Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felkészülés a terhességre

Torolt_felhasznalo_568304
Torolt_felhasznalo_568304
Létrehozva: 2004. június 29. 18:26
próba?
jön valaki?
  1. 2008. december 24. 00:205054.

    Sziasztok Lányok, csodababák vannak itt, nagyon szépek, gratula mindenkinek! jól skerült kölkök :-)  egy képpel beköszönök én is, másfél éves múlt a kicsi fiunk. Nincs rá szó, mennyire imádjuk :-)  Benézek még majd, hátha többen hírt adnak.

    Boldog Békés Karácsonyt Nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. december 23. 01:575053.

    Sziasztok!

     

    Mint azt más sajnos megszokhattuk, ezer éve nem jöttünk össze. :o(

     

    Szeretnék mindenkinek áldott, békés Karácsonyt és boldog Új Évet kívánni!

     

    Mi jól vagyunk, kicsit náthásan, köhögősen meg néha elég zajosan... A két nagy mellett sokszor észre sem lehet venni Málnát! :o))

     

    Sok-sok puszi:

    Virág

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. május 11. 21:305052.

    hmm, ez valahonnan ismerős, nem is tudom honnan

     

    édesek a tesók így együtt, nincs féltékenység?

     

    küldenék álommanókat, de itt se sűrűn járnak... mondjuk éjjel azért van alvás, néhány ébredéssel, de nappal csak egy órát alszik ez a kis bugyitolvaj :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5051)
    2008-05-10  11:05
  4. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. május 10. 11:055051.

    Köszönöm, Ecccsi!

     

    Málna lett a legkisebb babánk: 3950 g, 58 cm, de a legtöbb hajú! :o)

     

    A képek műtermiek, ha úgy vesszük, ami a saját nappalinkban van. ;o)

    Jó sok kép van még a fejemben, amit meg akarok csinálni, csak at a baj, hogy Málna nem valami nagy alvóbajnok, ezért elég nehéz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568304 (5050)
    2008-05-10  10:53
  5. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. május 10. 10:535050.

    Virga, sok szeretettel gratulálok!!:)))

    gyönyörű kiscsajszid van! :)))

    mekkora lett végül?

    örülök, hogy már ő is ki akart bújni :)

    anesztes ://

     

    ezek műtermi képek? nagyon jók!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5049)
    2008-05-09  23:01
  6. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. május 9. 23:015049.

    Sziasztok!

     

    Jól eltűntem, elnézést!!

     

    Ecccsi, Lindának boldog szülinapot!!! Gyönyörűséges kislány!!!!! :o))))

     

    A lényeg, szépen kihúztuk egyben, a 39. hét végén műtöttek április 24-én. Progi császár volt, de képzeljétek, fájásokkal mentem be a kórházba!!! Nagyon boldog voltam, végre érezhettem fájásokat, és ami a legfontosabb, a baba magától is indulni akart! :o)

     

    Minden szuperül ment, kivéve, hogy kétszer kellett megbökni a hátam, mert elsőre rossz helyre szúrt a doki... majdnem leugrottam az asztalról, egy áramütést éreztem a gerincemtől a gátamba, nagyon durva volt... Késett egy kicsit az asszisztens, így a műtét végére már kezdett múlni az érzéstelenítő. Két nap múlva egy kis fejfájásom is lett - állítólag azért, mert kétszer kellett szúrni.

     

    De ennyi volt a rossz! Málnácska nagyon hamar ott volt velem, nagyon-nagyon boldog voltam! :o)))))

    Ja, és a vércsoportos zűrt megoldotta a kiscsaj: ő is A+ lett, mint én, így szerencsére felesleges volt a pánik. :o)))

    Nekem viszotn benne van a véremben az ellenanyag, így ha vért kell kapnom, egész életemben figyelni kell erre.

     

    A kórházban 4 éjszakát aludtunk összesen, jöhettünk is haza. Levi és Bobo imádják a hugit, nagyon édesek együtt. :o)

     

    Voltak már nehéz pillanatok, órák, de lassan belerázódunk a nagycsaládos életbe.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. Április 1. 21:005048.
     egyszer amikor nem figyelsz oda ellopom a lányodat meg hozzá Virga Boboját és Levijét is, mert ők is nagyon nagyon tetszenek ám!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568304 (5047)
    2008-03-28  13:37
  8. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. március 28. 13:375047.

    jóvanmá :)

     

    Virga te is jelkezz remélem még 2in1 és minden ok :)

     

    előzmény:
    szvetlana (5046)
    2008-03-28  13:33
  9. 2008. március 28. 13:335046.

    Halihó lánykák! sehol senki???

