Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sztárfórum - D.Tóth Kriszta

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2008. Április 21. 10:03

Kedves Fórumozók!


Sztárfórumunk következő vendége D.Tóth Kriszta televíziós műsorvezető, a Nők Lapja állandó szerzője lesz.

Lola anyukáját április 23-án, szerdán 12 órától kérdezhetitek élőben a fórumon. De kérdéseiteket már most várjuk!

Legyetek vendégeink szerdán is!

D. Tóth Kriszta április 26-án, 11 órától a XV. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikál! Helyszín: a Sanoma Budapest K10-es standja, a Jövő Háza mellett.


a Nők Lapja Cafe csapata

  1. 2008. Április 23. 16:36134.

    Kriszta már nincs itt, több kérdést nem tudtok feltenni neki
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  2. 2008. Április 23. 14:22133.

    Kedves Kriszta!

    hogy állsz a bicajjal, esetleg a spinninggel? :))

    nekem különben tetszenek a Lola sztorik, és kedves, szimpatikus nő vagy!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_923716
    Torolt_felhasznalo_923716
    2008. Április 23. 14:14132.

    Kedves Kriszta!

     

    Orulok, hogy vegre van lehetosegem kerdezni Toled:)

    Mar jo ideje figyelemmel kiserem az irasaidat es koszonom az "elmenyt".

    Bevezetoul annyit, hogy en a brit volegenyemmel az angol rivieran elek, es a multkor elmeseltem a paromnak, amit a ferjed tapasztalt, mi, magyarokat illetoen es a veled keszult cikkben megirtad - ugyanis barmily meglepo, Ian is szinte ugyanazokkal a  "magyar tapasztalatokkal kuzd".

     

    A kerdeseim a kovetkezok lennenek:

    Hogyan sikerul athidalni az esetleges "kulturalis sokk" okozta kulonbsegeket?

    Konnyu volt a ferjedet, angolkent "beillesztened" a magyar ervagasba?

     

     

    Sajnos, nehez szembesulnom itt a forumon is a sok magyar kritizalassal & negativkodassal.......

    Meglatasom szerint, meg par generacionak fel kell nonie, hogy ezt az eletszemleletet hatterbe szoritsuk!

     

    Minden jot Nektek a tovabbiakhoz!

     

    Udv.

    pugh

    (East Sussex)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 14:11131.

    Kedves Fórumozók!


    Sztárfórumunk következő vendége D.Tóth Kriszta televíziós műsorvezető, a Nők Lapja állandó szerzője lesz.

    Lola anyukáját április 23-án, szerdán 12 órától kérdezhetitek élőben a fórumon. De kérdéseiteket már most várjuk!

    Legyetek vendégeink szerdán is!

    D. Tóth Kriszta április 26-án, 11 órától a XV. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikál! Helyszín: a Sanoma Budapest K10-es standja, a Jövő Háza mellett.


    a Nők Lapja Cafe csapata

    idézet:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2008-04-21 10:03:14

    Ajjaj... az a helyzet, hogy a plusz 20 percből csak plusz 10 lett, mert mások jönnek ide, a tárgyalóba. A végtelenségig lehetne folytatni ezt a "beszélgetéset". Szívesen jöttem hozzátok, igen, még az előzmények ismretében is. Mert szeretek beszélgetni. Azokkal is, akik nem értenek velem egyet.

     

    Tehát nagyon köszönök minden véleményt, hozzászólást és kérdést. Nem akarok fenyegetőzni, de máskor is jövök. :)

     

    Addig is: Lolával az élet rovat a Nők Lapjában, könyv a boltokban és blog az NLCafén. Utóbbi helyen beszélgethetünk is.

     

    Minden jót és szép napot kívánok kivétel nélkül mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  5. 2008. Április 23. 14:10130.
    köszönjük a válaszokat, és a türelemet!!!

    további szép napot!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  6. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 14:08129.

    Szia Kriszta!

