Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bútor tárolásához raktár

annapanna66
Létrehozva: 2009. március 24. 16:22

A segítségeteket szeretném kérni!

Költözés miatt bútorok tárolásához néhány hónapig szükségünk lesz egy száraz, tiszta, zárt raktárhelyiségre, vagy esetleg nagyobb méretű bérelhető garázsra Budapesten.

Ha hallotok ilyesmiről, kérlek írjatok!

Előre is köszönöm!

annapanna

  1. 2012. március 19. 13:026.

    Szia Annamari,

     

    Van egy raktár a 14 kerületben,  két költözés között, lakásfestés  idejére ideális. Kb. 10.000 Ft egy kislakás dolgainak elraktározása.

    Van nagycsaládos kedvezmény is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. Április 28. 17:275.

    Sziasztok!

     

    Mostanában kezdtem átpakolni az egész családot egyik házból a másikba.

    Az új lakásban nagyon jó lesz, de még padlót csiszolunk, meg ilyenek. Azt hittem, hogy a picébe lerakatom a bútorokat holmikat, akkor mi el leszünk a 2 gyerekkel pár hónapig 1-2 szobában.

     

    Persze a pince dohos és már most nedvesednek a könyvek, bútorok.

     

    Átmeneti pakolóhely kellene, de olyan ahonnan bármikor elhozhatok bármit szabadon, hogy rendezgessem a kész részeket.

    A környéken persze a garázsok árai az eget verik, mindenhova kaució kell, meg féléves szerződés.

     

    nics valami ötletetek? nektek nem volt ilyen gondotok? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2009. március 24. 20:084.

    Nagyon szépen köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de továbbra is várom az ötleteket.

    előzmény:
    Milu75 (2)
    2009-03-24  16:30
  4. 2009. március 24. 16:353.
  5. 2009. március 24. 16:302.

    SZia,

     

    Csak nem építkezés, költözés?

    Én annak idején csináltam egy listát, méretekkel és fényképpel és elküldtem a barátainknak.

    Aztán "szétszórtuk" a bútorokat, illetve még el is jöttek érte néhányan.

    Mindenki bevállalt egyet-kettőt.

    .

    Persze, ha nálatok más a helyzet, akkor bocs!

     

    Milu

     

    előzmény:
    annapanna66 (1)
    2009-03-24  16:22

Címlap

top