Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FOGYI 08.09- től! :)

Torolt_felhasznalo_212365
Torolt_felhasznalo_212365
Létrehozva: 2010. augusztus 8. 14:57

A cím önmagáért beszél! :)

Fogyihoz keresek társakat egy jó kis csapatot akikkel bíztatjuk és támogatjuk egymást. Akinek szintén van feleslege és szeretne megszabadulni tőle azt várom holnaptól itt a topicon!

Személy szerint 8 kilótól kéne megszabadulnom.  

 

 

  1. 2011. június 17. 14:111016.

    Szia Malna!

     

    Butasag 6utan nem enni (bocsi, de ez van), hacsak nem fekszel le 8kor... Ez a topik sajna bealudt, de szeretettel varunk a  fogyni vagyok ide taboraban. Napi 45 perc is pont 45tel tobb, mint a semmi. A kajan pedig valtozattani kell, abban a mertekben, amit meg elvislesz. En pl. lecsereltem a tejtermekeket zsirszegenyre, a reggelit pedig zsirszegeny tej es muzlire. Kevesebb csoki, az elejen sok mozgas, azota szintentartas, heti 1 salsaval, no meg a  2 gyerek:)Varunk a masik topikban!

     

    Ja  avalasz, igen, le lehet adni 5 kilot, ha Te is ugy allsz hozza, es nem csupan a kiloktol varod a tavozast! Az eleje biztos konnyebb lesz, aztan nehezebb, a cel fele kozelitve. Heti fel kiloval szamolva =de ezert tenni is kell!!!)  10 het, azaz kb oktober elejere menni fog.  Ez teljesen realis. Lehet heti 1gyel is szamolni, de a hszod alapjan az kemenyebb lenne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_212106 (1015)
    2011-06-13  20:49
  2. 2011. június 13. 20:491015.

    Sziasztok!

     

    Az ötleteitekre lennék kíváncsi. 167 cm,55 kg vagyok.Úszógumiból,pociból,belső combból szeretnék fogyni. Az étkezésen nem nagyon vagyok képes változtatni.Többször eszem,keveset. Most próbálom betartani,hogy este 6 után már nem eszem. Béres A. Új kihívás dvd-jére tornázom, elhatároztam hogy minden nap. Szeretném ha izmosodnék is. Szerintetek napi 45 perc tornával le tudok dobni 5 kilót? Mit javasoltok? Próbáljam ki a hypoxit? 

     

    Előre is köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. Április 9. 13:211014.

    Szio, en reg mertem magamat, valtozas nem nagyon van, max fel kg. A bringaert irigyellek, nekem reg nincs, folyton elloptak a pincebol, aztan mar nem vettem, igy ezer eve nem bicajoztam, leszamitva amikor ausztriai nyariegyetemista voltam valamikor 98?ban. Szep napot!

     

     Ps: valami bacit begyujtottem, igy fujogatom az orrom, de ezzel max a rekeszizmokat tornaztatom:(

    előzmény:
    Szandra04 (1013)
    2011-04-09  09:47
  4. 2011. Április 9. 09:471013.

    Sziasztok!

     

     

    Ki hogy van mostanában?

     

    Én most próbálok erőt venni magamon, hogy új sportnak álljak neki, és hogy megint komolyan belekezdjek az odafigyelésbe. Picit ellustultam mostanában, hogy vége a spinningnek. Hízni nem híztam, de fogyni se fogytam, és hiányzik a mozgás. Sétálni szoktunk mostanában nagyokat a párommal, de azért az még sem ugyanaz.

    Jövő héten lesz már mindkettőnknek biciklie, úgyhogy majd tudunk bringázni is, kirándulni. Kiegészítésnek jó lesz :)

     

    Várom már a sok friss gyümölcsöt is. Lehet majd enni őket.

     

     

    Szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. március 23. 14:191012.

    Zeline,ne aggodj,ahogy mondani szoktak, jon a masik villamos,meg akkor is, ha most faj nagyon es nemigy erzed. Anno3-4nap alatt kozel 7kgt fogytam egy pasi miatt,sajat magamnak is rossz volt a tukorbe neznem, brr, remesen neztem ki 43kg-osan. De ugye nem Te vagy_ voltal. a menyasszony, akinek most tavaszra volt tervezve az eskuvoje???

