az agymosásnak és ilyen méretekkel rosszul érezd magad! Hidd el, aki túl vékony, annak sem áll egy csomó minden jól, csak ezt valahogy sehol nem hangsúlyozzák...
    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  21. 2007. november 10. 17:1336.

    "Szia, szerintem az ismerősöd irigy "

    egyetértünk-pont ugyanezt gondoltam 

    előzmény:
    czege (30)
    2007-11-10  16:13
  22. 2007. november 10. 17:1035.
    Hééj, 15 éves vagyok és ugyanúgy mint te, 164/58.. és szerintem nagyon jó az alakom, jó kicsit nagy a popóm, de a suliba is "jócsajnak" számítok, ugyhogy igazán nincs gond veled...

    A ruháknál meg mindig gondold meg mit veszel... olyan legyen ami tetszik, ami előnyös, a döntésben segíthet az eladó, egy barátnő vagy egy pasi is
    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  23. 2007. november 10. 17:0134.

    amikor nekem is ezek voltak a méreteim, bombázó voltam   

    nehogy eltakard !!!!!  a deszkák hadd irigykedjenek   

     

    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  24. 2007. november 10. 16:5833.

    minden duckó nőnek üzenem, hogy a nagy lebernyeges, bő, ápol és eltakar, óriásfelsők csak rontanak a helyzeten

    sokkal nagyobbnak tűnnek benne, mintha felvenne egy szolidan karcsúsított, kissé testresimuló felsőt (szolidan, kissé ...  nem pedig méretben kisebb, extrapasszos felsőt)

    a duckó nőknek általában szép a dekoltázsa, azt is lehet hangsúlyozni, de ez nem egyenlő azzal, hogy teljesen kiteszik a mellüket (hány csajnak van fenn ilyen képe az iwiw-en  )

    előzmény:
    wawro (2)
    2007-11-10  14:57

Címlap

top