    Virga, pocaklakóval hogy álltok? ugye még bent? vércsoportos dolog hogy áll?

     

    Eccsikém rakj már fel a szülinapi buliról ide is képet, hagyj lássák gyönyörű csajodat mások is:D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. március 9. 16:445045.

    Virga, ezt nem tudom. szerintem ha próbálsz pihenni, az biztos hogy jót tesz :)

    drukkolok, hogy minél több hét legyen belőle,

     37 minimum :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5044)
    2008-03-05  23:29
  11. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. március 5. 23:295044.

    Köszönöm, Neked is, Szveti a drukkot! :o)

     

    Örülök, hogy tetszik mindkettőtöknek a Málna név, mert itt családon belül elég nagy hüledezés volt eleinte...

     

    A dokimat megjd megkérdezem pénteken, hogy mit javasol. A C-vitamint én találtam a neten, a SOTÉn semmit sem mondott a doki... mondjuk nem is kérdeztem, annyira letaglózott a hír.

     

    Pénteken töltöm a 32. hetet. Van még néhány végigizgulni való hét, de szerencsére napközben bőven elterelik a gyerekek a figyelmem.

     

    Tényleg, a lepény állapotát befolyásolja a pihenés? Vagy egyáltalán mi hat rá, mitől kezd el valakinek hamar öregedni??

    előzmény:
    szvetlana (5042)
    2008-03-05  23:14
  12. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. március 5. 23:235043.

    Köszi, Ecccsi!!!

     

    Levi 4400 g és 60 cebti volt, Bobo pedig 4100 g és 58 centi. Szóval nem kicsik...

    Levi kettős lábtartásban üldögélt, így kapásból császár volt, Bobo megfordult, de esze ágában sem volt beilleszkedni, jó nagy buksija volt, meg hát már hegem volt, így nem kegyelmeztek, császár lett nála is.

    Most 1000%, hoyg megint az lesz.

     

    Én is hallottam olyat, hogy a gyerekek általában vagy nagy dumásak és lassabban fejlődik a mozgásuk vagy fordítva. Nekem az utóbbi mindkettő. :o)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568304 (5041)
    2008-03-04  22:04
  13. 2008. március 5. 23:145042.

    Sziasztok!

    nem engedett eddig hozzászólni

    Virga: drukk megy kicsi Málnának:) (amúgy tök jó neveket találsz ki, olyan kellemes, mert én speciell a bodzát és a málnát is szeretem)

    c-vitamint nekem nem kellett szednem, csak K-vitamint, igazt azt azért nehogy vérzékenység lépjen fel, mert Lénánál sajnos sokat véreztem és féltek már az újabb szüléstől. A dokid nem mondta, hogy esetleg a K-vitamin segít?

     most pontosan hány hetes is vagy?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5039)
    2008-03-04  21:06
  14. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. március 4. 22:045041.

    Nagyon drukkolok,hogy ne kelljen hamar kikapni ezt az ennivaló nevű babát!

    jó sok szurkálásnak meg uh-nak nézel elébe... hát nem hagynak unatkozni, az egyszer biztos.

     

    mekkorának születtek a gyerkőcök? normál módon?

     

    igen, nagyon beszédes B.L. (Blaha Lujzának szoktuk hívni, színészi képességei miatt ). igaz, a mozgásban némileg le van maradva a vele egykorúak között, még csak 1,5 hónapja mászik 1 lépésnél többet, és nem mellettünk, hanem ágy stb mellett csak kb 2 hete áll fel. de azért halad, fejlődik, nincs vele semmi gond, csak a beszédet hozta nagyon előre ennek fejében

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5040)
    2008-03-04  21:11
  15. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. március 4. 21:115040.

    Szia Ecccsi!

    Hú, nem is gondoltam, hogy ennyire pontos képet tudsz adni a mérleg-bika testvérpárosról! :o)
    Ha elolvasod, amit Szvetinek írtam, kiderül, hogy most hogy most mi is a helyzet ezzel az elleanyagosdival. A legeslegutolsó szempont természetesen, de még az is előfordulhat, hogy kos lesz Málna is.

    Szoríts nekem Te is, kérlek, hogy ne kelljen idő előtt kikapni szegényt! Jó nagy babát szeretnék most is!! :o)))

    Linda már így beszél?! Zabálni való!!!!

    Puszi: Virág

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568304 (5038)
    2008-03-03  12:20
  16. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. március 4. 21:065039.

    Szia Szveti!

