Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Bababarát" kl

/Müzli/
Létrehozva: 2008. május 28. 13:01

Sziasztok!

Klímát szeretnénk, de annyi fajta van, mint égen a csillag. Van egy egy éves kisfiunk, úgyhogy valami olyan kéne, ami tisztítja, vagy szűri  levegőt, vagy olyan, ami esetleg "bababarát". Nem értek hozzájuk, tapasztalatokat várok, melyik vált be jobban.

Köszi a válaszokat!

  1. 2008. május 28. 14:508.

    sziasztok!

    Köszi a válaszokat!Mindenképp rendes, hozzáértő boltba megyünk be megvenni. Nekünk csak a nagyszobába kéne, ami remélem valamennyire lehűti az étkezőt és a konyhát is. Nem nagyon bírjuk a klímát, de muszáj, mert ha a panel átmelegszik, este ontja magából a meleget.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. május 28. 14:427.

    Szia!

    Nekünk Sanyo van és elégedettek vagyunk. Hűt, fűt, ha a gyerekek alszanak, akkor előtte lehűtöm a szobát a kívánt hőfokra és amikor lefekszenek, akkor beállítom, hogy ne rájuk fújja a levegőt, hanem más irányba és automata hőfokra teszem, vagyis ki-bekapcsol amikor szükség van rá. Nem hangos, így nem ébrednek fel rá.

    Nem volt olcsó, viszont megbízható és jó teljesítményű. Tisztítani viszont minden légkondit évente  kötelező!

    előzmény:
    /Müzli/ (1)
    2008-05-28  13:01
  3. 2008. május 28. 14:326.

    Szia!

     

    A leglényegesebb, hogy szaküzletben vegyétek meg! Sok hátránya van annak, ha olyan helyeken vásárolnak klímát, aminek nem ez a fő eladási cikke! Értem ezalatt Obi, Praktiker, Metro és társaikat!

    Nálunk is van kisbaba, 5 hónapos, és jól bírja! Persze nem akkor használjuk, amikor Ő is ott van, csak lehűtjük a levegőt!

     

    Én is a Fujitsu-t ajánlom! És a hűtő-fűtőt!

    előzmény:
    /Müzli/ (1)
    2008-05-28  13:01
  4. 2008. május 28. 13:285.
    Ja, nekünk LG van, szerintem jó, de erről úgyis mindenki mást fog mondani.
    előzmény:
    /Müzli/ (1)
    2008-05-28  13:01
  5. 2008. május 28. 13:274.

    Szia!

    A lényeg az, hogy ésszel használd és gyakran tisztítsd vagy tisztíttasd a szűrőjét.

    Nálunk a szaki azt mondta, hogy a kinti hőmérsékletnél 4-5 fokkal állítsuk hidegebbre, már az is kellemes lesz. Nem is szoktunk extrém alacsony hőmérsékletet csinálni vele. Nálunk is van gyerkőc, vigyázunk, hogy rá ne menjen a hideg.

     

    előzmény:
    /Müzli/ (1)
    2008-05-28  13:01
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 28. 13:223.

    Szia!

    Nekünk Fujitsu klímánk van,teljesen meg vagyunk vele elégedve.Energiatakarékos,így a számlát sem nyomta meg annyira.

    Fűtésre is lehet használni-mi néha bekapcsoltuk,mert panelban lakunk,és amikor még nincs fűtés,néha szükség volt rá.(de nem egész nap,csak pl este,amikor fürdés volt,stb)

    előzmény:
    /Müzli/ (1)
    2008-05-28  13:01
  7. 2008. május 28. 13:152.

    Szia .

    Nekünk is van babánk és klimánk is csak ésszel kell használni ahol a gyerek van ott nem megy a klíma és ezekbe mindbe van szürő ami tisztitja a levegőt szűri a polleneket nekem nincs allergiám mióta van.A szürőt én is ki szoktam venni kimosni nem kell mindig szakembert hívni.Hütő fütő a miénk de a fütő részén nem ajánlotta a szakember hogy fütésre használjuk.Egyébként mind kinába készül igazán  mindegy melyiket veszed .A lakás nagysága és a kw. számit.

    előzmény:
    /Müzli/ (1)
    2008-05-28  13:01

Címlap

top