    Nalam most sincs nagy  valtozas, bartegnapmarcsak 53,9kg volt a merlegen,de este meg volt torta,a fiam3 eves:)lett. Persze hetvegen meg lesz unneples,ujabb tortaval,amit majd en sutok.Most uj kajakat probalgatok,mert a ferjem mindenfele gyomorpanasszal bajlodik.Nemreg csinaltam spenotos lasagnat besamellel,nagyon fincsi lett. Ma egy quich?-alapu tesztat keszitettem, amire spenot kerult megint,es nyakonontve tej,tejszin es tojas keverekevel,es keszresutottem. Ez is fincsi lett, bar en elvileg nem rajongok a spenotert:)

    Szep napot!( ma nem merlegeletem:)

    Tia

    előzmény:
    zeline (1010)
    2011-03-19  20:36
  6. 2011. március 20. 08:511011.

    Fel a fejjel Zeline! 

     

    Tudom nem ismerjük annyira egymást Veletek, de én benne lennék időnként egy kis traccsolásba, ami nem csak a fogyókúrához kapcsolódik :)

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    zeline (1010)
    2011-03-19  20:36
  7. 2011. március 19. 20:361010.
    szakított velem,m nem szerelmes belém...
    előzmény:
    *Tiara (1008)
    2011-03-17  15:50
  8. 2011. március 18. 20:121009.

    Sziasztok!

     

    Én fél kilót fogytam, vagyis összesen 1-et, mert 3 hete beteg vagyok, mire kijöttem volna belőle megint visszaestem.

     

     

    Remélem hamarosan túl leszel a bánatodon, itt a tavasz is  

    előzmény:
    *Tiara (1008)
    2011-03-17  15:50
  9. 2011. március 17. 15:501008.

    Szioka!

    Dejo,h.irt valaki! Marcsit ezer eve nem erem el,pedig iwiwen is irtam neki,de  nem kaptam meg annyi valaszt sem,h. bikkmakk.(Mostanaban egy masik topikon vagyok, de inkabb csak olvasom. Gratula a fogyashoz, bar inkabb ne igy! Mi tortent?Miert vagy banatos?Meselj! Nalam stagnalas,tartom a sulyom...

    előzmény:
    zeline (1007)
    2011-03-15  10:24
  10. 2011. március 15. 10:241007.

    pénteken voltam úszni

    egy hét alatt fogytam 4kg-ot,de ez a bánatnak köszönhető..

    ugyh jelenleg a 60-61kg között ingázom...régen voltam ennyi...nyáron meg még 71kg voltam..hmm

    már nincs oly messze az az 56-57kg..csak megtartani is kéne a súlyt 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. március 4. 17:251006.

    Szia!

     

    Igen, ahova most járok spinningre az sajnos megszűnik. Igazából nem csak biciklizés zenére, nagyon sok féle feladatot csinálunk, ami hasizomra, lábra, fenékre egyaránt jó, sőt karizomgyakorlatok is vannak. Szóval elég összetett, de nem nehéz, és átmozgat.

    Nem voltam még zumbán, de nekem picit fura elsőre , mármint amit videókat láttam az alapján.

    Ahol lakom a közelben nincsen kifejezetten csak női konditerem, sokat utazni meg nem akarnék. Még nem tudom, majd még kitalálom mi legyen. Lehet megbírkózok a kisebbségi érzésemmel és elmegyek kondizni :) 

    előzmény:
    *Tiara (1005)
    2011-03-04  10:23
  12. 2011. március 4. 10:231005.

    Szio, en anno direkt noi kondiba jartam, es be volt osztva, eleg kicsi volt, igy egyszerre nem is nagyon fert be3nal tobb, h. ne legyen utkozes, elore be kellett irni magunkat, bar en sosem tettem.)

