Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Golf és ruházat

Torolt_felhasznalo_868881
Torolt_felhasznalo_868881
Létrehozva: 2008. március 26. 09:07

Férjem meglepett egy golf tanfolyammal, ami a jövő héten kezdődik. De a lelkemre kötögette, hogy ne farmerban, tréning nadrágban menjek, persze a magassarkú is kizárva (na jó ezt tudtam magamtól is

 

De mégis, mit kellene felvennem akkor? Valamit, ami elegáns, de sportcipőhöz is jó? Na ilyenem semmi nincs...

 

A golf felszerelések meg nagyon drágák, gondolom, a ruházat is.

Van valami ötletetek?

Hol lehet ruházatot vásárolni NEM aranyáron?

Mire kell figyelni?

mennyire fontos a cipő?

Előre is köszönöm az összes ötletet!

  1. Torolt_felhasznalo_868881
    Torolt_felhasznalo_868881
    2008. március 26. 10:506.

    Szia,

    Horvátországban van a tanfolyam! Zágrábban ezen belül.

    Aztán később, ha megtetszik, akkor van elég sok lehetőség a világ minden táján, igaz?

    London a vásárláshoz kicsit messze van, de például Ausztria nem is rossz ötlet...

    Az a helyzet, hogy az első alkalommal nem nagyon tudom, hogy mit vegyek fel. Később, gondolom kialakul.

    Cipő, kesztyű, nadrág, felső: ezeket akarnám megvenni így első körben. Persze pólóból, meg pulóverből többet.

    előzmény:
    Maladett (4)
    2008-03-26  09:33
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. március 26. 10:065.

    Szia!

    Ha kezdő vagy, szerintem nem érdemes beruházni másra, mint egy jó kesztyűre. Még a cipő is felesleges szerintem.

    Ha később megtetszik a sport és jársz rendszeresen, akkor ajánlom ezt a boltot:

    http://www.golfusa.hu/

    Jó áron vannak ütők, táskák, nagy a választék és hozzáértő eladóik vannak.

    Ruhákból sajnos ebben az üzletben sincs nagy választék, itthon nem is találsz szeirntem olyan boltot, ahol igazán válogathatsz és nem drága. Esetleg nézz szét egy nagyobb Nike-ban, de ha komolyan gondolod később a dolgot, akkor bevásárlás céljából ajánlom pl. Bécset.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868881 (1)
    2008-03-26  09:07
  3. 2008. március 26. 09:334.

    jaj de jó egy golf-társ:))))))))

     

    Szia'

    Hova fogsz járni golfozni?

    A ruházatról csak annyit hogy- szerintem-Magyarország- lehúzós'

    Ha teheted menj át Londonba ott mindig vannak sale-k,legolcsóbb pedig Singapore, bár az túl messze van. A felszerelésről meg csak annyit hogy kezdetben vagy bérelj vagy vegyél használtat, mert attól hogy elvégzed a golftanfolyamot lehet hogy nem is fog tetszeni ez  a sport és akkor meg feleslegesen ne invesztáljál be. A ruházatnál van elöirás amit a golf lapon megtalálsz, semmi extra szerintem. Cipőd jó ha van, meg kesztyűd is

    Bocs ha összeszedtelen vagyok csak rohanok,

    Ha gondolod még beszélgethetünk

    Jó Tanfolyamot és sok sikert, szerezd meg a pályáralépéshez szükséges engedlyt'

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868881 (1)
    2008-03-26  09:07
  4. Torolt_felhasznalo_868881
    Torolt_felhasznalo_868881
    2008. március 26. 09:192.
    Miért nem látszanak a vigyorgó és kacsintós fejecskék? Azért az már tényleg bűn, hogy ennyi idő alatt sem normalizálódott ez a fórum..........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868881 (1)
    2008-03-26  09:07

Címlap

top