Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Candida diéta első szakasz

mindlevery
Létrehozva: 2011. március 1. 13:25
Sziasztok! Valaki, aki csinálta már a diétát, el tudná mondani, mit lehet enni az első, legszigorúbb szakaszban, az első 2-3 hétben? Több helyen próbáltam megkeresni, de jó pár olyan étel van, ami itt említenek, ott meg nem. Köszönöm:)
  1. 2011. március 2. 14:4911.

    Szia, ha megengedsz egy tanácsot: ellenőriztesd le az eredményt más helyen/laborban is. Inkább várj egy kicsit a másik eredményre, ne kezdd el nyakra-főre ezt a kemény diétát.

    Engem lehúztak tavaly, az egész nyaram ráment, több tízezer forintom bánta, na és a sok szenvedés. Se egy fagyi, egy üdítő, egy normális kaja.

     

    Vigyázz, és légy óvatos !!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Csalnak, ugyanis nagyon sok pénz van benne

     

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2011-03-01  13:25
  2. 2011. március 2. 13:5110.

    Konkrét válasz:

     

    AMIT SZABAD ENNI:
    padlizsán
    zeller
    fehérrépa
    ananász
    joghurt (natúr)
    karfiol
    fejes saláta
    kávé
    brokkoli
    hagyma
    ásványvíz
    uborka
    spárga
    teák
    sárgarépa
    spenót
    burgonya
    fehérkáposzta
    juhtúró
    zöldpaprika
    hagyma
    kecsketej
    paradicsom
    vöröskáposzta
    petrezselyem
    hidegensajtolt olajak
    retek
    korpatermékek
    minden sovány hús, hal
    kelbimbó
    hajdina kagylófélék
    cékla
    natúr rizs
    tojás 

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2011-03-01  13:25
  3. 2011. március 2. 12:129.

    Azt kell eldöntened, hogy diétázni akarsz, vagy esetleg a candida gomba elszaporodásának okát szeretnéd megszüntetni. A kettő együtt is mehet, kérdés, hogy Te mit szeretnél: tüneti kezelést, vagy komplex megoldást?

    Az, hogy az emésztőrendszered nem működik jól az teljesen egyértelmű.

    Egyébként a krónikus betegségek 90%-a innen ered. Ez az oka a sok allergiás, asztmás, cukros, szív-és érrendszeri megbetegedésnek. Szemetet kapunk az élelmiszeripartól és még sorolhatnám a többi okot.

    A nyugati orvoslás nem igen tud a tüneti kezeléseken túl semmi komoly eredményt felmutatni. Ha tudna, akkor nem lógnának ennyien pl. ezen a fórumon. Ha nem fogadod el az alternatív gyógyászatot a hagyományos mellett(!!!), szíved joga, drukkolok Neked, hogy meggyógyulj.

    Én 1 éve kezdtem el komolyabban érdeklődni az alternatív megoldások iránt, mert a hagyományos orvoslás nem tudott segíteni. Azóta nagyon sok orvossal találkoztam, akik felvállalták ezt a küzdelmet a gyógyszermaffia ellen, így van egy kis rálátásom, hogy milyen szemléletbeli különbség van a két megoldás között. 

    előzmény:
    mindlevery (8)
    2011-03-02  09:03
  4. 2011. március 2. 09:038.
    Sziasztok! Köszi az eddigi válaszokat, de jó lett volna, ha a kérdésemre érkezik konkrét válasz. Semmit nem vettem, nem húztak le, nem fogyni akarok, hanem beteg leszek a cukortól, liszttől és egyebektől. Úgyhogy megköszönöm, ha vki tud választ a  kérdésemre. köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. március 1. 19:537.
    Miért? Téged is "lehúztak", vagy csak úgy hallottad valakitől?
    előzmény:
    Stella73 (2)
    2011-03-01  14:09
  6. 2011. március 1. 17:336.
    Sajnos nekem is ez a tapasztalatom nem lett jobb a diététól. Sőt fájt a gyomrom és állandóan éhes voltam.
    előzmény:
    mindlevery (1)
    2011-03-01  13:25
  7. 2011. március 1. 15:275.
    Tényleg hülyeség, ne csináld, én egy hónapig éheztem 0 eredménnyel. Egyébként a nődokim szerint is hülyeség. Igaza lett, nem ettől lettem jobban. Inkább a betegségetr találjátok meg, ami a túlzott elszaporodását okozza a gombának.
    előzmény:
    mindlevery (1)
    2011-03-01  13:25
  8. Lya
    Lya
    2011. március 1. 14:404.

    Nem kell bedolni ennek a a dietanak .

    A Candida ott van a szervezetben , mindenkinel .Nagyon legyengult 

    betegeknel szaporodik el, ugy , hogy betegseget okoz.

    Egyel egeszsegesen , amit kivansz es erezd jol magad

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2011-03-01  13:25
  9. 2011. március 1. 14:343.

    Szia.

    Én egy hétig bírtam...

    Azt tudom, hogy mit nem lehet: semmi cukor, finom liszt, hüvelyes...

     

    Esetleg update termékeket lehet. Meg savanyú gyümölcsöket.

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2011-03-01  13:25
  10. 2011. március 1. 14:092.

    Szerintem a legbiztosabb, ha semmit.

    Remélem, nem vetted meg az összes csodabogyót meg lötyit jó drágán. Szemét lehúzás az egész.

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2011-03-01  13:25

Címlap

top