    A spinniget meg sosem probaltam, ez a bringazas zenere? Miert hagyod abba, vagy megszunik ott, ahol eddig voltal? Sokan jarnak zumbazni, nagy divat, de nekem nem tetszik, en heti egy salsat engedek meg magamnak:) Ezt nagyon szeretem es vegre elvezem is, mert mar eleg sok figurat tanultunk. 

    előzmény:
    Szandra04 (1004)
    2011-03-04  07:35
  13. 2011. március 4. 07:351004.

    Szia Tiara!

     

    Én is regisztráltam még anno az edzésmester oldalra, úgyhogy én is kapom a hírleveleket, de nagyon köszönöm, hogy gondoltál rám :)

     

    Elhiszem, hogy sok elfoglaltságod van, nem lehet könnyű így időt szánni magadra, de legalább ilyen szép elfoglaltságod van, mint a gyereknevelés :)

     

    Én most új sportot akarok kitalálni magamnak, ha vége lesz a spinningnek március végével. Még az is lehet, hogy eljárok majd máshova spinningelni, de gondolkodom, hogy kipróbálok mást. Igazából talán konditerembe kéne eljárnom, csak azzal mindig úgy vagyok, hogy olyan "bénának" érzem magam a sok izomagy és csini csaj között. Még gondolkodom rajta :)

     

    Megmondom őszintén nézegettem a menüsorokat az 5 hét 5 kiló programban, de én nem követtem, azért sem, mert hozzáértők azt mondták túl kevés az 1200-1300 kalória, meg mert sajnos lusta vagyok, és túl össze-vissza beosztású ahhoz, hogy mindent betartsak. Úgyhogy inkább csak ötletelésre használtam:) Biztos hasznos amúgy :)

     

     

    Szép napot!

    előzmény:
    *Tiara (1003)
    2011-03-03  15:03
  14. 2011. március 3. 15:031003.

    Szia Szandra! Tenyleg nagyon kihalt mostanaban a topik:( probaltam MRM-mel felvennia  kapscolatot iwiwen is, de egyelore nem irt, gozom sincs, mi van veluk, hogy halad a megmerettetesben, amire benevezett...

    En elegge stagnaok, igaz, ennek csak en vagyok az okozoja, de sok eromet emesztik fel  a mindennapos problemak. Gyerekkel maszkanlni Db-be kderiteni a taplalkozasi probemakat, vizsgalatok, napi rutin, iskolavalasztas  anagynak es beiratkozas, gyes lassan lejar, ezzel is ezer tennivalo, vagy ki tudja, lehet, hogy a vegen hosszabbitani kell, szoval sok a bajom, de legalabb tartom a sulyomat es a merlegnek ha hihetek, az izmaimat is. eppen ma kaptam ldikotol uj hirlevelet: olvasd el, ha erdekel. ma reggel 54,4 voltam, de az "unnepnapok alatt (lassan vege) 55,1ig is felemnt a merleg.... Ha ki tudom venni az osszegyult szabi a gyes lejartaval es nem ekll rogton munakba allnom, talan jut ido magamra is, de egyelore ez csak alom! Gratula  sulycsokkeneshez, igy tovabb, okosan! Te regisztraltal az 5het 5kilo minuszra anno? bocs, ha rosszul emlkeszme, ha igen, erdekelne a tapasztalatod... nekem nem sikerult se a feltoltes, se a letoltes, de nem tudom az okat, meg a menut se tudtam letolteni....bar az igazat megvallva, tudom, hol a hiba, ....Most pl. elenallhatatlna vagyat ereztem es csokit ettem, sajnos sokat, igy ma kentelen leszek valahogy ravenni magamat,a  ledolgozasra, mert nem szeretnem elvesziteni az eddigi eredmenyeimet, meg finom csoki miatt sem. raadasul nosalty hirleveleben csupa isteni gesztenyes recept jott, amibol legalabb egyet a muffint, ki fogom mindenkeppen probalni, jovo heten pedig az unokaocsem evnapja, es anyukam szulinapja lesz, es vszinuleg en sutok.... hhhhhmmmm.... kitartas.))))

     

    Szep napot!

    előzmény:
    Szandra04 (1002)
    2011-03-02  19:25
  15. 2011. március 2. 19:251002.

