Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hazudozik a párom:-(

k0506
Létrehozva: 2004. augusztus 10. 08:57
Rájöttem,hogy a párom rendszeresen hazudik nekem.Van olyan,hogy csak mellé beszél,nem mond el dolgokat,de olyan is van,hogy komoly dologban nem mond igazat.Mit csináljak?Megváltozhat egy ilyen ember?Vagy valamit én nem csinálok jól,hogy nem tud velem őszinte lenni?
  1. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. január 25. 19:28332.
    érd tetten és bizonyítsd rá, aztán szakíts vele
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_921883
    Torolt_felhasznalo_921883
    2006. október 18. 20:22331.

    Egyszerűen vannak akik igy vannak összerakva. Ne magadban keress hibát! És az sem igaz, ha te őszinte vagy majd ő az lesz. Sokszor megígérik, de elbuknak. Ráadásul ha úgy tennék, hogy ne derüljön ki. De mindig! kiderül.

    Bár megértelek, de nem tudok megoldást adni. Szerintem valamitől mindig félnek. Talán attól, hogy nem értjük meg őket? De ha meg sem próbálják?

    előzmény:
    k0506 (1)
    2004-08-10  08:57
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 18. 20:06330.

    Megbeszélted ezt vele,vagy csak rájöttél?Ne csak magadban szögezd le,hogy így gondolod,és vajon miért...csak kattog az agyad...

    Beszélj vele,hátha elmondja az okát! 

    előzmény:
    k0506 (1)
    2004-08-10  08:57
  4. Torolt_felhasznalo_666656
    Torolt_felhasznalo_666656
    2006. október 18. 16:39329.
    Kérdezd meg, miért hazudik.
    előzmény:
    k0506 (1)
    2004-08-10  08:57
  5. Torolt_felhasznalo_513212
    Torolt_felhasznalo_513212
    2006. október 18. 16:26328.
    Az igazmondás nem tőled függ! Ha mégis, akkor légyszi beszélj GyF-el is!
    előzmény:
    k0506 (1)
    2004-08-10  08:57
  6. Torolt_felhasznalo_248338
    Torolt_felhasznalo_248338
    2006. október 18. 16:12327.

    Kíváncsi lennék, hogy annak idején ezt a topikot, nem-e a miniszterelnök felesége nyitotta

          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 11. 11:46326.
    Történt valami tegnap este?Remélem nem lovaltunk bele semmi olyanba, amit később megbánnál. . .
    A döntést neked kell meghozni, de úgy, hogy először alaposan végig gondolod reálisan(már amennyire az ember lehet ilyen helyzetben reális), h 1. ha lehet, akkor min kell változtatni mindkét félnek és akkor tényleg arra koncentrálni 2. ha már mindent megtettetek és még mindig nem műxik akkor viszont nem várni tovább és lépni, h mindkettőtöknek legyen lehetősége egy hozzáillő ember megtalálásához.

    előzmény:
    queency (318)
     
  8. Torolt_felhasznalo_801529
    Torolt_felhasznalo_801529
    2004. augusztus 10. 23:07325.
    zuzuka, csak nem autoert gyotrod apat otthon Te is? :)))) Ejnye////
    Igazad van, ebben benne van a testveri rivalizalas is nagyban. Ahogy a fiu ertekrendjet nem lehet megvaltoztatni, ugy a quency-jet sem igen, igy a konkulzio csak az, hogy kulon utakon kell jarni!!!!!
    előzmény:
    zuzus (324)
     
  9. 2004. augusztus 10. 22:36324.
    Mondhattad volna rám is, legalább joggal körberöhöghettelek volna. (Nem jött össze, de túlélem. :))))

    Egy akár 30 éves felnőttet is nehéz rávenni az értékrendjének feláldozására-asszem, itt ez az alapvető baj. Van, akinek család kell, van, akinek motor. Kényszeríteni egyikre sem lehet senkit, szvsz nem is érdemes. Ency belefeccölt néhány évet a gazdag család illúziójába-be kellene látnia, hogy veszített, és továblépni.
    Az, hogy elveszi esetleg felségül , és gyártanak néhány gyereket, még nem garancia az örök boldoságra.
    előzmény:
    tomorrows (323)
     
  10. Torolt_felhasznalo_801529
    Torolt_felhasznalo_801529
    2004. augusztus 10. 19:56323.
    a topikinditonak szantam, nem zuzusnak. . . . . . . . .
    előzmény:
    tomorrows (322)
     