    Ma voltam a SOTE IIesen. Uh tökéletes. Beszéltem egy dokival, aki felvilágosított erről az egész ellenanyagos dologról. Ha minden igaz, a lepény öregedésével egyre több babavér jut át hozzám, ami a mi esetünkben azt jelenti, hogy én ezellen ellenanyagot termelek. Ha ez az ellenanyag visszajut a lepényen keresztül a babához, akkor az ő vértestjeit elkezdi pusztítani... Ha a 36. hét előtt vészessé válna a dolog, akkor felmerül, hogy még méhen belül vért kap a baba, nehogy vérszegény legyen. Aztán ha egyre nagyobb már, akkor mérlegelés kérdése, hogy esetleg hamarabb kikapják, mielőtt vészessé válna a helyzet. Elég durván hangzik ez az egész. :o(((

    UH-gal nézni kell a babaát, mert ha pédául vizesedés alakul ki egyes testrészeiben, akkor az gáz. Nekem pedig a véremben kell nézni, nehogy megnövekedjen az ellenanyagszint.

    Legközelebb 2 hét múlva lesz uh és vérvétel is. Veszélyezetett terhes lettem...

    Szorítsatok, hogy szépen kitartson a lepényem, mert szerintem a lepényen múlik szinte minden. Az első két gyereknél a legvégén is tökéletes állapotú volt, úgyhogy nagoyn bízom benne, hoyg msot is így lesz. Utánanéztem már, hogy a C-vitamin jó a lepénynek. Majd pénteken megyek a saját dokimhoz, még jól kifaggatom majd őt is.

    A neve egyébként Málna lesz. A második nevét még nem sikerült eldöntenem... :o)

    Puszi: Virág

     

    előzmény:
    szvetlana (5037)
    2008-03-03  10:41
  17. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. március 3. 12:205038.

    Virga, én bika vagyok, a nővérem mérleg. abszolút tapasztalataim vannak :) ő is ilyen, nagyon sértődős, haragtartó, hisztis volt, kb ezek az emlékeim róla gyerekkorunkból :) a sértődősséget megtartotta egyébként :o

    engem meg le lehetett tenni egy könyvvel, kisebb koromban ceruzákkal-színező füzettel egész napra :)

    (na meg persze valami ennivalóval... fogyókúrám megbukott, emellett nem lehet szoptatni. lájtosan próbálok kevesebb péksüteményt enni, és meglátjuk...) :)

     

    édesek lehetnek ahogy pörögnek együtt, bár egész nap meg folyamatosan nyilván fárasztó :) 

     

    ma közölte velem a drága, hogy "Anya szejele"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5036)
    2008-03-01  00:02
  18. 2008. március 3. 10:415037.

    Szia Virga!

    vércsoport: nem tudom, hogy megelőzhető-e a sárgulás, mert nekem a legutolsó gyerköcnél derült ki, hogy miért sárgult be 3 a négyből...annyi van, hogy ha megszületik jobban fogják szerintem figyelni pocaklakód. Tényleg mi lesz a neve???

    Amnioszalag tényleg volt, méghozzá Lizánál, akinek amúgy is szörnű lett az AFP-je. A dokim csak anniyt mondott (meg a szonográfus Győrfy Mátyás- Praxis 4D rendelő), hogy nem okoz gondot, legtöbbször visszanő magától, ha nem, akkor szülésnél figyelnek rá. Nekünk szerencsére visszanőtt.

    Lindi bébit látnád élőben, egy gyönyörűséges csajszika!! le is stoppoltam Andris fiamnak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5035)
    2008-02-29  12:46
  19. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. március 1. 00:025036.

    Szia Ecccsi!

     Immár harmadszor állok neki, hogy választ írjak, ez az új honlap vmiért még nem az igazi... remélem, most nem száll el, amit írok!

    No, az idő viszont eszméletlenül gyorsan elszállt! Atya ég, 1 ves Linda?! Gyönyörűséges kiscsaj, ezek a hatalmas szemek!!
    Nem csodálom, hogy ilyen hamar indul is a tesóprojekt.
    Hajrá-hajrá!!! Először a - kilóknak, aztán pedig a tesónak!!

    A bikák valóban nyugodtak? Ránk férne... én mondjuk zat hittem, hogy az én kis mérleg kislányom egy nyugodt, kiegyensúlyozott valaki lesz a kis akaratos kos fiacskám mellett, de bizony elég kis sértődős, makacs tud lenni, néha nagy nőcis hisztikkel.De persze az is lehet, hogy egy mérleg pont nem nyugodt, hanem mindig ide-oda billen? Ehhez Te jobban értesz!
    A családban már többen megjegyezték, hogy nem értik, két ilyen nyugodt embernek, mint mi vagyun ka férjemmel, hogy lehet két ilyen hangos és eleven gyereke...
    Mondjuk azért hozzá kell tenni, hogy ha nincsenek együtt, sokkal nyugosabbak, együtt jól be tudnak pörögni. Két igazi, élő, eleven gyerek. Ha jól belegondolok, nem bánom, de néha nem ártana, ha kicsit nyugisabbak lennének.