    Nagyon szeretem a történeteidet. A Nők Lapját évek óta megveszem, minden héten. Gyakorlatilag akkor kezdtünk a babán gondolkodni, mikor neked Lola született, azóta ez az első cikk, amit elolvasok. (most féléves:-))))Nekem kifejezetten érdekesek, kedvesek és viccesek az írásaid. Szerintem szíved joga eldönteni, hogy megmutatod-e a kislányod teljes valójában. Számomra taszító, ha egy közismert ember úton-útfélen fényképezteti a gyermekét, nem minden gyerek szeret szerepelni. Majd eldönti ő, ha megérik erre.

     

    Kérdésem: (lehet, hogy már kérdezték, csak a sok negatív hozzászólást miatt abbahagytam a fórum olvasását)

    Terveztek-e kistesót Lolának? Ha igen, mekkora korkülönbséget terveztek? 

    Írtad, hogy minden Híradót megnéz. Amikor nagyon pici volt, nem ilyedt meg amikor a TV-ben látott téged?

     

    További sok sikert az írásaidhoz, boldogságot a családban!

    idézet:
    Noris75 (93)
    2008-04-23 13:07:23

    Tesó, korkülönbség témában már válszoltam.

     

    Azért nem néz meg minden Híradót, sőt, már nagyon unja. Úgyhogy mosolyogva konstatálja, hogy ott a mama, aztán megy játszani. Nem ijedt meg, de nem nagyon értette, hogy mi történik. Azóta azt hiszi, hogy minden gyerek anyukája a tévében dolgozik. Egyelőre nem világosítom föl... :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217266 (93)
    2008-04-23  13:07
  7. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 14:05128.

    Kedves Kriszta!

     

    Gratulálok a Lola sorozathoz, nagyon szeretem és minden héten elolvasom. Kérdésem: MIKOR LÁTHATJUK MAJD LOLA BABÁT TELJES VALÓJÁBAN? Nagyon kíváncsi vagyok rá! Gondolom, eljön majd az az idő, amikor megmutatod a médiának.

    idézet:
    kíváncsi (66)
    2008-04-23 12:16:00
    Ez sokakat érdekel, és jogosan. Amikor elkezdtem írni a rovatot, ki kellett találnunk családilag, hogyan írhatok személyes hangvételű cikkeket úgy, hogy közben Lolát amennyire tudom megvédem a nyilvánosságtól. Nem azért, mert sebhelyes az arca vagy mert attól félek, hogy elrabolják. Hanem azért, mert itt nem arról van szó, hogy egyszer megmutatom egy újságnak. Hanem rendszeres, heti megjelenésről. Úgy éreztük, ezt egyszerűen nincs jogunk eldönteni helyette. Hát így alakult. Ha nagy lesz, és megérti, miről beszélek, majd megbeszéljük, és a lehetséges következmények ismeretében dönthet. Addig is, nyugodtan lemehet az apjával túró rudit venni a boltba anélkül, hogy fölismernék, hogy ő AZ a Lola.
    előzmény:
    kíváncsi (66)
    2008-04-23  12:16
  8. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 14:01127.

    Kedves Kriszta,

     

    Nekem is nagyon tetszik ahogy a kis Lola mindennapjait megfogalmazod. Minden elismerésem a tiéd azért, ahogy a családod összetartod és szerintem meg is találtad az arany középutat! Én nemzetközi oviban dolgozom, naponta látom, hogy néha milyen problémákat hoz az ha két különböző kultúrából alakulnak ki a családok, DE: ezek a családok mindig pezsegnek, a gyerekeik gyönyörűek akik kiskorukra már több nyelven beszélnek és sokkal előnyösebb helyzetből indulnak bele majd egyszer a nagyvilágba...  

     

    A kérdésem: Ti hogy tervezitek a későbbiekben Lola iskolázását? Ha itthon maradtok magyar, kétnyelvű esetleg angol iskolában képzelitek el a kislányotok jövőjét?

     

    További kitartást, türelmet és sok örömet kívánok Nektek és természetesen várjuk az újabb Lola-történeteket!  