  11. Torolt_felhasznalo_801529
    Torolt_felhasznalo_801529
    2004. augusztus 10. 19:55322.
    a masik fura dolog, hogy hogyan lehet egy pasitol, aki meg csak nem is a ferje autot kovetelni. Ha o motort akar venni, es megteheti, akkor tegye csak. De milyen megalazo az, hogy leall vele vitatkozni, hogy marpedig O autot akar. Szerintem az egesz csalad tudja, hogy mennyire penzehes a lany, igy mindenfele ovintezkedest megtesznek ellenne. Figyu, ha szerenyebben adnad elo, amr lehet, hogy regen elvett volna ez a pasi felesegul, es normalisabban allna hozzad.
    előzmény:
    zuzus (321)
     
  12. 2004. augusztus 10. 18:42321.
    Húúú, ez eszembe sem jutott, a testvér-rivalizálás. A kisvárosi milliő annál inkább. (Ha jól emléxem, Ency Pest-közeli, kisebb településen lakik).

    Nekem is csípi a szemem az egész témának anyagi tengelye. Tképpen én sem verném magam túlzott költségekbe a fiam aktuális barátnője kedvéért. (a fiamért igen, de ha osztozkodás-veszély állna fenn, tízszer is meggondolnám).

    Nem szeretném az elcsépelt "bezzeg, az én időmben. . . " szöveget túlzottan igénybe venni, persze, akkor más volt a világ. Nem várja el senki, hogy a családonkénti 1 kiböjtölt Trabanttal bárki is a mennyekbe érezze magát, mint mi anno. . . , de talán még nem állunk annyira jól, hogy lakással, munkahellyel, fiatalon sértés legyen, ha nem tolják a fenekünk alá a Toyotát az élettárs szülei.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_916056 (320)
     
  13. Torolt_felhasznalo_916056
    Torolt_felhasznalo_916056
    2004. augusztus 10. 18:03320.
    Hát ebben én vitába szállnék veled. Engem ugyan ne tartson el senki, akármennyire is szeret! Az a helyzet, hogy neveltem a fiamat évekig egyedül, de csak azért, hogy könnyebb legyen az albérletet fizetni és megélni, sosem kellett senki! Ezért írom: nem hiszem el, hogy rá lennél szorulva a barátodra! Megállnál egyedül is a lábadon, csak nem akarsz, mert félsz (bocs!) "lesüllyedni" arra a szintre, amiben valószínűleg eddig éltél. Vagy a tesódnál alább nem akarod adni? Gondolod, hogy ő boldog? Lehet, hogy igen, de az is, hogy nem. . . Nem tudhatod.
    előzmény:
    queency (318)
     
  14. 2004. augusztus 10. 17:59319.
    Most mennem kell, de holnap még elolvasom hogy mit írtatok. Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. augusztus 10. 17:55318.
    Ebben sajnos teljesen igazad van. Már tapasztaltam, hogy tényleg hozzám vágja az ilyesmit. Az meg szerintem elég gáz, akármi is van, mert az természetes ha az ember szereti a másikat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_916056 (317)
     
  16. Torolt_felhasznalo_916056
    Torolt_felhasznalo_916056
    2004. augusztus 10. 17:53317.
    Zuzus is írta, megváltozni nem fogtok olyan mértékben, hogy érdemes legyen kitartanod a párod mellett. Így viszont maradnának a veszekedések, a bizonytalanság. Nem élsz rossz körülmények között, nincs gyereked még. Ne csak vele tudd elképzelni az életed! Lehetsz másnak sokkal fontosabb! Ne szúrd el! Inkább állj most odébb, mint 5-10 év múlva azt vágja/vágják a fejedhez: ő tart el, neked csak a pénze kellett, és hasonlók. . .
    előzmény:
    queency (315)
     
  17. 2004. augusztus 10. 17:50316.
    Nekem volt egy olyan érzésem is végig, hogy ő még nem lábalt ki az előző barátnőjéből, mindig olyat keres mint ő, és nem gondolta ő annyira komolyan ezt a kapcsolatot, csak addig amíg nincs más, vagy majd meglátjuk mi lesz belőle.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. augusztus 10. 17:45315.
    Hogy én becsaptam, meg hogy ő volt a hibás hogy ennyire elkényeztetett engem, jó hülye volt hogy hagyta az orránál fogva vezetni magát, meg hogy ennyit ugrált nekem, mert nem értékelem semmire. Mindig ezzel jön, bűntudatot kelt bennem, és úgy érzem magam miatta mint egy utolsó rongy.
    előzmény:
    queency (314)
     
  19. 2004. augusztus 10. 17:44314.
    Köszi mindenkinek a hozzászólásokat. Sokat segítettetek, mert megerősítettetek abban, amit éreztem. Igazából már meg akartam ezt tenni korábban is, de mikor ez az elköltözés van, mindig akkora balhét csinált, hogy annyira megijedtem, és visszakoztam. Mert én szerettem volna normálisan megbeszélni, és normálisan szakítani, de ő nem, ő annyira szemét volt és annyi gyűlölet volt benne irántam, hogy csak na, minden szemétnek elmondott, holott én csak megpróbáltam megbeszélni vele a helyzetet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. augusztus 10. 17:37313.
    Csatlakozom a véleményedhez. Ilyen nyögve-nyelős kapcsolatban tényleg kár gyereket világra hozni, még akkor is, ha senkinek nincs igazi biztosítás az életén.