    Na, eldugulok.

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568304 (5033)
    2008-02-28  15:31
  20. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. február 29. 12:465035.

    Szia Szveti!

    Köszi a dícséreteket!

    Nahát, Nálatok is van ez a vércsoportos zűr? Mesélj még egy kicsit róla, kérlek!! Megelőzhető a sárgaság meg az egyéb mellékhatások?
    A SOTÉra csak kedden tudok majd elmenni, már nagoyn várom az ultrahangot, mert 13 hete nem láttam a babácskám, most meg még aggódnivalóm is van. :o((
    A súlyom az elején iszonyatosan meglódult, most meg 3 hete nem hízok semmit... remélem ez nem jelent rosszat.

    Na tessék, azt hinné az ember, hogy a harmadikat várva már nem érheti meglepetés...

    Tényleg, Szveti, jól emlékszem, hogy Nálatok is volt valamelyik kiscsajjal amnionszalag-lefűződés? Az nálunk Bobonak volt...

    Megnyugtattál, hogy neked is egyre rosszabb lett az ízületi fájdalom. Persze ez egyáltalán nem jó dolog, de legalább nem vagyok egyedül.

    Ha tudsz, írj még kérlek a vércsoportos dologról!!
    Köszönöm!!!!!

    Puszi

    előzmény:
    szvetlana (5032)
    2008-02-28  09:09
  21. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. február 28. 15:345034.
    projekt csak júniusban
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568304 (5033)
    2008-02-28  15:31
  22. Torolt_felhasznalo_568304
    Torolt_felhasznalo_568304
    2008. február 28. 15:315033.
    hello csajok!

    Virga, gratula a 3. babához! meglátod, nyugodt kis bika csajod lesz, kárpótolni fog a sok izgulásért
    remélem minden ok lesz!!!
    ezek szerint reménykedjek, hogy a következő törpe is az én vércsoportomat fogja örökölni, mint Linda? Gáboromnak nem tudom, milyen, mert 3 különféle vércsoportról is van papírja...

    Linda nagyon cserfes, huncut, elkezdett utánam mászni a lakásban, és már kétszer rajtakaptam, hogy teljesen egyedül felállt. hiába, itt az ideje, 2 hét és 2 nap múlva 1 éves lesz....

    következő bébi gyártásához már megrendeltem az lh és hcg teszteket, elkezdtem körbejárni az orvos-témát, és ma kőkemény fogyókúrába kezdtem, narancs-kétszersült és tejföl a menü java, 5 napos, de jó lenne 10-ig csinálni. -10 kilóról álmodom
    Linda szopismalac, de a tesóprojekt miatt csökkenteni akarom a szopik számát, ezért mertem elkezdeni a diétát.
    előzmény:
    szvetlana (5032)
    2008-02-28  09:09
  23. 2008. február 28. 09:095032.

    Szia Virág és többiek!

     

    elöször is gratula harmadik babóhoz nagyon szép kismami vagy! Levi és Bobo pedig gyönyörűek!!! hihetetlen, hogy mennyire nem hasonlítanak egymásra 

    Vércsoport: Nekem is hasonló gondom volt, csak nekem negyedik szülés után vették észre. Ugyanis Lizi 24 órás kora előtt olyan szinten besárgult, hogy intenzívre került inkubátorba kék fény alá 2 napig hozzá sem nyúlhattam, le volt ragasztva a szeme és a vércsere réme is fenyegetett mindez karácsony előtt és féltem dec. 24-re nem engednek minket haza.

    Kiderült, hogy minél többedik terhességem, annál több ellenanyagot termel a testem a gyermekeim vércsoportja ellen. Én ugye 0 Rh. pozitív vagyok, Dávid A Rh pozitív, ő csak kicsit sárgult be. Második Andris ő is A poz, ő már besárgult vele vissza is kellett járnom vérvételre, hogy minden okés-e. Léna a harmadik, ő az én vércsoportomat örökölte, nála nem volt gond, de Lizi is A pozitiv lett emiatt nála már durván reagált a testem. Úgyhogy kaptunk egy zárójelentést is, hogy amennyibe vérre lesz Lizinek szüksége pontosan milyennek kell a vérnek lennie. Remélem azért ezt megússzuk

    Az izületfájdalommal teljesen megértelek, minél többedik babát vártam, annál jobban fájt, ez az egyik oka, hogy nem vállalunk több babát, mert párom nem akarja hallgatni a nyavalygásom

    na most én el, majd estefelé ha tudok benézek

    Addig is puszi!

