Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bababarát uszoda

Mezeskalacs
Létrehozva: 2013. Április 15. 20:40

Sziasztok!

Bababaárt uszodát keresek Budapesten vagy a környékén. Nem babaúszást, csak egy helyet, ahol megfelelő a víz minősége és beengednek fürdeni egy 7 hónapos babát velem, az anyukájával. Minden tippet köszönök! Eddig csak az Aquaworldöt ismerem, de az nekünk messze van és elég drága is.

 

  1. 2013. Április 16. 14:158.
    Köszi :) Természetesen nem az úszósávokban szeretném pancsoltatni a babát, hanem a gyerek/tanmedencében, amit egyébként is pancsolásra használnak, ha éppen nincs tanfolyam. Ott nem nagyon szoktak úszni .... 
    előzmény:
    asztanaviszta (6)
    2013-04-16  07:42
  2. 2013. Április 16. 14:137.

    Köszönöm a hozzászólásokat! Sajnos nem minden uszodába lehet bevinni csecsemőt, a hozzánk közeliben például tartanak babaúszást, de a tanfolyamon kívül 4 éven aluli gyereket nem engednek be. 

     

    Nagyon örülnék, ha valaki írna, aki tud egy konkrét helyről (mert járt ott, hallott róla, stb), ahová be lehet vinni csecsemőt és a víz is megfelelő.

     Köszönöm! 

     

     

  3. 2013. Április 16. 07:426.

    Az uszodákat úszás céljára használják.

    nem pedig babapancsolásra.

    előzmény:
    Mezeskalacs (1)
    2013-04-15  20:40
  4. 2013. Április 15. 21:315.

    "a vízhez szoktatásnak is megvan a maga technikája"

     

    Ezért írtam, úszás helyett a vízhez szoktatást.

    előzmény:
    Milu (4)
    2013-04-15  21:28
  5. 2013. Április 15. 21:284.
    Nyilván nem úszni tanítani akarja a 7 hónapost, hanem pancsolni vele. Az elejével egyetértek, azért írtam, hogy az Aquaworldnél ilyen szempontból semmi sem rosszabb (vagyis de, mert lehet tök hideg is a víz). Viszont klórmentes medencében babaúszást tartanak és nem lehet csak úgy elmenni pancsolni. Mi jártunk babaúszásra is és minden adandó alkalommal pancsolt velünk a baba wellness hotelekben, meg ahol erre lehetőség volt, de az ilyen közmedencék már klórozottak.
    előzmény:
    gitta58 (3)
    2013-04-15  21:18
  6. 2013. Április 15. 21:183.

    A babauszikat az különbözteti meg a felnőttől, hogy nem klórozzák a vizet, és ha jól tudom oxigénnel meg UV fénnyel fertőtlenítik.

    Ha nem ilyen helyre viszed akkor majdnem mindegy melyik uszodát választod.

    Arról nem is beszélve, hogy a vízhez szoktatásnak is megvan a maga technikája, ha magad akarod úszni tanítani nem árt ha ezt ismered.

    előzmény:
    Mezeskalacs (1)
    2013-04-15  20:40
  7. 2013. Április 15. 21:062.
    Olyan, mint az Aquaworld szerintem bármely uszoda van vízminőségre.
    előzmény:
    Mezeskalacs (1)
    2013-04-15  20:40

Címlap

top