Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A pasiknak mégis tetszik az erős smink

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 14. 11:32
Bár sokan bizonygatták, hogy fordítva van, ezek szerint mégiscsak bejön a férfiaknak a vakolat.

Nők Lapja Café: A pasiknak mégis tetszik az erősen sminkelt arc
  1. Torolt_felhasznalo_787710
    Torolt_felhasznalo_787710
    2012. augusztus 14. 17:1517.

    Galambos Erzsi valószínüleg azért mesélte így el a sztorit, mert így sokkal érdekesebb, szórakoztatóbb a nagyérdeműnek. El nem tudom képzelni a szitut: reggel észreveszi a férje a sminkeletlen művésznőt, megrémül, kipattan az ágyból, összecsomagol, majd benyújtja a válókeresetet?

    Másrészt, ha mégis így történt akkor a házassága komoly értékeken alapul évekig....

    előzmény:
    duci_juci (16)
    2012-08-14  15:29
  2. 2012. augusztus 14. 15:2916.

    Szívemből szóltál!

    Hány olyan filmet láttam, ahol 60 év körüli nő egy keki színű shortban és inkább ffi ingben, semmint nőies blúzban nyilatkozott a tévében, akár közvetlenül a dzsungel mélyéről. Misszionárius orvosok, kutatók, állatorvosok és tudósok... ráncosak, korosak, mégis szuper-intelligensek, és egyetlen mosolyukkal (amivel azonnal láthatóvá tesznek 315 db ráncot!) bárkit levennének a lábukról, annyira helyesek és vonzóak.

    Hiszem és vallom, hogy a szépség és a smink között nincs semmi összefüggés!
    Hacsak az nem, amit az egyik szomszédom mesélt egyszer: egy mindig tip-top, csinos, sőt, bombázó ifjú kolléganője minden áldott nap úgy jött be az irodába, mintha egy divatlapból lépett volna elő. Egyformára belőtt séró, mintha műanyag levehetős paróka lenne, sosem volt kócos, zsíros, rendetlen... a sminkje kifogástalan, tökéletes, picit talán több a kelleténél.

    Majdnem fél évig ostromolta, míg egy hivatali kiküldetés alkalmával kettejüket választották ki, együtt repültek külföldre, és természetesen külön szobájuk volt, de az esti iszogatás és táncikázás után megtörtént, aminek meg kellett történnie... kétszer is... háromszor is... végül egymás karjaiban aludtak el.

    Nos, drága ifjú és középkorú topictársak! Nem tudom visszaadni azt a humoros megfogalmazást, amivel ecsetelte ismerősöm a másnap reggeli dermedt ébredést. Egy hullaszínű, hamuszürke, kissé ragyás és bőrhibás, bagolyfészekre emlékeztető tollazatot viselő döglött tyúk feküdt mellette, aki írd és mond, alig volt 28 éves, de olyan volt, mint egy nagyon lestrapált 40-es.

    Galambos Erzsi vagy ki mesélte (régebbi évjáratúak ismerhetik a művésznőt), hogy X év után akkor hagyta el a férje, amikor életében először meglátta smink nélkül (megállt az óra, nem tudott a férjét megelőzve felébredni). Számomra ijesztő volt, hogy ő csak úgy tudta önmagát elfogadni, hogy minden reggel csöndben kilopózott a hálószobából, ajtók becsuk, lezuhanyz, fogmos, fésülköd, gyenge natursmink fel, ágyba visszafeksz, és miután a férje felkelt, eljátszotta, hogy most ébredezik ő is.

    Ember, és nem volt gyanús, hogy mentolos a lehelete 10 órán át???
    Szerintem ezek a nők igenis rendkívül súlyos önértékelési zavarokkal küzdenek, mert nem képesek elhinni magukról, hogy büdös szájjal, kócosan, izzadtan, smink nélkül is lehetnek vonzóak (vaaaagy: nem lehetnek vonzóak, de lehet őket szeretni, hoppácska!).

     

    Mindezzel együtt azt mondom, a fiatalságot és a szépséget érdemes hangsúlyozni mert 50 fölött az ember már bármit kenhet magára, akkor sem fog 30 évesnek látszani. Ami viszont szép, azt lehet csak még szebbé tenni! De azért nem kéne mértéktelenül, az erős mink maradjon meg színházba, esküvőre, alkalmakra... szerintem!!! :-)

    előzmény:
    dani zsuzsanna (2)
    2012-08-14  11:32
  3. 2012. augusztus 14. 13:0515.
    :P A te nagy feneked se akarhatja el semmilyen ruha :P
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383878 (13)
    2012-08-14  12:54
  4. 2012. augusztus 14. 13:0014.

    „A pasiknak mégis tetszik az erős smink”

     

    A pasiknak tetszik. Az embereknek nem.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-14  11:32
  5. Torolt_felhasznalo_383878
    Torolt_felhasznalo_383878
    2012. augusztus 14. 12:5413.

    "hogy neha sminkelhetnem magam"

     

     

    biztos keveselte...

    bar attol tartok a sok smink sem fedi el a pokoli valosagot... :-P 

    előzmény:
    Frigyesur (10)
    2012-08-14  12:43
  6. Torolt_felhasznalo_685771
    Torolt_felhasznalo_685771
    2012. augusztus 14. 12:5412.
    Máris kezdem növeszteni :D Hiszen az a természetes önmagam :D Remélem kapok is elismerő pillantásokat, különben görbe marad a hátam 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (8)
    2012-08-14  12:25
  7. Torolt_felhasznalo_685771
    Torolt_felhasznalo_685771
    2012. augusztus 14. 12:5211.