    Sztem Ency meg a párja két tél-túl öntörvényű, teljesen eltérő célokat hajszoló ember, akik szeretnék megváltoztatni egymást. Semmi esélyt nem látok rá, ilyen korban már nem változik alapvetően senki-szvsz még kisgyerekkorban is legfönnebb arra lehet rávenni egy emberkét, hogy anyuci kedvéért köszönjön a szomszéd néninek. (nem biztos, hogy parancsszóra mindig meg fogja tenni).

    Nem látok túl rózsás megoldásokat, de a szülők szvsz semmiképp nem fogják a pénzeszsák száját az Ency kezébe adni, a párja nem fog lemondani egyik haverjáról sem a szent családalapítás érdekében, a 3 évet szvsz el kellene könyvelni veszteségnek-tanulságnak, hogy ne legyen még nagyobb kár a dologból.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_916056 (311)
     
  21. Torolt_felhasznalo_722253
    Torolt_felhasznalo_722253
    2004. augusztus 10. 17:27312.
    Szerintem nem a pénzhez ragaszkodik hanem ahoz amit megszokott. (jo ez mondjuk pénz is) de nem a pénz miatt, hanem mert ha elmegy végleg akkor biztos hogy nem fogják szeretni, most pedig lehet hogy mégis. . . lehet találgatni. . . hiszen ez is jó, meg az is a kapcsolatban.
    Igy nem kell változni és változtatni. . . mert ugysem engedné a férfi teljesen el. . . és . . . lehet találgatni. . .

    Ne haragudj queency, de Teged nem látlak már. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_916056 (311)
     
  22. Torolt_felhasznalo_916056
    Torolt_felhasznalo_916056
    2004. augusztus 10. 17:19311.
    Kár azon tanakodnod, hogy mit tegyél! Hagyd el, és éld a saját életed. Ha ezt nem tudod egyedül megtenni, menj el pszichológushoz.

    A baj csak az, hogy az írásaidból az derült ki, csak a pénz fontos számodra. Amíg ehhez görcsösen ragaszkodsz, nem leszel boldog sohasem! Pedig nem értem, mitől félsz! Keresel, lakásod van. Sokkal jobb helyzetben vagy, mint sokan ma, Magyaroszágon. Tényleg házasodni akarsz vele, aztán gyereket szülni neki? Ha egyszer nem szereted! Tönkretennéd leendő gyerekeid életét a pénz miatt? Azt hiszed, nem tartana más értékes embernek? Nincs más férfi rajta kívül, aki őszintén szeretne, akit te őszintén szeretnél? Aki elfogad, akit elfogadsz? Szerinted annyira gyenge ember vagy, hogy mástól függetlenül nem bírsz megélni, képtelennek tartod magad arra, hogy fenntarts egyedül egy lakást?

    Olvasd el újra amit rólad írtak, és gondolkodj el rajta! Azt hiszem, át kellene értékelned az életed. . .
    előzmény:
    queency (308)
     
  23. Torolt_felhasznalo_722253
    Torolt_felhasznalo_722253
    2004. augusztus 10. 17:13310.
    Teljesen mindegy hogy halt meg, ha nincs többé.

    Miért nem adod meg magadnak a lehetöséget arra hogy boldog légy? Elöször magaddal kell kezdeni, mit türsz el, mit nem. Senki nem bánhat Veled rosszabbul mint amennyire engeded.

    Hidd el hogy egy igazi párkapcsolatban nincs háború! Vannak nézeteltérések, összekoccanások, söt veszekedések is, de egy párkapcsolatban a két ember egyfelé megy. Együtt. Tudatosan.
    előzmény:
    queency (300)
     
  24. Torolt_felhasznalo_916056
    Torolt_felhasznalo_916056
    2004. augusztus 10. 17:10309.
    Macskoszka, igazad van! Igenis kellenek a saját barátnők, akikkel együtt nevettünk, sírtunk!

    Ezek után csak azt nem értem, akkor minek neked külön autó? Ha úgysem mész sehova a barátod nélkül?
    előzmény:
    macskoszka (301)
     

Címlap

top