    Estel 

    idézet:
    Estel (63)
    2008-04-23 12:05:33

    Szolgálati közlemény: lassan két óra van, még sok a kérdés és hozzászólás, ezért "ráhúzok" 20 percet. Többet sajnos nem tudok, mert mennem kell dolgozni.  Közben a rendszer összekavarta a hozzászólásokat, ezért bocsánat, ha nem sorrendben válaszolok.

     

    Szóval.

     

    Ha itthon maradunk, akkor szeretnénk, ha Lola nemcsak a magyar, hanem a brit kurrikulum szerint is tanulna. A nyelvről nem is beszélve. Nem lesz könnyű megfelelő iskolát találni, ezért már most keresgélünk. Alex és én már a legelején egyezséget kötöttünk arról, hogy Lola életében a magyar és az angol kultúra egyenlő mértékben lesz jelen.

    előzmény:
    Estel (63)
    2008-04-23  12:05
  9. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:58126.

    Szia Kriszti!

     

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a könyvet azt meglehet majd vásárolni? Mert a cikkből nem derült ki, legalábbis nekem.. :)

    MIvel ugye azt mondtad nem tisztes ha már egyszer megvettük, hogy mégegyszer fizessünk.

     

    Én nagyon kedvellek, és szerintem sok nő igenis felvehetne egy ilyen életformát, és értékelhetné az örömöket. Aki nem ezt teszi , csak bánt, az irigykedik, mást nem tudok elképzelni.

     

    Köszi, Kriszti

     

    p.s.: minden héten mutatom a páromnak, h éppen milyen kis Lola hátul kép készült, és felolvasom neki a cikket. :)  

    idézet:
    vanolyanaki (102)
    2008-04-23 13:24:38

    A könyvet már lehet kapni, és Lolával az élet a címe, csakúgy, mint a rovatnak. El sem lehet téveszteni... :) És a könyv sokkal több, mint a cikkek összefűzött gyüjteménye. Hiszen írtam hozzá egy kerettörténetet, és alaposan át is szerkesztettem a sorozatot. De a stílus és a téma ugyanaz. Szóval többet kapsz a pénzedért, mert az tényleg nem lett volna tisztességes, ha csak összegyűjtjük és kiadjuk ugyanazt.

    előzmény:
    vanolyanaki (102)
    2008-04-23  13:24
  10. 2008. Április 23. 13:56125.

    Kedves Kriszta!

     

    én is gratulálok a Lolás cikkekhez, nagyon aranyosak. Hátulról is látszik Lolán, hogy nagyon szép kislány

     

    Viszont nekem zavaró, hogy nem látom az arcát, nem azért mert nem értem meg az okát, hanem mert akkor inkább a hátát sem kéne megmutatni, mert kifúrja az ember oldalát a kíváncsiság  mondjuk és mindent vagy semmit típus vagyok....és persze ezt a megjegyzést nem bántásnak szántam.....Legalább 1x meg lehetne Lolát mutatni, és akkor látná mindenki, de mégsem lenne minden héten az újságban. Valamennyire természetes, hogy az emberek kíváncsiak egy közszereplő gyerekére is.

     

    Még egy pozitívum: nagyon csinos vagy Kriszta, a páromnak is mindig dícsérlek a képernyő előtt ülve, hogy mennyire szép az arcod, és nagyon tetszik a hajad is úgy szoktam mondani, hogy finoman nőies vagy, és felüdülés a többi (hölgy) közszereplő mellett!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:54124.

    Kedves Kriszta!

     

    Nagyon szeretem Lola baba történeteit. Minden gyerek aranyos, de a kis történeteiket nem mindenki tudja ilyen humorosan és kellemes stílusban elmesélni.

    Kérdésem az lenne, hogy lesz-e kis testvére Lolának? Illetve véleményed szerint mennyi az ideális korkülönbség a tesók között?

     

    Remélem még sokáig olvashatjuk a történeteidet!