    Nem szívtam fel magam. Csupán közöltem, hogy a sminkelés nem jár azzal, hogy amúgy nem vállalom "természetes" önmagam. Ahelyett, hogy sértegetsz, ismerd fel, hogy egyszerűen elbeszélünk egymás mellett. Ilyen van. Nemcsak te érzed úgy, hogy nem értelek, hanem én is, hogy te nem értesz engem. Ilyen egyszerű. Persze csípőből lehülyézni szórakoztatóbb.

     

    Te is hülye vagy :P 

    előzmény:
    LINA (9)
    2012-08-14  12:42
  8. 2012. augusztus 14. 12:4310.

    "kollegák megjegyzik, milyen jól áll, ha kisminkelem magam, és meglepődnek, amikor azt mondom, MINDIG kisminkelem magam"

     

    Telleg igy van. Volt baratom megjegyezte nekem, hogy neha sminkelhetnem magam. Volt rajtam Jo, csak szempillaspiral, de az is smink!  

    Szoval ezek utan telleg nem meglepo, hogy mindig azt mondjak a termeszetesseget szeretik, nem a sminket

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_685771 (4)
    2012-08-14  11:49
  9. 2012. augusztus 14. 12:429.

    " Ha sminkben tetszik magának jobban az ember lánya, akkor az már önmagam elutasítása?"

     

    NEM ezt írtam! Előbb próbálj meg szöveget helyesen értelmezni és akkor nem szívod fel magad feleslegesen és főleg nem válaszolsz hülyeségeket! De nyugodtan,ha ezt akarod,az nlc elbírja :)))DDD

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_685771 (7)
    2012-08-14  12:23
  10. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. augusztus 14. 12:258.
    Hááá, lógó hónaljszőrrel is vállalhatnád magad, légy rá büszke! :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_685771 (7)
    2012-08-14  12:23
  11. Torolt_felhasznalo_685771
    Torolt_felhasznalo_685771
    2012. augusztus 14. 12:237.
    Előfordul :D Amúgy nagyon ügyesen sminkelek, természetes hatásút, és ha véletlen nem teszek alapozót, akkor sincs semmi, mert nem vagyok tele bőrhibákkal-ráncokkal. Egyszerűen így jobban tetszem magamnak. Ja, és akár szabad-akár nem, kihúzom magam. Ez az igazi önmagam (milyen hülye duma már ez: vállald magad. Ha sminkben tetszik magának jobban az ember lánya, akkor az már önmagam elutasítása? Dzsízösz :D)
    előzmény:
    LINA (5)
    2012-08-14  12:05
  12. 2012. augusztus 14. 12:166.

    Azok a pasik,akik az erősen sminkelt nőkre buknak,azok kifejezetten a kurvás stílusú,típusú nőket keresik,szeretik. Mert ezeknél a nőknél nemcsak a smink dominál,hanem a ruha,ékszer stb. is csicsás,feltünő.

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-14  11:32
  13. 2012. augusztus 14. 12:055.

    Ez csak azért van,mert "mindig" kisminkeled magad.

     

    Menj be egyszer-kétszer smink nélkül és vállald természetes önmagad!

    Ha ezután is elismerően nyilatkoznak,akkor kihúzhatod magad.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_685771 (4)
    2012-08-14  11:49
  14. Torolt_felhasznalo_685771
    Torolt_felhasznalo_685771
    2012. augusztus 14. 11:494.

    A férfiaknak az jön be, ha valaki királyul néz ki. Napközben lehetsz smink nélkül (=olyan sminkben, amit nem vesznek észre, ami a vörös rúzson és az ultrabrutál füstös szemsminken kívül gyakorlatilag bármi :D*) este meg lehetsz démoni. 

     

    *onnan tudom, hogy én MINDIG festem magam. Reggelente alapozó, arcpír, fekete szemhéjtus, spirál. Amikor véletlenül kirúzsozom magam, a kollegák megjegyzik, milyen jól áll, ha kisminkelem magam, és meglepődnek, amikor azt mondom, MINDIG kisminkelem magam :D

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-14  11:32
  15. Torolt_felhasznalo_271134
    Torolt_felhasznalo_271134
    2012. augusztus 14. 11:383.

    én alig festem magam, alkalmanként egy kis alapozós hidratáló krém és szemceruza. rúzst sosem viselek.

    úgy gondolom, 32évesen nem kell aggódjak azon, hogy minden nap kifessem magam, alapozó meg minden, szerintem ez nem nyerö. Sminket puszilgatni sem az, vagy összerúzsozni a másikat egy puszival.

    az a pár nevetöránc, amim van, elfér.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-14  11:32
  16. 2012. augusztus 14. 11:322.
    milyen igaz
    1. mindenkit megszépít egy hozzá illő kellemes,halvány smink
    2. az erős smink csak szép arcúaknak áll jól
    3.nagyon kevés olyan 30-40 es nő van akinek olyan arca van hogy mindenféle alapozás,smink nélkül megengedheti magának hogy utcára megy és még mindíg szépnek találják

    aki ezt cáfolja hazudik

    csak nem mindenkit izgat ki mihez mit szól..van az idős nő aki a csimpánzokkal foglalkozott,az esőerdőkben,tiszta ősz a haja,nulla smink.szerintem korához megfelelően teljesen szép az arca,mert a lelkét látjuk benne.neki még az ősz haj is jól áll.valószínű sminkben és befestett hajjal teljesen másképp nézne ki.de szerintem őt ez nem izgatja,mert nem sztárkodik

Címlap

top