    Sziasztok!

     

    De eltűnt mindenki :(

     

    Nekem most lement egy kilócska, bár beteg voltam a héten, biztos ez is befolyásolta, mert nem sok kedvem volt enni.... Most már azért javulgatok, remélem tudok élni a "lehetőséggel" és megy majd le továbbra is pár kiló.

     

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2011. február 17. 14:581001.

    Sziasztok!

     

     Tiara! Jobbulást a kicsinek!!!!

     

    Én azóta se változtam, de annyival jobb a kedvem, hogy felvettem egy régebbi gatyámat, ami 1 számmal kisebb, és ez is lötyög rajtam, húzkodnom kell. Eddig azt hittem a másik gatyám csak azért lötyög, mert kitágult, de visszavettem egy régit, kisebbet, és ez is...bár lehet az is ki van picit tágulva, de inkább azzal bíztatom magam, hogy már látszik a fogyás ruhaméretben is, úgyhogy majd ha lesz időm elmegyek nadrágot nézni, ott úgyis kiderül, hogy jó-e már a kisebb 

     

     

    Én annyira várom már a tavaszt...napfény, madár csicsergés...Ez a borongós, ködös, esős idő...bleee 

     

    Akkor majd az ember aktívabb is lesz, legalábbis én az szoktam lenni, felpörgök és könnyedebbnek tűnik minden.

     

    Szép napot!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. február 15. 18:581000.

    Sziasztok csajok es MR!

    Zeline  aszerelem az jo dolog:) nekem nagyon hianyzik:( Ram mindig jo hatassal volt, az egyik esteben pl. a munkatarsaim azt mondtak, nekem meg a hajam is mosolyog:) Bocsi, mert nem emlkeszme, de ugye nem majusban lesz az eskuvod:)? jajj, biztos nem, az erettsegi esetleg? vagy nyelvvizsga, bocs, hogy ilyen lyukas az agyam, csak reszletek maradtak meg, mert mindig rohanok, de annyi megvan, hogy valaki hamarosan ferjhez megy:)

     

    Nalam kesz rohanas az elet, a kicsivel evesi problemak besurusodtek, ma 3x hanyt, mar alig tudom ravenni az evesre.((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( kesz orulet es elvileg 1 honap mulva ovi, d eigy nem tud menni, a gye smeg lejar, most annyira nincs idom, hogy a vezetest is hanyagolom, varom, h,a  kosztumom keszuljone s utana palyazok, csak tudnam hova es mikortol:((((((((((((((((((((( Kg nagyjabol a regi, 54,5korul vagyok, de ma nagyo rosszul kajaltam,e  stegnap s evolt valami jo.... rohanok allandoan es osszevissza eszem, amikor jut idom, vagy kedvem:( es ez nem jo.   A slasabol az egyik kilove, mert most mar fizetnem kell, ugyanazert, amit mar egyszer csinaltam, pedig mas esetben az ismetlo csoport free.... de szerdan remelm jo lesz. Mennem kell, csao, Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. 2011. február 15. 14:49999.

    Sziasztok!

     

    Én egyelőre +- 0,5 kg-immal küzdök. Szóval gyakorlatilag nem igen változott semmi.

    Bár nem tudom mire számíthatok a következő időszakban, most kezdek neki a szakdolgozatomnak, úgyhogy elég stresszesnek ígérkezik a következő pár hónap. Egyelőre ma és tegnap alig bírtam enni, annyira görcsöltem, hogy a szakdolgozat témavázlatát le tudjam adni, de az úgy tűnik rendben lesz. Igyekszem majd nem evési rohamokat kapni, és inkább gyümölcsöt, korpovit kekszet rágcsálni, meg persze eleget inni.

    Spiningen nem is voltam múlt héten, de szerdán már mindenképpen megyek.

     

     

    Szép napot 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. február 14. 15:34998.

    Tényleg kicsit behalt..meg is lepődtem,h nem kell annyit visszaolvasnom.

    Helyzetjelentés:

     -múlt héten beteg voltam,torokgyulladás,meg egy facca ciszta nőtt a mandulámra,majd le kell szedetnem.