    Sok boldogságot kívánok neked és családodnak! :)

     

    Andi

    idézet:
    rapne (62)
    2008-04-23 11:55:26
    Igen, lesz Lolának kistestvére - valamikor majd. Most egy kicsit még élvezzük az ő társaságát. Na meg egymásét. Alexnak és nekem nem sok idő jutott Lola születése előtt, hogy szerelmespárként együtt éljünk. Így aztán nálunk már biztosan nem lesz kicsi a korkülönbség, hiszen most, hogy Lola kicsit nagyobb, végre egymásra jut időnk. Kis vagy nagy korkülönbség? Szerintem erre nincs tökéletes válasz. A testvérem és köztem hat és fél év van, és mindig is nagyon jól kijöttünk egymással.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_691949 (62)
    2008-04-23  11:55
  12. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. Április 23. 13:51123.
    bocs: csintalansága
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169267 (121)
    2008-04-23  13:50
  13. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:50122.

    En is csatlakozni szeretnek a Lola rajongokhoz. Jo par eve elek kulfoldon, fogalmam se volt rola, ki az a D. Toth Kriszta, de mar az elejetol fogva olvastam a Lola hireket. En eppen akkor voltam terhes, mikor Kriszta szult..nekem is lanyom van,alig par honappal fiatalabb, ketnyelvu, igy szamomra rendkivul elvezetes es hasznos volt a cikkek olvasasa.

    Akinek nem tetszik a stilusa, vagy a temaja: Miert olvassa ? En lazan atlapozom a szamomra unalmas cikkeket.(pl horoszkop) es biztosan nem kritizalom az irojukat. De ez valoban kis hazank egyik kedves szokasa-annak akinek jol megy-adjunk egy kis popsiba rugast.

    Sokan irhatnanak valoban nevtelen anyukak az ujsagokba, nahanyan meg is teszik...aztan kesobb iro lesz beloluk. Sokan meg olimpiai bajnokok lehetnenek , ha tobbet sportolnanak...

    Az, hogy masok is jol irnak , annak semmi koze D. Toth Krisztahoz. Vagy talan o veszi el a kenyerkeresetuket???

    Kerdes Krisztahoz:

    Lola baba angolul is eppen olyan jol beszel , mint magyarul? Anyas vagy apas kislany?

     

     

     

    idézet:
    Andi/Cop (61)
    2008-04-23 11:49:32
    Lola magyarul egy kicsit jobban beszél, mint angulul. Ami nem véletlen, hiszen itt élünk, és magyar bölcsődébe jár. Ellenben Angliában három-négy nap alatt "átáll" az agya, és gyorsan utoléri magát. Az, hogy anyás vagy apás, szinte napról napra változik. Ha beteg vagy elesett, persze anyás. Ha huncutkodni kell, akkor apás. Ja, és akkor is apás, ha még egy gombóc fagyit kell kikönyörögni... :)
    előzmény:
    Andi/Cop (61)
    2008-04-23  11:49
  14. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. Április 23. 13:50121.

    Kedves Kriszta!

    Minden elismerésem a rovathoz, én a Nők Lapja olvasását minden héten Lolababával kezdem. :-) Szellemes, tartalmas cikkek, élvezetes fogalmazás. A másik női lapban megjelentett hasonló témájú cikkek - véleményem szerint - a nyomába sem érhetnek.

    Mindig kitépem az újságból és elteszem, gyakran felolvasom a páromnak. Még nincs gyerekünk, de a cikkeiddel "készülünk" rá. :-)

     

    Arra lennék kíváncsi, hogy Lola melyik csintalanságát a legemlékezetesebb számodra és hogyan képzeled el az életed 10 év múlva?

     

    Minden jót kívánok!

    Üdv,

    rozibanya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  15. Torolt_felhasznalo_915562
    Torolt_felhasznalo_915562
    2008. Április 23. 13:49120.

    Kedves Kriszta!

     

    Vannak Lolának kedvenc ételei? Oké, a tonhalas spagettit jegyeztem.Nálunk most a banános-alma a favorit (még csak 5 hónapos)

     

    Alex gyakran jár haza Lolával?

     

    Nagyon jó kapcsolatotok volt a volt anyósoddal. Tartjátok még a kapcsolatot?