    UI: Irányis megatalálkozón voltál tavaly augusztusban?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839433 (5031)
    2008-02-28  04:20
  24. Torolt_felhasznalo_839433
    Torolt_felhasznalo_839433
    2008. február 28. 04:205031.

    Szia Szveti, sziasztok Többiek!!!

    De jó, hogy jelentkeztél! Én kb kéthavonta benézek ide, hátha ír valaki... Annyira kiestem sajnos ebből a fórumozásból, mert egy-egy pörgősebb topikkal egyszerűen nem tudom tartani a lépést. Itt meg sajnos megállt az élet. VAgy nem is annyira sajnos? Ha úgy vesszük, a felkészülés a régi csapatból (ha jól tudom), már mindenkinek sikerrel járt, beteljesítette feladatát ez a topik. :o)))

    Szveti, legközelebb tehetnél fel képeket is! :o)
    Kicsit bővebben, mi van Veletek? Mekkorák is már a gyerekek? Te mit csinálsz? A sulit gondolom, régen befejezted, most pedig csak a lurkóknak élsz. Vagy esetleg dolgozol is már?
    El tudom hinni, hogy minimális időd marad a gyerek mellett, de tudom, hogy a velük tölött idő kárpótolja az embert! :o))))

    Hogy velünk mi újság? Nos, mi is lassan nagycsaládosak leszünk, április végén-május elején érkezik egy újabb kiscsaj! :o))) Most sem bíztuk a véletlenre, nagyon tudatosan "készült" ez a lányka is. :o)))
    Levi már középsős ovis, de sajnos még mindig sokat betegeskedik. Novemberben kivették az orrmanduláját, azóta talán egy kicsit jobban viseli az ovis megbetegedéseket. Egyébként egy imádnivaló pasi, rettentő okos, óriási szíve van, csak hát egy kis kos... néha nagyon kemény vele.
    Bodza meg kész nő. Októberben kezdi majd az ovit, de már most állandóan közli, hogy ő már nagy és oviba fog járni. Kiváncsi leszek, ha megszületik a hugi, akkor is ilyen lelkes lesz-e vag yinkább itthon akar majd maradni... Levi mondjuk fél évvel tovább volt velem itthon, furcsa is most belegondolni hogy Bobo hamarosan nem lesz velem egész nap... a nagy nőcis hisztik ellenére könnyebben kijövök vele, mint anno Levivel, így végülis nem is bánnám, ha még sokat lenne itthon velem (mondjuk ez ovisként csak betegség miatt fordulhat elő, azt viszont természetesen nem akarom). Na, nem ragozom tovább. Imádom őt is, de nagyon!
    Hugival kicsit megszenvedem ezt az utolsónak tervezett babavárást. Az elején 4 hónapig rettenetesen émelyegtem, rosszul voltam délutántól egészen addig, amíg el nem aludtam. Borzalmas volt. Aztán a középső, elméletileg felhőtlen harmadban már elkezdtek fájni az ízületeim a tágulás miatt, elkezdett fájni minden lépés. Komolyna, olyan érzésem volt már a hatodik hónapban, mint általában a nyolcadik-kilencedik hónapos kismamáknak... A helyzet nem sokat változott, bár most már kezdem a nyolcadik hónapot, szóval a dolog jogos lett. Ja, és hogy ne legyen ennyire egyzserű a helyzet, kiderült a vércsoportos vizsgálatnál, hogy ellenanyag van a véremben a férjem által. Épp holnap megyek a SOTE II.-re, hogy jobban megnézzenek miket, REmélem, nem lesze semmi komoly belőle... Egyébként minden valószínűség szerint LEviékkel is lehetett iylen ellenanyag, mert rendesen besárgultak mind a ketten. De sajnos emelett más bajt is okozhat ez a fránya ellenanyag, szóval most szoros megfigyelés alatt leszünk. Ja, és hogy miért nem vették ezt észre Leviék esetében? Mert most nem a kórházamban nézték először, hanem a körzeti rendelőben, ami az Országos Vérellátóba küldte a véremet. Ott úgy látszik, más módszerük van, mert a kórházban most is tök negatív az eredméynem.
    Szóval jó kis parát kaptam a nyakamba.

    No, asszem mára befogom a szám, jöjjenek a következő hozzászólók! :o))

    előzmény:
    szvetlana (5030)
    2008-02-26  19:12

Címlap

top