    -de hétvégén már tornásztam 

    -mától TOM kínoz 

    -nem tudom hány kg vagyok 

    -tiszta rohanás a mostani iődőszak 

    -és kb. 3hete betoppant hozzám a szerelem,pont a szülinapomon

    +a máj.egyre jobban közeledik,aggódás.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. február 12. 20:16997.

      Sziasztok Csajok!

     

    En tovabbra isgyalogolok es sulyzozok.

     

    Ma pl ezt csinaltam vegig. 

     

    Etkezesunk nem valtozott kulonosebben. 

    előzmény:
    *Tiara (996)
    2011-02-11  13:28
  21. 2011. február 11. 13:28996.

    Sziasztok csajok, MR! Hol vagytok?

    Mi van az atalakulassal, ill. az 5hetessel? nalam stagnalas, de legalabb tartom magam, na jo, kb fel kg ment le mostanaban, de ez inkabb csak szintentartas....  Irjatok, nagyon kihalt lett ez a topik:((((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. 2011. február 3. 10:58995.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm a támogatást, nagyon aranyosak vagytok 

     

    Összeszedem magam, aztán folytatom. Az igazság az, hogy valahogy november, decemberbe jobban ment. Akkor már nem is fogyókúrának éreztem, hanem új életmódnak, amit már nem vesz kényszernek az ember, ha nem az kezd természetessé válni. De valahogy most januárba még nem tudtam ezt elérni. Visszaestem szerintem december végén, és megint kicsit kényszernek éreztem. Mondjuk odáig nem jutottam el szerencsére, hogy visszaessek a régi szokásaimhoz, beragadtam egy ilyen átmenet a jó és rossz közötti dologban.

     

    Úgyhogy azt most a célom, hogy megint elérjek odáig, hogy az legyen a természetes, ami az egészségemnek is jó.

     

    Köszi a tanácsokat is 

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. február 2. 13:35994.

    Szia Szandra!

     

    Ne csinald, hogy delelott csak gyomolcsot eszel..

     

    Egesz ejjel nem eszel egy falatot sem, a szervezeted elfogyasztott mindent a gyomrodbol es akkor csak gyumolcsot adni neki nagy hiba.

    Egyel proteinben gezdeg etelt, mert az izomzatodnak arra van szuksege.

    Pl fott tojast de csak a feherjet edd meg, darabonkent 15-20 kaloria van a feherjeben es protein az egesz. A sargajat ne edd meg, legfeljebb egy darabot a napi koleszterin szukseg miatt.  A fott tojas a sargajaval egyutt 75-80 kaloria...

    előzmény:
    Szandra04 (992)
    2011-02-01  19:52
  24. 2011. február 2. 09:09993.

    Sziasztok!

    Szandra!

    ne add mar fel, es ne is keseredj el. tegnap ilyen naod volt, kesz, elmult az a nap, ma uj jon:) A reggel semmi vagy majdnem seemi tenyleg nem jo, en is akkor "zabalok" ha nem ettem rendes kajat. olyankor mait talalok es az sosem jo. ma i reggeli ugyanaz m tegnap, de mar szomjas vagyok iszom mindjart, amint kuhult a team, iatora. probald ki ezt a teat, amit irtam, ezt en is meg tudom inni cukor nlkul,a tobbit nem.... Zabalasrol meg annyit, TOM idejen nekem is jonnek a rohamok a csokira, ezert este mar nem voltam jo:( Mogyorokrem es bonbon:((((, utobbi meg csak finom sem volt:(

    De ez van, ma nem si merkoztem, a 100feletti csak atmeneti, nyugi, ma dolgozd le  ategnapit es rendben leszel. egyel inkabb 3 orankent valami kisebb adagot. Sok kajat elore ossze lehet kesziteni, ha nem nagyon tdsz fozni, vagy keves idod van, akkor is, szep napot! Megyek a kicsivel Db-be, ma nemigen erek ra masra.

    előzmény:
    Szandra04 (992)
    2011-02-01  19:52

Címlap

top