     

     

    Remélem most megjelennek a hangulatjelek.

     

    Köszi

    Dóri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_614102
    Torolt_felhasznalo_614102
    2008. Április 23. 13:47119.

    Szia Kriszta,

     

    (elnezest ha mar elhangzott, nem olvastam meg vissza...)   

    Az erdekelne, hogy ferjed hogyan tud(ott) beilleszkedni a magyar kulturaba , a "megmondom a velemenyem-hirtelen a haragom -de 5 perc mulva kavezom veled" , az "utakon rad dudalok"  (de nem biztos, hogy duhos vagyok rad!) , szoval az angoltol erosen eltero temperamentumu vilagba? Hogyan eli meg (tul?) a mindennapokat? Tudtok-e angol TV adast nezni (BBC, ITV), es ha igen-akar privat uzenetben is nagyon nagyon erdekelne a hogyan? Az en ferjem is angol, de  most mi egy "harmadik" orszagban elunk meg, viszont tervezzuk a kozeljovoben a Magyarorszagra koltozest.. Persze ezzel kapcsolatosan rengeteg a kerdojel a fejemben (az vesse ram az elso kovet akinek nem), de ezt nem itt es most szeretnem vegvitatni.. am barmi tipped, otleted, javaslatod, vagy csak 'ateltem hat elmondom' tipusu uzeneted van, szivesen veszem.   Koszonom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. Április 23. 13:47118.

    Kedves Kriszta!

    Nagyon sajnálom, hogy ilyen sokan kritizálnak.

    Én személy szerint egy 4 éves kislány anyukája vagyok és mindig elolvasom a Lolás cikkeket és NAGYON SZERETEM ŐKET. Jókat derülök rajtuk.

    Bár sokan írják, hogy mintha az Ő gyerekükről szólna, én éppen ezért olvasom. Minden egyes történetnél megállapítom, hogy : ,,Jé, ez mással is így van?"

    A könyvedet pedig készülök megvenni, kiváncsisággal várom.

    Gratulálok, és sok sikert a szakmai és magánéletben is!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:47117.

    Azon gondolkodtam hogy most mi is a baj tulajdonkeppen? Az hogy valaki ha nem is mestermuveket ir Shakespeare nyelven hanem aranyos hetkoznapi torteneteket a babajarol es ezzel penzt keres?

    Vagy az hogy masok akik ugy erzik ilyet ok is tudnanak  neki sem allnak igy penzt sem csinalhatnak belole.

    En nem vagyok nagy gyerekrajongo, de mindig elvezettel olvastam a cikkeket Lolarol es a csaladrol. (a Nok lapjat is szeretem).

    Gratulalok Krisztanak a babajahoz, es sok szerencset neki az eletben . Remeljuk a ferje Alex nem azt fogja leszurni ebbol a dologbol hogy a magyarok irigyek es kotekedok. Nem lenne jo ha a tobbsegrol ez lenne a velemenye.

    idézet:
    Amarynda (60)
    2008-04-23 11:16:31
    Majd "moderálom" Alexnak az itteni véleményeket. :) Egyébként inkább érdekesnek találja, mint tragikusnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_552514 (60)
    2008-04-23  11:16
  19. 2008. Április 23. 13:46116.

    Kedves Kriszta!

    Annak ellenére, hogy a Nők Lapjában olvasható írásait unalmasnak tartom (bocsánat, de két Lolához hasonló korú gyerek mellett ez talán temészetes, hiszen nap, mint nap hasonló dolgok történnek velünk is) szeretnék gratulálni, mert a cikkekből számomra az tűnik ki, hogy Ön egy jó, figyelmes, családcentrikus, és hihetetlenül önkritikus Anya. Megmaradt embernek és nem tökéletes sztáranyukaként "futtaja magát" a médiában, hanem Lola anyukájakként, és ez a legfontosabb.

    1 dolgot viszont tanultam a szülinapos cikkjéből: Thomas tortánk nem lesz .

    Minden jót és egészséget kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  20. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:45115.

    Szemely szerint nagyon elvezem az osszes sztorit, ezt az utobbit kulonosen jokedvvel tudtam olvasni, valahogy emlekeztetett az en gyerekemre.... :)))

     

    Sok sikert (tudom, mar van) a folytatashoz, amig lesz Lola-rovat en addig olvasni fogom. :)

    idézet:
    Driina (62)
    2008-04-23 11:09:39

    Ugye nem baj, ha ezt a hármat egyszerre köszönöm meg? Szóval, köszönöm. Olvassátok a blogot is itt, a Cafén, hozzá is lehet szólni a cikkekhez. Majd jól el-vitatkozgatunk. :)

     

    Ja igen, és megjelent a könyv is, említettem már?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_982291 (62)
    2008-04-23  11:09
  21. 2008. Április 23. 13:44114.
    szerintem aki csak annyit tud írni h milyenek lettek a fotók, meg h kint van a háta, inkább ne írjon. Nem tudom sírjak e vagy nevessek ezeken a gondolatmeneteken.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:43113.

    Sziasztok!

     

    Én szeretem az írásait, könnyed(nek tűnő), szórakoztató írások. (Én speciel V. Kulcsár Ildikó írásait szoktam átugrani meg Dobray Saciét, nagyon nem tetszenek, de hát kinek a pap, kinek a papné. :) )

     

    Lehet, hogy van mindenkinél kedves családi helyzet, amit megírhatna, de azért próbáljon meg bárki ilyet írni, szerinetm hamar rájönne, hogy nem is oylan egyszerű ez, mint amilyennek tűnik.

    A Nők Lapja színvonala valóban igen sokat csökkent az elmúlt években, de a múltkori szám – ahol épp Kriszta van a címlapon, kellemes csalódás volt – élvezet volt lapozgani.

     

    Na, akkor a témához is hozzászóljak, a kérdésem: mennyire tér el a hétköznapi (bevásárlós, játszóterezős, fordászhozjárós) ruhatára a Híradós ruháktól? A tv képernyőjén mennyire a saját ízlásánek megfelelő ruhákat visel?

    idézet:
    okuláré (75)
    2008-04-23 10:08:02

    Ebben a pillanatban farmert viselet, barna magas (de nem túl magas) sarkú bőr cipővel, fehér blúzt és barnás árnyalatú lógós fülbevalót. Hát kb. ennyiben tér el a hétköznapi és a televíziós ruhatáram. A játszótérre persze tornacipőben és "játszós" nadrágban megyek én is.

     

    A tv-s ruhák közül nagyjából 70-30% a tetszik-nem tetszik aránya.

    előzmény:
    okuláré (75)
    2008-04-23  10:08
  23. 2008. Április 23. 13:42112.

    Kedves Kriszta,

     

    én azt szeretném kérdezni, hogy pl. azon gondolkodtatok e már, hogy hol lenne Lolának a legjobb suliba járni (tudom, messze még), itt vagy Angliában esetleg máshol?

     

    Én mindig elolvasom a Lola-rovatot, nekem személy szerint tetszik.

     

    Köszi, Saci 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 13:41111.

    Döbbenet, döbbenet...... Egész más nőnek képzeltem Krisztát, mint ami lejött a fotókról.

    Vajon ő hogy látja?

     

    Mag is van az első kérdésem.

     

    Kedves Kriszta!

     

    Mi a véleménye ezekről a képekről?

    Szerintem borzalmasak.

    idézet:
    shaloya (74)
    2008-04-23 09:34:04

    Óóóó... Ezek kemény szavak, pedig csak néhány fotóról van szó. Játszottunk. Eljátszottunk azzal a gondolattal, hogy milyen sokféle tud lenni egy nő. Mert sokféle tud lenni. Mindenki. Igen, én szerencsés vagyok, hogy kipróbálhattam. De hát ez a saját honlapom! Nem a Híradóba ültem be mély dekoltázzsal. Vagy nem a Nők Lapja rovatom mellett pózolok hát nélküli ruhában.

    előzmény:
    shaloya (74)
    2008-04-23  09:34

Címlap

top